Als ze bestaan dan Ik zoek leuke pumps, elegant, kleur iets van zwart grijs blauw. Wel met hakje en ik heb maat 42 dus maakt het niet makkelijker. Vreselijk ik ben wel 20 winkels in geweest en alles is op plat (ziet er niet uit ben ik echt platvoet en z’n vriendjes) met open neuzen of sneakers (leuk, maar heb ik zat van ik heb nu echt wat voor mijn werk nodig) Er zitten hier fantastische mode en zoek dames dus ik dacht: probeer het hier. En anders geef ik het op! Budget: maximaal 150 euro.
https://www.zalando.nl/gabor-klassieke-pumps-schwarz-ga111b09s-q11.html?size=42 Dit merk vind ik zelf altijd heerlijk zitten. Ze hebben een hoop variatie in kleur, model en hakhoogte. Allemaal vrij simpel, maar wel mooi.
Gabor heeft lekker zittende pumps. Ik draag die op werk vaak. Is één van de weinige merken waar ik de hele dag op kan rondlopen.
Clarks hebben ook een heerlijk voetbed. Daar heb ik een paar van waar ik (voor mijn doen) lang op kan lopen.
https://www.nelson.nl/marco-tozzi-dames-pumps-blauw-2357836050.html?channable=e29401.MjM1Ljc4My42MC01MA&campaignid=761928443&adgroupid=40570081112&targetid=pla-380553428878&keyword=&matchtype=&adposition=1o3&network=s&physicallocation=1010465&interestlocation=&adtype=pla&merchant_id=15190731&product_channel=online&product_id=8719448834420&product_country=NL&product_language=nl&product_partition_id=380553428878&store_code=&gclid=EAIaIQobChMIstef8Ybg2gIVw4bVCh2towH5EAQYAyABEgK6RvD_BwE&gclsrc=aw.ds
Oeps beetje lange link. Marco Tozzi. Vind ze heerlijk zitten en lopen. En s olivers zijn ook mooi en zitten lekker.
Gabor en Tamaris zien inderdaad erg lekker. Maar mijn absoluut favoriete ontzettend mooie maar helaas niet zo comfortabele schoenen zijn van Peter Kaiser en super gave roze slingbacks van Lola Cruz. En dat is af en toe de pijn wel waard
Hahaha, volgens mij was het voor haar werk. Denk niet dat haar baas blij wordt als ze 's ochtends voor het werk even stevig in gaat drinken
Dat ligt er dan inderdaad weer aan wat voor werk ze heeft, ik ken namelijk beroepen waar je hoge pumps moet dragen en waar je wel alcoholische drankjes mag aannemen. Maar daar ga ik bij TS dan maar niet vanuit, in dat geval is het belangrijk om echt pumps met een goed voetbed te kopen.
Google eens op gabor stewardessen schoenen of pumps. Zijn geloof ik max. 7 cm en hebben een zacht voetbed. Zelf geen ervaring mee, maar weet van een vriendin dat ze geweldig lopen....
Ik heb in New York een paar Aerosoles gekocht, zitten heerlijk. Weet alleen niet of ze hier te koop zijn...
Denk dat het heel moeilijk is om iemand anders daar advies over te geven. Ik vind alle pumps een hel behalve 1 paar die ik heb van louboutin en mijn vriendin heeft een hekel aan haar louboutin pumps en zweert bij pumps van de van haren. Elke voet is anders ik denk dat het vooral daarmee te maken heeft. En het materiaal van de pump, zacht leer vormt zich enigsinds nog naar je voet. Misschien iets van gelpads in de zolen leggen om het lopen prettiger te maken.