Als je als housekeeping over je nek zou gaan bij een beetje bloed, zou je volkomen ongeschikt zijn voor je werk, hahaha. Een hele goede vriendin van mij was ooit manager bij een grote keten in A'dam en trust me ze zien heel veel ranzigere dingen dan wat bloed.
Ik vind het gewoon een stukje disrespect naar degene die het als eerste aantreft. En dat zal hoogstwaarschijnlijk de schoonmaakster zijn. Iets anders kan ik er écht niet van maken.
Precies en dat ze wel ergere dingen zien en meemaken is niet een vrijbriefje om jezelf als ongemanierde viezerik te gedragen. Ook al is het bij grote ketens in de prijs berekend. Schaamteloos vies zijn omdat je er toch voor betaald hebt.
Jezus, het gaat hier om een klein doorlekplekje. 'Ongemanierde viezerik'? 'Schaamteloos vies'? Laten we eerlijk zijn: hotelbedden zijn er doorgaans voor bedoeld om in gen**kt te worden. Zie jij je het al voor je dat mannen spermavlekken gaan melden bij de receptie?? Get real...
Ook bij familie hotels. We sliepen in hotel in Frankrijk toen mn oudste per ongeluk in bed had geplast. Had alles afgehaald. Binnen bij de deur gelegd. Toen we terug kwamen was alles weer heerlijk fris en verschoond
Housekeeping dames (en heren) bij de grote ketens verwachten echt niet dat je het zelf af gaat halen. Ik denk dat ze het lief en schattig vinden, maar wel lichtelijk verbaasd Ik snap wel waar je vandaan komt. Maar ik weet 100% zeker dat vrijwel alle schoonmakers in de die grote zaken-ketens het anders zien. Bedden met bloed verschonen hoort er gewoon bij. Ongelukjes horen erbij, daar hoef je je als gast geen zorgen over te maken. Als je dit soort dingen elke dag ziet, dan raakt het je veel minder, net als bij een verpleger of een arts, die met "vieze" dingen moet dealen. Als iemand opzettelijk de boel trasht of vies maakt zou het andere koek zijn. Overigens heb ik het alleen over de grote ketens. In een boutique hotel of bed and breakfast waar alles minder massaal en persoonlijker is er minder budget zal zijn voor vervanging, vind ik dat je wel zelf moet meehelpen om het probleem op te lossen.
En daarom dragen ze dus handschoenen . Sperma zie je misschien minder, maar is toch minstens zo ranzig. Het hoort er nou eenmaal bij. Als je hier niet tegen kan, ben je niet geschikt om als schoonmaker aan de gang te gaan. In de keten waar mn vriendin werkte, waren ze hier tegen de schoonmakers tijdens de sollicitatie heel open over.
Ja echt serieus! Ik vind je echt een viezerik met hoofdletter V als je dit erop laat liggen voor de housekeeping. En dan met het excuus dat ze wel erger gewend zijn en het berekend is in de prijs om het voor jezelf goed te praten.
OK, dus als jij in een hotel hebt liggen wippen ga je naar de receptie om dit mede te delen, en je haalt al het beddengoed eraf, want er is een kwakje sperma in het matras gelekt?
Maar als je kliko stinkt of van buiten vies is, maak je die dan ook schoon voor de vuilnismannen? Da's een beetje hetzelfde wat mij betreft. Die vuilnismannen verwachten dat niet van je en die schoonmakers ook niet. Vergeet niet dat ze elke dag tig wcs schoonmaken. Dat is toch eindeloos veel goorder dan een laken met wat bloed? Echt waar, it's all in a days work for hen.
Persoonlijk zou ik nooit weg gaan zonder het te melden. Gatverdamme, dan mag je wel schoonmaakster zijn en handschoenen dragen, voor mij heeft het gewoon met een stukje fatsoen te maken. In Turkijke had ik als klein kind een hele erge bloedneus en ontstoken oren. Het was een soort slagveld dat bed van mij. Toen heeft mijn moeder een Turks woordenboekje gekocht en een briefje achter gelaten (in het Turks.) We kwamen terug en toen had de schoonmaakster in het Nederlands (!) een briefje geschreven dat het niet erg was. En er lagen allemaal rozenblaadjes op mijn bed, dat was zo lief van die mevrouw! Ik weet zeker dat ze dat heeft gedaan omdat mijn moeder het fatsoen had om het te melden.
Ik denk dat sperma bij mij niet de kans krijgt door te lekken naar het matras. Wel een verschil met een kwakkie die je meteen constateert en schoonmaakt dan bloed wat de hele nacht aan het druppelen is geweest. En ja als ik na de sex zie dat er sperma gelekt is maak ik dat meteen schoon en haal ik de volgende ochtend het beddengoed zelf af!
Als mijn kliko van buiten vies is of stinkt maak ik die inderdaad schoon alleen niet voor de vuilnisman maar voor mezelf.
Wat ik onbegrijpelijk vind is dat hier best veel gezegd word '' Gewoon uitchecken en matras omdraaien '' ..... Als er volgende week een topic word geopend over '' Hoe vaak verschoon jij je bed '' dan worden mensen '' vies '' genoemd als ze aangeven maar 1 x per week bed te verschonen . Ik zou er zelf niet aan moeten denken om in een bebloed bed te komen als nieuwe gast zijnde. Blegh! Anyway, OT, ik zou dus gewoon even aangeven dmv een briefje ofzo ( als je het eng vind om naar die man te gaan ) wat er is gebeurd. Kleine moeite.