Net zoals bijna iedereen heb ik die gedachte ook wel eens. Ik kan ze gelukkig makkelijk loslaten. Wat ik hier nog niet gelezen heb zijn meer een soort van "sociale" intrusions, gedachte over je heel raar en ongepast gedragen (maar niet per se aggressief) in een publieke gelegenheid. Wie herkent dit? Soms zit ik in een volle trein en moet ik ineens denken aan wat er zou gebeuren als ik op zou staan en luidkeels zou gaan zingen of bij de persoon naast me heel hard op zn neus zou drukken en "pep" zou zeggen of op werk iemand zn lunch in zn gezicht zou drukken of tijdens een toneelstuk of bioscoop voorstelling op zou staan en me naar het publiek zou omdraaien en om hun aandacht zou vragen ofzo. Ook best enge gedachten .
Nu je het zegt. Ik "moet" heel vaak mensen zoenen. En dan geen knappe jonge kerels, maar altijd mensen van middelbare leeftijd. Meestal vrouwen (terwijl ik hartstikke straight ben!) Ik weet nog dat ik het heel vaak had bij mijn docente Engels op de middelbare school. Een alleenstaande vrouw, enorme dictator, 60+. Al mijn klasgenoten vonden haar eng. En in mijn hoofd... Constant dat stemmetje: "sta op en ga haar zoenen. Nú opstaan! Zoen haar!" Ik was zo bang dat ik een keer automatisch zou opstaan en het echt zou doen Zo extreem heb ik het tegenwoordig niet meer, maar wel vaak de gedachte; wat zou er gebeuren als ik die persoon nu zou zoenen?
Ja bingo. En sinds ik lyme heb zijn ze 10 keer zo erg. Ik HAAT ze zo erg want ze maken me aan het huilen. Het is altijd dat ik denk dat ik mijn kat ga vermoorden op een wijze die ik ooit als kind bij faces of death zag. Daarbij heb ik enorm heftige paniekaanvallen dus stel je maar voor hoe ik me soms voel. Oh ja,mijn kat is mijn prinsjesje,mijn allesje,mijn lieveling dus ik ben hier goed ziek van.
Ik heb ook wel gedachtes van "wat als" Maar nooit het idee dat ik dat ook echt zou doen. Wel hele scenario's in mijn hoofd.
Yep, herkenbaar! Maar las ook dat zeker 90% van de mensen dit heeft. Ik heb het heel erg in de auto, hoe zou het zijn om tegen een boom aan te rijden? Wat als ik nu tegen die vrachtwagen zou rijden? Enz enz. Vooral sloten en bomen hebben grote aantrekkingskracht op dat soort gedachten. Heb er gelukkig nog nooit ervaring mee gehad en hoop dat zou te houden!
Ja had er vanmiddag weer eentje. We waren aan het zwemmen en ik liep met mijn zoontje over het bruggetje over het water en dacht: zal ik hem zo in het water duwen? Nu! Nu! Toch maar niet gedaan
Ik moest stiekem heel erg lachen door de zin ; " toch maar niet gedaan. " Lijkt mij een hele verstandige keuze.
Ik kan me niet herinneren wanneer eht begon. Wel Had ik het heel erg toen ik tiener was. Op een gegeven moment is dat wel opgehouden maar ik herinner me nog goed hoe dat was elke keer.
Tot nu toe alleen de OP gelezen, maar: ja!! Ik heb dit ook! De meest walgelijke en gewelddadige gedachten en ik heb ze al vanaf kinds af aan. Tegenwoordig kan ik ze sneller afwenden dan vroeger gelukkig en zijn ze sneller weer weg. Zo, nu jullie reacties even lezen.