super! En nu lekker gaan plassen voor alle wensmama's (Dankzij al die plassend mama's heb ik al die spuiten kunnen zetten in mijn buik)
Heel herkenbaar. Laat het los als je er niet aan denkt gebeurt het. Natuurlijk elke dag zet ik 2 spuiten en slik ik een pilletje oh ja uiteindelijk ook nog 3 x per dag 2 bolletjes in mijn poes duwen. Nee we denken er niet aan Nu met dit gedoe ook. Het is jullie tijd niet. Wie zegt dat? Kindje is spontaan gekomen. Wanneer is het onze tijd dan wel. @MamaZijnIsDeBom mooie test meiss. @juf1987 jaaa een kloppend hartje
Maar wat ik me afvraag he? Lukt het je nou om je in te houden op zo'n moment? Of scheld je iemand volledig verrot. Want eerlijk is eerlijk, dat verdienen ze wel. Beetje nadenken voor je je bek een douw geeft.
Wauw wat een berichten! Een kloppend hartje, oh dat is echt geweldig gefeliciteerd! MvM ik denk er ook aan, maar is mij toch wat onduidelijk wat ik nergens kan vinden. Waar moet je je urine bewaren tot t word opgehaald??
Je plast in een kan en giet het over in een fles. Je krijgt 8 flessen per week met conserveringsmiddel erin om het hormoon goed te houden
Ik voel vandaag trouwens ook helemaal 0 symptomen.. geloof ook nog steeds niet dat ik zwanger ben.. maar ben officieel over mn NOD!
En die speciale flessen moeten in de koelkast of mag t ook op kamertemperatuur bewaard worden? #wilalleswetensorryhaha
In flessen. 1 keer in de week worden die opgehaald. En hoeven niet gekoeld. Er zit in ieder fles al een klein beetje conserveringsmiddel.
Dat conserveringsmiddel stinkt wel heel erg heb ik gehoord. Dus als je een beetje misselijk bent zou ik het laten overgieten door je vl
Ja... dat zou ik heerlijk vinden. want het meurt idd. Maar ik voel me echt niet fijn bij het idee dat mijn vriend mijn urine ziet en ruikt
Ik heb mij aangemeld! Is het mogelijk en erg evt eerder te stoppen? Was bij m’n dochter bijv zo misselijk dat ik bijna uitgedroogd was. Mocht dat zich herhalen is stoppen toch wel fijn.