Waar erger jij je aan op een forum?

Discussion in 'De lounge' started by lloorrtt, Apr 30, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lloorrtt

    lloorrtt Niet meer actief

    :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
     
  2. Novastar

    Novastar Fanatiek lid

    Jan 9, 2014
    4,538
    1,171
    113
    Female
    Pedagoog
    Noord-Brabant
    En bedankt! :p Ik wist het wel maar “je ergens aan irriteren” is hier zo ingeburgerd dat ik dat niet altijd door heb en me er ook niet aan stoorde. Nu misschien dus wel want nu ga ik erop letten. :cool:
    Deze is trouwens ook irritant: Doe maar spelen. Doe je jas maar ophangen. Wij doen voetballen. Het foutief gebruiken van het woord doen dus. Maar ik ga een beetje of topic. Daar ergeren mensen zich vast ook aan. :D
     
    Lisanne1811, lloorrtt and Blijdorp like this.
  3. Popidepi

    Popidepi Bekend lid

    Sep 25, 2017
    672
    791
    93
    Ik irriteer me aan reacties waarin staat dat hij/zij zich ergert aan verkeerde spelling of bepaald taalgebruik.
    Zo irritant en onnodig.

    Screenshot_20180430-161917_Samsung Internet.jpg
     
    Chocolat, Peppabig, mutskuh and 4 others like this.
  4. Jo79

    Jo79 VIP lid

    May 6, 2007
    25,069
    3,862
    113
    Ik durf het bijna niet meer te zeggen in dit topic, maar daar erger ik me inderdaad ook aan :oops::D.
     
    lloorrtt and Blijdorp like this.
  5. Loetje85

    Loetje85 Bekend lid

    Jun 17, 2016
    814
    200
    43
    Bijvoorbeeld doordrammen als het gaat over voeding bv/fv, bij babyhapjes vragen waarom moeders het eten pureren en niet omdat ze nieuwsgierig zijn maar overduidelijk voor rapley zijn. De eeuwige meningen over samenslapen met je kind/draagdoeken etc. Tja, ik denk dat iedere moeder doet wat zij goed acht
    en wat bij haar past. Het is vaak de toon die de muziek maakt en bij deze overtuigingen vind ik de toon vaak irritant opdringerig :)
     
  6. Rosje83

    Rosje83 Fanatiek lid

    Jul 17, 2017
    1,908
    1,757
    113
    Female
    Haha dat ben ik!!!!! :D:D Ik zie hem juist als schattige positieve 'knuffelsmiley', juist omdat er een glimlach bij staat maar ik zie idd dat hij rolleyes heet. :roflmao::roflmao::roflmao: Maar deze discussie heb ik vaker met smileys van whatsapp gehad, misschien dat mensen me daarom soms niet aardig vinden :p
     
    Beertje8, Aries, Triangel and 5 others like this.
  7. Manque

    Manque Niet meer actief

    jaaaaaaaa of nie
    spellin
    lekkar boeient
     
  8. marb

    marb VIP lid

    Oct 21, 2007
    11,070
    4,729
    113
    Haha! Bekijk hem maar eens goed, heel arrogant lachje is het :evil::roflmao:
     
  9. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    Jun 10, 2015
    13,669
    5,709
    113
    Ik ben taalkundig zelf niet sterk maar ik kan er niet tegen het woordje wilt. In de zin van mijn zoontje wilt geen eten hebben. Grrr

    Verder is dit een forum met verschillende mensen en is niemand perfect lijkt mij dus ik erger mij verder nergens aan.
     
    lloorrtt likes this.
  10. Novastar

    Novastar Fanatiek lid

    Jan 9, 2014
    4,538
    1,171
    113
    Female
    Pedagoog
    Noord-Brabant
    Toch is dat vaak wel een lastige op een forum want de toon komt niet altijd goed over. Ik kan bijvoorbeeld vragen: waarom kies je voor flesvoeding? Als die ander dan zegt: “omdat ik geen bv wil geven” heb ik de neiging om door te vragen want ik ben dan echt nieuwsgierig waarom moeders dat niet willen. En dat is dan ook omdat ik pro-borstvoeding ben en wil begrijpen waarom anderen dat niet zijn. Die ander kan dat als opdringerig ervaren terwijl dat helemaal niet zo bedoeld is. Ik wil dan echt de reden weten en er een gesprek over voeren zonder die ander te willen bekeren ofzo. Maar het is inmiddels zo’n beladen onderwerp dat alle partijen zich onmiddellijk aangevallen voelen en dat is gewoon heel jammer. Ik had hierboven trouwens al aangegeven dat ik me erger aan niet onderbouwde meningen dus als mensen dan geen argumenten hebben heb ik echt de neiging om door te vragen. Misschien ook best irritant.:p
     
    lloorrtt and Blijdorp like this.
  11. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    Jan 27, 2017
    9,043
    16,551
    113
    Precies dit. Ik zie de fouten ook nooit. Misschien een tekortkoming van mij, geen idee, maar ik ben ook op het punt beland dat het mij niks meer interesseert. :oops:
     
    Lieke1989 and lloorrtt like this.
  12. Tienn

    Tienn Niet meer actief

    Manlief, vriendlief, zoonlief, dochterlief etc. Nog erger zijn de afkortingen er van, ML bijvoorbeeld:rolleyes:.
     
  13. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    Jan 27, 2017
    9,043
    16,551
    113
    Het is niet persee ergeren, maar ik snap vaak niet dat mensen niet zien dat iets een grapje is of iets sarcastisch bedoelt word. Maar dat zou ook aan mij kunnen liggen natuurlijk.
     
    Luuz, Youtan and lloorrtt like this.
  14. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    Oct 30, 2015
    5,943
    6,290
    113
    Ik herken dat dilemma inderdaad.
     
  15. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    Oct 30, 2015
    5,943
    6,290
    113
    Ik gebruik dat zelf niet. Maar snap echt oprecht niet wat daar irritant aan is.
     
    Syane and Blijdorp like this.
  16. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    Uiteraard ligt dat aan jou!:p
     
    Blijdorp likes this.
  17. SDonya

    SDonya Niet meer actief

    Ik ben wel heel erg benieuwd wat je met dat laatste bedoeld? Ik heb hier namelijk nooit interessante verhalen over nannys gelezen. Je maakt mij ontzettend nieuwschierig!
     
  18. Rosje83

    Rosje83 Fanatiek lid

    Jul 17, 2017
    1,908
    1,757
    113
    Female
    Hahahaha heel mijn forumbeeld is nu gewoon echt verziekt, bedankt he.....:rolleyes:

    :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
     
    marb, Adje and Marchella like this.
  19. tuc

    tuc Niet meer actief

    Weet je, ik dat dat vooral de tere zieltjes van het forum zijn. Want ik herken dat ook. En ik ben dus iemand die geen bv wilde geven en snap best dat jij benieuwd bent waarom en ik ben in zo'n topic altijd bereid aan te geven waarom. Is nl een heel bewuste keuze geweest.
    Maar ik herken het met andere onderwerpen ook. Je hoeft maar 1x door te vragen en men zit al in de hoogste boom.
     
    Hopsatee, lloorrtt and Novastar like this.
  20. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    Jan 27, 2017
    9,043
    16,551
    113
    Ja daarom zei ik dat maar alvast. ( of is het zij?:roflmao::roflmao::roflmao:)
     
    lloorrtt and Neilia like this.

Share This Page