Ik zag dat er al een topic over is geweest, maar een familielid had hem en het lijkt mij dus wel wat, zo'n lampe berger. Alleen: ik vroeg me een paar dingen af. kun je hem aan laten staan als je weg bent? (bijv de kinderen van school halen) Of moet ie dan ook uit? Omdat hij niet brand toch? is de bovenkant ook niet warm? Moet je het lont eens in de zoveel tijd vervangen? Oh en natuurlijk, niet onbelangrijk: Welke geur is jouw favoriet? ik begreep dat hij te koop is bij de intratuin en ik zag dat er ook een is van scent chips? welke is fijner in gebruik?
Ja ik doe dat wel eens hoor. De steen is trouwens wel heet, ik heb er een beschermkapje over. Ze hebben nu een nieuwe geur, Parisienne die vind ik heerlijk. En verder Amber élégance. De geurstokjes zijn ook heel erg goed trouwens, parfum Berger.
Ik heb hem inmiddels ook, maar gebruik hem nu wel minder omdat ik vaak de tuindeuren open heb staan en dan vind ik het een beetje zonde. Ik laat hem niet aan staan als ik weg ben. Misschien dat het wel kan. Sowieso vervliegt de alcohol dan en als hij op is, stopt hij ook met branden. Maar zolang hij gloeit is hij ook loeiheet. Ik heb hem gekocht bij de intratuin en daar kan je ook de nodige geuren ‘uittesten’. Dat zou ik zeker doen. Ik heb laatst een voorjaarssetje gekocht en dat was echt zonde want die vond ik echt vreselijk ruiken (alle drie de geuren) Mijn favoriet tot nu toe is de sinaasappel-kaneel. Maar dat is wel een herfst/winter geurtje. Als deze op is ga ik weer even naar de intratuin om een nieuw luchtje te scoren.
en ik zag ineens dat er ook heel veel verschillende branders zijn, zelfs van honderden euro"s Welke hebben jullie?
Ik heb er één van €39. Hij past bij andere vaasjes en kleuren die ik in de kast heb staan. Ik vond het zo duur genoeg. Maar er zitten wel echt prachtige branders bij.
Ik had een hele mooie met steentjes erop geplakt maar doordat je hier niet doorheen kon kijken zag ik nooit hoe vol of leeg de brander was. Dus nu heb ik een simpele van glas dat is 100x makkelijker met vullen.
Ook mijn favoriet! Als zomer geurtje had ik een paar jaar geleden een guurtje met witte musk maar die is uit de collectie gehaald helaas en sindsdien nog geen zomergeurtje met wauw factor gevonden.
Die parisienne is echt heerlijk. Ook als kaars en huis spray. Ik vind kaneel geurtjes echt verschrikkelijk en hou erg van zwaardere, oriëntale geuren. Ik heb een gewone vierkante glazen, die vind ik nog steeds het mooist.
ik vind alles met kaneel ook vreselijk, qua geur, maar ook kaneelthee bijv, yuk!! hier ook van de zwaardere oriëntale geuren, of bloemen, hou ik ook van. Welke vind jij erg lekker? Denk dat wij een beetje dezelfde smaak hebben zo te lezen,
Ik heb de variant van scentscips, mede omdat die gewoon prijsvriendelijker zijn. Met beschermkapje inderdaad, en hier zijn Musk & Patchouli en Musk & Wood veruit favoriet. Maar... zoals je ziet ben ik een grote musk fan haha.
De olie van Lampe Berger is net zo duur als die van Sentchips. Die olie haal ik ook wel eens, iets met kitchen. Ook erg lekker!
en kun je die olieën van beide merken gebruiken? De Lampe berger zuivert blijkbaar de lucht ook echt, het maskeert niet, doet die van Scentchips dat ook dan?
Lampe berger laat je in principe maar minuut of 20 a 30 gloeien daarna sluit je hem weer af. Dus als je in die periode je kinderen kunt halen prima. Tipje vul hem altijd maar half. Als je hem dan vergeet dan kost het niet teveel vloeistof Als je nog meer vragen heb zeg t maar. Heb training van lampe berger zelf erin gehad omdat we het in de winkel verkopen.
T is heel persoonlijk. Ik hou bijvoorbeeld heel erg van lavendel. Bij verkoop punten hebben ze altijd papiertjes en rollertjes om te testen. Test niet op huid want dat geeft een heel ander soort geur Lont doe je heeeeeeel lang mee. Wil je over stappen op een nieuwr geur kun je 2 dingen doen. Met neutral branden eem keer of de lont 2 dagen laten drogen op een krant. Hierna nieuwe geur erin en uhm klaar haha. Lont kun je altijd los kopen ( tip onthoudt of je een roze of blauwe doosje hebt haha) dat is de lengte van de lont. Nieuwe lont kost meen 14.95 maar is zelde nodig
Je hebt 4 types geuren. Bloemen. Frisse geuren. Houtachtige en dacht warme geuren Dus daardoor als je zegt ik wil een bloemen geur dan is al 75 procent afgeschreven voor jezelf scheeld een hoop haha. Zooooooooveeeeel lekkere geuren. Hoor trouwens super veel goede reacties op de maandgeur nu