Klopt. Maar hoe weet je nou (zeker) wanneer je innesteling is geweest? Ergens tussen 5 en 10 dagen na ovulatie?
Ik denk niet dat je het zeker kunt weten.. Maar ik heb 9 dagen na mijn eisprong (vermoedelijke eisprong) een kleine bloeding gehad, dus vandaar dat ik denk dat het mijn innesteling kan zijn. Ik weet het ook niet zeker maar goed. Dacht even vragen wanneer ik eventueel een test kon doen
Weet je al wanneer jij gaat testen of wacht je tot je NOD? Raar allemaal he wat je allemaal in je hoofd kan halen.. Maar goed die bloeding was ook best bijzonder. Heb ik in mijn eerst zwangerschap niet gehad.
Heel spannend! Het waren bij mij echt maar 5 a 6 druppeltjes. Heel minimaal. Zeker weten dat het van een innesteling is weet ik daarom niet. Wel had ik al heel de dag heftige hoofdpijn, iets met hormonen? Echter klopt de 9 dagen na eisprong en 5 dagen voor menstruatie volgens mij wel. Tenzij ik mijn eisprong heb ingebeeld. Ik las op internet dat het na 2 a 3 dagen op een test zichtbaar zou kunnen zijn, maar dit kan ook later zijn. Eigenlijk zal ik dis gewoon moeten wachten tot menstruatie.. denk alleen niet dat ik dat ga redden, hahah. Jij al bedacht of je van tevoren gaat testen?
Ja dat is het gemiddelde... maar heel zeker kan je het nooit weten. Er zijn dames die op 13dpo negatief testen en alsnog een paar dagen later positief.
Was ook een oprechte vraag hoor, geen oordeel of iets. Ik weet het ook echt niet. Mijn NOD (uitgaande van mijn langste cyclus tot nu toe) was gisteren al. Maarja... het zegt me allemaal weinig, aangezien ik eisprong (tests en temp) pas 9 dagen terug heb gehad. Dus heb nog niet gestest. Spannend voor iedereen hoor! Innesteling of niet.... wanneer? Allemaal gissen tot je een positieve test in handen hebt
Bedenk me ineens... heb morgen afspraak bij de medisch specialist. Moet rontgen maken.... kan dat ondanks mogelijke zwangerschap? Foto moet van de knie gemaakt worden.
hier zie ik een mooie oploop op! Hoeveel verschillende testen heb jij wel niet? haha. dankje! ik hoop het zo! Morgen precies jaar geleden dat we met de 1ste ronde startte. oei dat durf ik je niet te zeggen. zal vast wel op internet staan.
Als ik een hoge temp heb morgen dan ga ik testen. Anders niet. Morgen zou je echt wel oploop moeten zien hoor op je predictor. Anders maak je wel heel traag hcg aan. Die testen zijn nl. heel gevoelig!