Leerkracht: korte broek/jurkje/rok: ja of nee?

Discussie in 'De lounge' gestart door Madeliefje06, 19 apr 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Insomniac

    Insomniac Fanatiek lid

    24 jan 2015
    1.841
    780
    113
    Virtueel assistent
    Gelderland
    De juffen hebben hier veelal een jurk(je) aan. Geen idee boven/op/over de knie, Ik zou het veel erger vinden als ze opgerold in zo'n super strak jurkje voor de klas zouden staan.

    De juf van dochter had vandaag een hele mooie elegante jurk tot boven de knie met een kanten deel als mouwen. Met ballerina's er onder.
    De stagiaire een gebroken wit topje waar je zo goed als alles doorheen zag (bh, en ze had hooikoorts tape) in een broek die super strak zat. Geef mij die jurk maar hoor.
     
    Hopsatee vindt dit leuk.
  2. lies276

    lies276 Niet meer actief

    Het ging om de tekst bij degene die de foto plaatste. Vervolgens reageerde er dames die er geen enkel probleem in zagen om hun dochter met zo'n shirtje naar school te sturen.
     
    Manque en KleineLai vinden dit leuk.
  3. Vitamientjuh

    Vitamientjuh Fanatiek lid

    3 dec 2011
    3.069
    1.124
    113
    Vrouw
    Het is idd vaak synthetisch. Ik koop vooral maxi jurken en dan zoek ik gewoon via het internet (vaak uit de usa, engeland ed). Ik haal ook wel blousjes van de h&m, zara enz en ik moet er wel bij zeggen dat ik niet altijd katoen draag omdat ik het niet altijd makkelijk kan vinden in de winkels.
     
  4. Twinkle81

    Twinkle81 Fanatiek lid

    4 jul 2014
    4.945
    1.033
    113
    Voorschoten
    Ik zou er geen problemen mee hebben zolang het netjes is. Dus geen minirok, hotpants of hemdje, maar een leuk zomerjurkje dat net boven de knieen valt (standaard lengte dus), een korte broek tot net boven de knieen, leuke sandalen (zonder sokken en met verzorgde voeten ;) ) heb ik absoluut geen probleem mee
     
  5. Blijdorp

    Blijdorp Niet meer actief

    Ah oké dan zoek ik nog ff verder maar katoen :)
     
    Vitamientjuh vindt dit leuk.
  6. Vitamientjuh

    Vitamientjuh Fanatiek lid

    3 dec 2011
    3.069
    1.124
    113
    Vrouw
    Haha succes!
     
  7. mapepejo

    mapepejo Fanatiek lid

    27 aug 2014
    1.593
    541
    113
    Op de school waar ik werk zijn de ongeschreven regels ongeveer dit:
    -broek of rok/jurk kan tot vlak boven de knie
    -geen spaghetti bandjes, wel mouwloos of bredere banden op de schouder
    -geen decolleté
    -geen doorschijnen/doordrukkend ondergoed of zichtbare bh-bandjes.

    Qua schoeisel "mag" alles.

    Stagiaires worden aangesproken op hun kleding wanneer deze niet passend is.
     
  8. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    Nee hoor, hier gewoon leerkrachten met tatoets, korte mouwen. Ik vind het anders als het een hele sleeve is.

    Leerkracht van groep 8 heeft vorig jaar eentje laten zetten en heeft de kinderen er een beetje bij betrokken en voorlichting gegeven.
     
    Blijdorp vindt dit leuk.
  9. Blijdorp

    Blijdorp Niet meer actief

    Tsja het is niet echt een kleintje. Wil volgend jaar wel een sleeve laten zetten. Wordt wel kindproof: mn arm komt vol met dingen uit Alice in Wonderland :D
     
  10. Luppy

    Luppy VIP lid

    1 dec 2007
    7.166
    2.282
    113
    Bij ons op kantoor ben ik de enige vrouw die regelmatig rokjes of jurkjes draagt. Wel altijd fatsoenlijke lengte, tot max net iets boven de knie. Gisteren en vandaag ook met blote benen, wel gesloten schoenen, en met korte mouwen. Mouwloos vind ik echt niet kunnen. Bovendien werk ik met een paar streng gereformeerde mannen, dus ik wil ook geen aanstoot geven.

    Op school dragen de juffen hier ook korte jurkjes, met spaghettibandjes en al. Vooral vandaag, met de Koningsspelen. Meesters liepen ook gewoon in korte broek vandaag. Normaal gesproken hebben ze denk ik geen korte broek aan. Mijn man is ook leraar en gaat ook niet in korte broek naar zijn werk, wel met t-shirt uiteraard.
     
  11. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    Tsja weet je, we hebben hier ook een pm-er die tatoea heeft en knalkleuren in haar haar. Het is wel de maatschappij waarin we leven en weghouden van de kinderen vind ik ook weer zo wat. Ik vind het lastig. Je zou eigenlijk het overall plaatje moeten zien.
     
    Blijdorp vindt dit leuk.
  12. kleinegup

    kleinegup Fanatiek lid

    19 aug 2015
    1.533
    382
    83
    Vrouw
    Ik vind de kleding regels zo een gezeur. Ik vind dat iemand zijn baan zo goed en veilig mogelijk moet uitvoeren. Dus als dat betekent dat een leerkracht met zomer kleding lesgeeft, dat ik dat liever heb dan een leerkracht met lange broek aan, die zich niet kan concentreren vanwege de warmte.
     
  13. Lila8

    Lila8 Bekend lid

    8 mrt 2018
    602
    689
    93
    Vrouw
    Tsja, ben het wel eens met de meesten. Gepast gekleed, niet te blood. Een los zittend jurkje kan omhoog vliegen, een te strakke en je ziet alles. Een korte broek, van linen bijvoorbeeld is ook luchtig. Op kantoor draag je ook niet een klein jurkje toch?
     
  14. kleinepien

    kleinepien Fanatiek lid

    1 mrt 2013
    1.363
    1.416
    113
    Vrouw
    Oost-Groningen
    Oost-Groningen. :D We zijn hier vast te nuchter om ons druk te maken om tattoos.
    :roflmao:
     
    Blijdorp, suus1983 en Manque vinden dit leuk.
  15. kleinepien

    kleinepien Fanatiek lid

    1 mrt 2013
    1.363
    1.416
    113
    Vrouw
    Oost-Groningen
    Zucht. Die jurk ging al met al wel een cm of 3-4 omhoog. Legging was namelijk vrijwel dezelfde lengte als de jurk, net boven de knie.

    Ik werk als enige vrouw tussen flink wat mannen op een bouwplaats, dus ik vind het dan niet onlogisch om even bij mijn baas te checken of dat kan, of dat een (lange) broek de voorkeur heeft.
    Hij vond het dus juist netjes dat ik daar over had nagedacht.

    Nu weer verder met juffen in korte broek?
     
    Blijdorp en jupke vinden dit leuk.
  16. RoBiJe

    RoBiJe Niet meer actief

    Ben het wel met je eens.
    Het ligt echt aan wat voor jurkje/rokje/korte broek. En shirtje ook natuurlijk. Laatst had een juf bij ons op school een shirtje aan met inkijk. Niet tot aan haar navel ofzo, maar ik vond het toch wat ongepast.
     
  17. Madeliefje06

    Madeliefje06 VIP lid

    26 mrt 2015
    11.872
    5.110
    113
    Wat een reacties! Leuk om ook te lezen hoe het bij anderen op het werk is :)

    Ik ben het zelf eens met het merendeel hier: ik vind boven de knie prima, maar natuurlijk wel netjes/gepast.

    Draag zelf niet vaak dingen boven de knie op werk, maar bij ons op school is het nu echt wel warm dus dan vind ik dat het kan.

    Maar wat ik al zeg: het is wel iets waar ik ieder jaar weer over nadenk en waar ook af en toe wel over gesproken wordt op het werk tussen collega’s.

    Ben zelf overigens niet zo van de hemdjes met spaghettibandjes en slippers dus daar heb ik niet over nagedacht.

    Ik heb mijn stagiaire overigens gemaild dat ik het prima vond. Ik vind haar niet het type, en zeker omdat ze hierover ook mailt, om in een jurkje net onder haar billen te komen. En dat klopte: Net jurkje net boven de knie. En vandaag met de koningsspelen ook weer een net kort broekje tot iets boven de knie :thumup:
     
    famofthree, Aries en Hopsatee vinden dit leuk.
  18. Casara

    Casara Fanatiek lid

    20 aug 2014
    2.263
    416
    83
    Ik heb er geen moeite mee. Bij mijn dochter op school lopen de juffen ook in korte broek, rokjes, jurkjes, jumpsuit. Het is een moderne school waar heel veel kan.
    Op mijn werk, huisartspraktijk, kan ook heel veel. Dragen wat we prettig vinden en als de mussen van t dak vallen dan kan dat gerust een bermuda zijn!
     
  19. Casara

    Casara Fanatiek lid

    20 aug 2014
    2.263
    416
    83
    Volgens mij kijken ze er bij ons ook niet naar. Klassenassistente heeft ook meerdere zichtbare tattoo's.
     
    Blijdorp vindt dit leuk.
  20. Blijdorp

    Blijdorp Niet meer actief

    Hahaha das niet om de hoek van Rotterdam :roflmao: Hoop dat ze hier dan maar wat gewend zijn ;)
     

Deel Deze Pagina