Middag dames, even snelle update....ben vanmorgen bij de dokter geweest en tot eine volgende week ziek thuis ( nu Werk ik in het bedrijf van mijn man dus dat is geen probleem) en moet het echt uitzieken zonder medicijnen voel me zo rot en gaar van dat genies en gehoest. Drink veel water en doe niet veel, hoop dat het snel weg is. Volg jullie wel hoor maar de puf om te schrijven is er niet dus ik like liefs
Tsh was te hoog (0.12), maar ft4 was nog binnen de marge (20.7). Moest in het begin ophogen met medicatie met 50% en vond dat al zo'n grote stap. Ben benieuwd wat de internist zegt. Hopelijk is het niet al te schadelijk. Gyn deed er zelf nogal luchtig over, dus ben niet super ongerust maar wil uiteraard dat het gewoon goed zit.
@madelief beterschap! @hier kreeg geen meldingen. Maar wat een mooie plaatjes!!! Ik heb t m'n ouders vanmorgen verteld. Wat een opluchting is dat! Ze waren er best emotioneel onder. Wel weer de "oh nee hè" maar dit keer blij ipv boos. Snap ook überhaupt niet waarom iemand boos kan worden van zulk mooi nieuws ... Maar goed poepte alle kleuren van de regenboog hoor... Logisch na de reactie vd vorige keer. Nog een week tot de echo!!
Waarom werden ze toen boos? Mooie echos meiden! @Bee80 waarom moest je bloed prikken op je schildklier? Heb je daar problemen mee? @madelief beterschap! Ik heb vandaag buikpijn. Vanmorgen met zoon gespeeld in zon speelparadijs en nu mega last van mn banden.. beetje dom
Au! Dat is niet fijn ... Weet het niet. Snap het ook niet maar deed flink zeer. Ik zat nog in pnd, relatie was lastig, maar wij waren blij! En daardoor ook uiteindelijk bij elkaar gebleven, anders was het vier jaar geleden geeindigd. M'n moeder riep dat ik mijn toekomst weggooide etc. Had nog een tijdelijk contract, geen vastigheid... Maar nu ook geen contract, zelfs gestopt met werken! Was echt bang het te vertellen maar de kids gingen een nachtje mee en ik wilde dat ze het van mij hoorden... Gelukkig nu echt positief
Nou nou nou. Fijn dat zij zich geroepen voelen jou te vertellen hoe het "moet" Blij dat ze nu wel blij zijn!
Ja heb een te trage schildklier (ziekte van hashimoto). En had zelf gevraagd of ze even konden prikken aangezien ik met een flinke stap moest ophogen ineens (50% ipv 25).
Achteraf gezien denk ik dat het meer uit bezorgdheid was. Het ging toen echt niet goed met mij, slikte antidepressiva en mijn relatie liep op de klippen. Werk maakte me absoluut niet gelukkig omdat het ver beneden niveau was. Als ik het nu analyseer (want dat doe ik altijd met alles) kan ik er begrip voor opbrengen. Het was toen voor haar echt onverwacht en de situatie verre van ideaal. Toen de eerste schok voorbij was werd ze ook wel milder hoor. Praat het niet goed, heb me weken er rot door gevoeld en zelfs nu nog was ik doodsbenauwd om het te vertellen. Maar nu wel opgelucht!
Als dat het beste voor jou is en je onder strenge controle staat, dan moet het gewoon toch? Ik snap dat je je dan zorgen maakt maar zij dealen er dagelijks mee moet je maar denken.
Wat fijn dat de reactie van je ouders meeviel @Eva2011 Aaargh, wanneer houdt die misselijkheid eens op, ik ben er klaar mee
♡DE GROTE GESLACHTS POLL♡ Wil je het geslacht weten? Wat is je voorgevoel? ja/nee/jongen/meisje * Eva2011 - ja/jongen Benieuwd naar jullie keuze en evt. voorgevoel. Leuk om te kijken of het klopt over 7 maanden!
♡DE GROTE GESLACHTS POLL♡ Wil je het geslacht weten? Wat is je voorgevoel? ja/nee/jongen/meisje * Eva2011 - ja/jongen * marb - ja/geen idee Ik had bij mijn andere twee ook geen idee, vind een meisje logisch omdat al mijn kinderen meisjes zijn haha. Maar ik heb geen voorkeur.
Als het goed is niet, tenminste als je goed ingesteld bent (en je dient elke 4 weken bloed te laten prikken ter controle en dan medicatie daarop aan te passen). En dat is nu dus niet helemaal zo, dus heb net mijn internist gebeld om te overleggen over mijn dosering. Maar word waarschijnlijk pas maandag daarover teruggebeld. Waardoor ik me nu toch weer druk maak (want heb net gelezen dat een te laag tsh de kans op miskraam vergroot....aaarrggghh waarom zoek ik ook alles op?! )...
[♡DE GROTE GESLACHTS POLL♡ Wil je het geslacht weten? Wat is je voorgevoel? ja/nee/jongen/meisje * Eva2011 - ja/jongen * marb - ja/geen idee * clueless01-ja/jongen
♡DE GROTE GESLACHTS POLL♡ Wil je het geslacht weten? Wat is je voorgevoel? ja/nee/jongen/meisje * Eva2011 - ja/jongen * marb - ja/geen idee * clueless01-ja/jongen * Bee80 - ja/jongen of meisje