Lieve meiden, ik test nooit voor mijn NOD, maar vandaag een uitzondering ivm Koningsdag 12 dpo vandaag, ik kan het nog niet geloven en ben ook bang dat het misschien wel weer misgaat. Maar goed, ik ben in ieder geval zwanger!
@Blosjes oh wauw, dat is al een erg mooie test, proficiat !!! Dat gaat hier al de goede kant uit met al het roze
Nog niet doorgezet en dat was t enige puntje roze tot nu toe Maar heb nu al wel buikpijn/krampen en hoofdpijn, altijd een voorbode helaas Dus nu hoop ik dat t gauw begint, zodat we verder kunnen en m’n ei eerder is dan pas tijdens t lange weekendje weg.
Dank jullie wel allemaal. Ik kan het nog niet echt geloven, heb ook geen kwaaltjes en ben ook pas 12 dpo. Ik hoop echt dat deze blijft plakken
Dank je wel lieverd! Ik duim ook héél hard voor jou! Zou zo fijn zijn als deze lijst helemaal roze kleurt.
Jaaaaaaa Blosjes! Wauw! Weer raak! Zo twee jaar niets en dan twee keer kort achter elkaar. Hopelijk blijft deze wel goed zitten. Prachtige steeep voor 12dpo meis!
@Brondy hoe gaat het nu? Nog niks doorgezet hopelijk? Pff, vond het vandaag zo rot om de Puregon te zetten. Durfde gewoon niet! Uiteindelijk wel gedaan uiteraard. Hopelijk is er maandag al wat te zien op cd 10.
Dank je wel Frummels! Bizar hè dat het dan opeens twee keer raak is. Jij al weer over de helft, wat gaat dat opeens snel! Hoe voel jij je?
Ja zeker maar wat heerlijk, geniet ervan! Met mij gaat het goed, lekker aan het genieten van het zwanger zijn.