wat zou jij doen met 20 miljoen?

Discussie in 'De lounge' gestart door mamabri, 19 apr 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Heb dit topic jaren geleden al eens aangemaakt volgens mij, maar er zijn nu zoveel nieuwe mensen bij dat ik het gewoon nog eens vraag :)

    Vertel? Wat zou jij doen met 20 miljoen?

    Ik zou een ander huis kopen, stopte per direct met werken, zou een auto kopen, maar geen nieuwe, zo rond de 5000 euro of zo. Ging nóg vaker op vakantie en dat was het wel zo'n beetje.
     
    Blijdorp vindt dit leuk.
  2. Fairy Tale

    Fairy Tale Fanatiek lid

    23 mei 2007
    2.486
    7
    38
    Wij zouden heel veel gaan reizen inderdaad. Mijn wensenlijst van wat ik wil zien en doen is oneindig veel groter dan het budget en de tijd die we hebben.
     
  3. Ligero

    Ligero VIP lid

    1 aug 2011
    6.823
    1.533
    113
    Ik zou een extra auto kopen, we zouden wat langer en verder op vakantie gaan, ik zou mijn schoonzussen en broer ergens concreet mee helpen (schoonzus 1 een buikwandcorrectie e.d., voor schoonzus 2 zou ik haar schuld afbetalen, voor mijn broer nog geen idee), ik zou voor al mn neefjes en nichtjes (en mn eigen kinderen natuurlijk) geld op een rekening zetten zodat zij later geen geldzorgen hebben als ze gaan studeren en ik denk dat mijn man stopt met werken. Ik heb de beste baan ter wereld dus blijf wel werken maar misschien wat minder.
    Ehm verder geen idee eigenlijk...ik ben nog lang niet door die 20 miljoen heen geloof ik...
     
    Blijdorp vindt dit leuk.
  4. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    2 huizen kopen. Hier en in Auckland.
    10 miljoen voor zoontje. Miljoen voor ouders en miljoen voor m'n broer.
    Verder een bepaald bedrag maandelijks laten vrijkomen om royaal van te leven maar dat ik me niet in de schulden kan werken. Want met zoveel geld ga je zoveel uitgeven dat het sneller op is dan je denkt :roflmao:
     
    Darinka1 en Blijdorp vinden dit leuk.
  5. mam1991

    mam1991 VIP lid

    17 jan 2013
    10.071
    2.096
    113
    Delen met familie

    Vaker op vakantie, eigen vakantie huis.
    En minder werken/stoppen
     
  6. maliro

    maliro Niet meer actief

    • Een huis kopen met luxe badkamer en grote keuken
    • Andere auto kopen
    • Vaker op vakantie gaan
    • Een huishoudster in dienst nemen
    • Delen met anderen
    Niet allemaal perse in bovenstaande volgorde. Ik zou iig ons leven iets makkelijker maken. Gezondheid is helaas niet te koop
     
  7. Prettykitty

    Prettykitty Fanatiek lid

    22 dec 2016
    4.773
    3.116
    113
    Vrouw
    - Een huis kopen
    - 2 Auto's kopen
    - Caravan of camper kopen
    - Paard kopen!
    - Op vakantie gaan. (Centerparks, buitenland)
    - Een nieuwe garderobe aanschaffen voor mij en mijn vriend.
    - Geld aan mijn familie geven
    - Geld aan een asiel/dierendoelen geven.
     
    NurseKel vindt dit leuk.
  8. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.091
    7.843
    113
    #8 Juul75, 19 apr 2018
    Laatst bewerkt: 19 apr 2018
    Ik zou de helft beleggen en kijken of ik van de dividenden zou kunnen leven. De andere helft gebruiken om mijn eigen micro krediet organisatie op te zetten gericht op kleine ondernemers in zuid en midden Amerika en het midden Oosten en daar zou ik ook full time gaan werken.
     
    NurseKel en Blijdorp vinden dit leuk.
  9. Ligero

    Ligero VIP lid

    1 aug 2011
    6.823
    1.533
    113
    Oja! Ik zou voor veel uur per week een schoonmaakster nemen zodat ik echt niks meer hoef te doen in het huishouden haha
     
  10. mamabeertje

    mamabeertje Fanatiek lid

    9 sep 2015
    1.618
    349
    83
    Ik zou een groot huis willen kopen, verder geen idee eigenlijk
     
  11. Manque

    Manque Niet meer actief

    1. Voor broertje, zusje, schoonzusje een huisje kopen. Hypotheek van ouders en schoonouders afbetalen.
    2. Een huis voor onszelf bouwen met een aanleunwoning. Voor mezelf een groot atelier, voor mijn man een muziekkamer en voor onze zoon een snoezelruimte en een therapeutisch zwembad. Ik zou hier graag een paard willen houden. Het moet net iets buiten de stad liggen, grenzend aan een natuurgebied waar ik met mijn paard kan rijden.
    3. Een werkplaats/educatieve dagbesteding openen voor mensen die moeten reïntegreren in de maatschappij, vanuit detentie of klinieken. Hier zou ik zelf willen werken als leraar en werkbegeleider.
    4. Een woning opzetten voor verstandelijk beperkte autisten, met extra woonruimte voor vaste begeleiders. Later kan onze zoon daar dan ook wonen. Het moet een kleinschalige woning worden (bijvoorbeeld 4 bewoners) met logeerfaciliteiten voor familieleden. Het moet een ruime tuin hebben, zodat alle bewoners bewegingsruimte hebben. Er moet een zwembad zijn, trampolines en schommels.
    5. Een elektrische bakfiets waarin ik mijn zoon kan vervoeren.
     
    Roanna, Blijdorp, Flamingooo en 2 anderen vinden dit leuk.
  12. Novastar

    Novastar Fanatiek lid

    9 jan 2014
    4.538
    1.171
    113
    Vrouw
    Pedagoog
    Noord-Brabant
    Ik zou stoppen met werken voor een baas, een boerderijtje met stallen en grond kopen en ik zou pony’s gaan fokken. Mensen lachen altijd als ik dat zeg maar ik zie het echt helemaal voor me. Het is mijn ideale situatie. Ik kan niet lang stilzitten dus helemaal niet meer werken is niks voor mij. Ik ben echter wel graag thuis dus ik zou iets aan huis willen doen. Dieren fokken is iets dat je met verstand en inzet moet doen en dat vind ik belangrijk. Omdat ik dan geld genoeg heb hoef ik geen winst te maken dus geen zorgen maar wel genoeg om handen en lekker thuis zonder baas die me op de vingers kijkt en zegt wat ik moet doen. Lijkt me heerlijk.
    Verder wil ik een tweede huis aan zee in zuid-Frankrijk of Griekenland. En ik zou ervoor zorgen dat mijn ouders niks te kort komen de rest van hun leven.
     
  13. Jules!

    Jules! Bekend lid

    26 jun 2017
    822
    1.065
    93
    Vrouw
    Ik ben nu zo benieuwd wat voor werk jij doet!
     
  14. Bloem85

    Bloem85 Niet meer actief

    Ik zou het serieus niet weten. Ik zou er vast blij mee zijn, maar met zo'n bak met geld kan je niets anders dan aan je minder bedeelde medemens denken!
     
  15. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Investeren in meerdere huizen en deze verhuren.

    Beleggen

    Een deel sparen

    Hypotheek aflossen

    Op vakantie gaan
     
  16. In your eyes

    In your eyes Niet meer actief

    Mijn wensen zijn niet zo groot dat ik 20 miljoen nodig heb: ik wil een hond en een nieuwe boekenkast. :p

    Maar als je dan toch uitdeelt:
    Hypotheek van mijn vader afbetalen, studieschuld aflossen,
    de droomvakantie van een goede vriendin betalen en de kinderen meenemen naar Florida voor de wizarding world of Harry Potter.
    Het verstandigste zou zijn om dan ook een huis te kopen, en een rijbewijs te halen maar ik woon eigenlijk wel goed hier en ik hou van lopen :rolleyes:
     
    Lisanne1811, Louise11110 en Marchella vinden dit leuk.
  17. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    14 okt 2010
    16.541
    3.057
    113
    - Groot vrijstaand huis kopen met dieren.
    - reizen
    - naar amerika naar het autisme centrum gaan
    - geld doneren aan doelen die voor ons belangrijk zijn
    - eigen bedrijf opstarten
    - schenking doen aan familie
    - deel apart houden voor de kids hun huis, studie e.d.
     
  18. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Een ander huis kopen. Nog een paar studentenhuizen om te kunnen verhuren. Stoppen met werken. Daarna zou ik allerlei opleidingen gaan doen die ik nu niet kan betalen vanwege instellingscollegeld. Daarna eigen bedrijf oprichten.
    En verder op vakantie gaan. Huis in het buitenland kopen. Spanje of zo.

    En mn ouders en broer kregen ook flink wat natuurlijk.
     
    Blijdorp vindt dit leuk.
  19. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Voor mijn familieleden een huis kopen, of hypotheek afbetalen.

    Ons eigen huis verbouwen en helemaal spik en span af laten maken.

    Een dikke vette mini cooper kopen.

    Vakantie op zo’n bounty eiland met een prive huis in de zee.

    Beleggen.

    Ik heb een vrij simpele baan bij de gemeente. Die zou ik niet op zeggen. Heb het veel te veel naar mijn zin daar.
     
    Blijdorp vindt dit leuk.
  20. jeshh

    jeshh Niet meer actief

    - Een huis midden in de bossen kopen, met zo'n mooi tuinhuisje
    - Mijn bedrijf door laten lopen maar veel minder werken (meer freelancers inhuren en enkel de "directietaken" op me nemen)
    - Een opleiding gaan volgen als goudsmid of iets dergelijks
    - Kleine bedrijven met potentie financieel ondersteunen zodat ze een goede start kunnen maken
    - Een jaar samen de wereld rondreizen
     

Deel Deze Pagina