Lang en smal (kledingtips)

Discussie in 'De lounge' gestart door Appeltje85, 1 mei 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Appeltje85

    Appeltje85 Bekend lid

    22 jan 2016
    651
    296
    63
    Vrouw
    Financiele dienstverlening
    Veldhoven
    Lang en smal... het klinkt ideaal, maar het is een drama om kleding te vinden. Alles is te kort of als je een maat groter pakt; te wijd. Zucht. Tel daarbij ook nog een grote cupmaat op en het feest is compleet (not!)

    Ik ben op zoek naar tips van dames met een vergelijkbare bouw. Welke merken zitten goed bij jullie?
     
  2. fafa

    fafa Niet meer actief

    Ik lees mee, want ik heb hetzelfde probleem. Behalve dan die grote cupmaat helaas, hahaha

    Alleen spijkerbroeken zijn te doen, omdat je die op lengtemaat kan kopen. Maar gewone broeken zijn er zelden in de verhouding 27/34.
    didi heeft heerlijke lange hemden.
    Online zoek ik altijd naar plaatjes waarbij shirts en truien bij het model tot op of over het kruis komen, dan zit een s of xs bij mij goed.
     
  3. Appeltje85

    Appeltje85 Bekend lid

    22 jan 2016
    651
    296
    63
    Vrouw
    Financiele dienstverlening
    Veldhoven
    Inderdaad, Didi heeft lange hemden. Vaak draag ik die dan maar met een bolero / kort jasje erboven. Maar wat doe je dan als het echt warm is? Alleen zo'n hemdje aan vind ik ook niks voor naar het werk.

    Wat je beschrijft qua plaatjes kijken doe ik trouwens ook!
     
  4. sweetL

    sweetL Fanatiek lid

    8 jul 2014
    2.089
    2.095
    113
    Vrouw
    Brabant
    Esprit heeft ook heel fijne lange hemden in leuke kleuren!
     
  5. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Ik volg ook, zelfde probleem minus de cupmaat. Ik ben niet eens zo lang (1.72), maar ik heb lange benen en armen, waardoor mouwen en pijpen vrijwel standaard te kort zijn.

    Van broeken heb ik maat 25/34, daar heb ik nu een aantal goed zittende van gevonden van Levi's.
     
  6. Uuz

    Uuz VIP lid

    8 dec 2014
    6.241
    818
    113
    Esprit heeft/had een long-wear collection, je kan merken zoeken die dat ook hebben. Er staan bij Esprit sowieso uitgebreide maten bij de kleding vermeld, dat scheelt passen ;) .
     
  7. Kiwi25

    Kiwi25 Niet meer actief

    Ik ben 1.90 en ga voor broeken (lengtemaat 36) naar speciale lange mensen winkel. Daarvoor was er weleens een ONLY broek lengtemaat 34 die lang uitviel, maar ik heb gewoon geen zin meer op 10 winkels en 100 broeken langs te gaan om er eentje te vinden die net wel/niet kan.

    Mouwen zijn bij mij ook standaard te kort, ook omdat ik smal ben en kleine maat nodig heb. Bij Takko vallen de mouwen lang! (en even lang bij S of XL) Ik begin altijd in die winkel voor bovenkleding.
    Online winkelen doe ik niet, meeste wat ik pas past niet, frustrerend.
    Ik haat winkelen :evil:
     
  8. Annemeis

    Annemeis Fanatiek lid

    11 sep 2011
    2.185
    823
    113
    Hier 1.71, maat 36/38, cupmaat D.
    Probleem is altijd dat mn bovenbenen in verhouding erg lang zijn waardoor knielange rokken al erg kort vallen. Maat groter gaat niet want dan zakt de rok van mn heupen af...
    In de winter een tregging of legging eronder kan nog maar in de zomer zijn rokjes heel snel erg kort, heel irritant...

    Only heeft nog wel rokken die goed vallen maar vaak heel strak dus dan neem ik maat M... Didi, kokerrokken die midi horen te vallen. Jurkjes van steps zijn vaak ook wel goed.
    En broeken, tja, ben nog steeds zoekende...
     
  9. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.809
    4.446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Aaaghhhh *met een knipoog* mensen van 1.70 die zich hier in herkennen???
    :rolleyes::rolleyes::rolleyes:


    Trust me, ondanks dat jullie vast ook tegen bepaalde kleding ongein aan lopen zijn die van een ander kaliber (of formaat :roflmao:) dan waar wij, vrouwen van tel-daar-nog-eens-minimaal-25-cm-bij-op.

    Ik ben niet onwijs smal (breedtemaat 30/31 bij een lengtemaat 36) maar het is echt rete irritant on goed passende broeken te kopen.
    Broeken zijn echt pure drama! Gewoon horror!!! *spookey emoticon*
    Ik kocht ze wel eens bij een outlet van Lee/Wrangler. Maar die is helaas gesloten.
    Broeken van Gstar pas ik, maar de kwaliteit is bagger terwijl je wel er >100 euro voor neer moet leggen. Nou hoewel ik die broeken pas, pas ik daarvoor met die slechte kwaliteit.
    Miss Etam: no way José! Ik voel mij niet “de doelgroep”. Ik vind die broeken niet hip, niet mooi en ik voel mij er onwijs NIET SEXY in. Ooit er wel ingetuind om daar twee broeken te kopen (help! Ik moest echt een nieuwe broek) maar die dingen zijn 1. Lelijk 2. Lelijk en 3. (Je raadt het al:) Lelijk!
    Misschien denk je, na urenlange drama in andere winkels: fuck it, ik neem hem maar want het alternatief is in je blote naadje te lopen... eenmaal zo’n broek langer dan twee uur aan = uitgelubberde zooi. Er zit kilo’s stretchrekonzin in die broeken verwerkt zodat de gemiddelde doelgroep van de Miss Etam zich er comfortabel in zullen voelen. De maten kloppen daar ook nooit. Ik heb daar altijd een XS of een S nodig want een M zakt van mn kont af terwijl normaal een M prima zit.

    Esprit... Jaren geleden dat ik wat leuks daar kon vinden.

    Only lengtemaat 34.... Veulstekort!! :(

    In de winter kom ik nog aardig weg met te korte lange broeken: hoge boots, beenwarmers... ik verdoezel die te korte broek wel. Maar ohh wat zou ik graag eens een lange - DIE ECHT LANG GENOEG IS - broek met sneakers willen dragen!

    Dus ik hoor graag jullie tips!


    Wil nog we kwijt dat ik niet zielig ben doordat ik zo weinig fijne broeken heb. Ik heb, ter compensatie iets van 50 leuke jurkjes in mn kast hangen :p
     
  10. Zara75

    Zara75 VIP lid

    10 jul 2007
    12.032
    6.135
    113
    Happyland
    Hier hetzelfde probleem, 1.75/1.76 lang en smal. Colbertje/blousjes zijn irritant, ene maat zit perfect om m'n lijf maar mouwen te kort. Maat groter zittrn de mouwen beter, maar lubbert het om m'n bovenlijf. Idem dito met longsleeves. Moscow verkoopt ze. Die zitten perfect, qua mouwlengte, maar vind de lengte van het shirt zelf te lang.
    Jeans haal ik bij Only / Vero Moda. Al vond ik de laatste keer dat er opeens minder keuze was in lengtemaat 34.
    Super irritant, dacht dat Nederlanders alleen maar langer werden, maar die schappen liggen vol met 30.
     
  11. fafa

    fafa Niet meer actief

    Waar koop jij lange, smalle jurkjes dan? Want ik ben een stuk kleiner dan jij, maar vaak komen jurkjes al niet laag genoeg bij mij, waardoor ik dehele dag niet kan bukken :oops::D
     
    maartje84 vindt dit leuk.
  12. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.809
    4.446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    King Louie! Echt super mooie jurkjes :)
    Let er bij KL op van welk materiaal de jurkjes zijn. Van het stofje wat bekent staat als ‘het typische onverwoestbare stofje’ te zijn zijn de modellen altijd wat langer dan de meeste jurkjes van tricotachtige stofjes.
    En soms slaag ik ook bij Steps. Leggings trouwens ook altijd bij Steps.
     
    fafa vindt dit leuk.
  13. Janna

    Janna Fanatiek lid

    Voor broeken kan je terecht bij Pretty Tall. https://www.longtallsally.com/nl/?gclid=EAIaIQobChMI-MK-g8fm2gIVshXTCh3cWg7fEAAYASAAEgILAvD_BwE

    En ik slaag voor spijkerbroeken altijd bij de Esprit, want die heeft lengtematen. Ik ben niet zo smal als sommigen hier (30/34), maar wel slank en lang (1,86m), dus herken wel de problemen.

    Ik ben nu al weer een tijdje op zoek naar een nieuwe zomerjas, maar alles is te kort en met te korte mouwen.ik loop nu dus noodgedwongen in een oude zomerjas, die helemaal verschoten is. Ziet er niet uit.... Grrrr...
     
  14. Deliana

    Deliana Niet meer actief

    Herkenbaar! Alhoewel ik "maar" 1.75 ben is het behoorlijk lastig om leuke kleding te vinden. Ik heb vnl. een lang bovenlichaam, waardoor tops altijd te kort zijn...

    Jurkjes koop ik wel, maar die vallen bij mij als tuniek net over mijn billen :confused: Ik ga de tip van KL even bekijken! Moet wel zeggen dat ik King Louis vaak wat "tuttig" vind overkomen en ik hou toch wat meer van wat stoerdere kleding....
     
  15. Boeketje

    Boeketje Actief lid

    30 nov 2009
    431
    18
    18
    Zuid-Holland
    Het is inderdaad goed zoeken.
    Broeken bestel ik bij esprit (al is daar de frustratie dat de maataanduiding daar bagger is. Bestel je bv 2 dezelfde broeken, dan nog kan daar een paar cm lengte verschil in zitten...zucht).
    Jurkjes van King Louie zitten inderdaad goed. Verder vind ik op dit moment Kyra en Ko en Studio Anneloes leuk, maar het blijft wel passen om er de goede dingen uit te halen.

    Als iemand nog tips heeft voor shirts en tops waarbij het lijfje iets langer is dan je broekrand, dan hoor ik die graag. En dan niet vol bloemetjes, maar wat hipper
     
  16. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.809
    4.446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Balen zeg. Heel herkenbaar ook.
    Ik maak zelf wel eens de mouwen van jassen langer, door er een leuke boord aan te maken. Maar dat kan niet bij elke jas.

    Tuttig??? :roflmao:
     
  17. Deliana

    Deliana Niet meer actief

    Rare opmerking:rolleyes:

    Ik zeg toch ik vind het vaak wat tuttig. Veel bloemetjes en motieven die naar mijn mening tuttig overkomen.

    Smaken verschillen!
     
  18. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.809
    4.446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Om de drie uur eten voorkomt dat je te hard gaat happen.

    Ik vind KL awesome!! :roflmao::roflmao::roflmao:
    Maar wellicht ben ik ook wel awesome tuttig gekleed :roflmao::roflmao::roflmao:
     
    Zara75 vindt dit leuk.
  19. Aaf88

    Aaf88 Bekend lid

    26 okt 2012
    596
    279
    63
    Heel herkenbaar! Ik ben zelf 1.83 en smal. Vond leggings ook altijd een drama, doe in de winter vaak beenwarmers in mijn schoenen dan zie je niet dat de legging te kort is ;). Nu maak ik ze zelf (kei makkelijk!) en heb van langeleggings besteld, die vallen ook qua maat heel goed.
    Jurkjes is inderdaad ook lastig, ik hou ook niet zo van korte jurkjes. Ik koop weleens tweedehands en dan kan je gewoon de maten vragen :).
    Bij broeken haal ik ook weleens de zoom los, is ie meteen een stukje langer!
     
    maartje84 vindt dit leuk.
  20. Aaf88

    Aaf88 Bekend lid

    26 okt 2012
    596
    279
    63
    O ook drama: maillots! Ik koop altijd een heel grote maat, zodat ie niet te kort is, loop je hem steeds op te hijsen omdat hij veel te groot is. Iemand daarvoor toevallig tips?
     

Deel Deze Pagina