Ik vind het oprecht erg dat je een borstontsteking hebt gehad. Je bent dus wel aan BV begonnen. Die borstontsteking was hoogstwaarschijnlijk voorkomen als je de goede begeleiding had gehad. Nu ben je anti-bv geworden en dat is gewoon jammer. Ook al kies je voor KV, dat zou een keuze moeten zijn niet gebaseerd op antigevoelens. En dan kom ik weer op het eerste punt, er is veel te weinig kennis over bv. Moeders worden ermee doodgegooid en soms een schuldgevoel aangepraat als t niet lukt, maar goede begeleiding en echte kennis, ho maar. Vind je t gek dat zoveel afhaken na x weken.
Wat ik vooral totaal zinloos vind is iemand quoten met "dit" of "amen" Fijn dat je het er mee eens bent maar het is natuurlijk totaal geen zinvolle inbreng in een discussie. Zeg dan niks
Oh nee hoor. Ik kolf(de) fulltime. Dit heb ik bij de eerste gedaan en bij de 2de nu dus, bewust voor gekozen. Die borstontsteking is door het afbouwen en te lange tijd niet kolven ontstaan. Beetje eigen schuld dus. Ik ben nooit pro of anti borstvoeding geweest, ik wilde de beste start voor mijn dochters en dat was deze, voor mij. Ik heb zelfs 9,7 liter in de vriezer liggen wat ik ga doneren. En ja, dit kan ik aan mijn dochter geven maar ik kies er dus bewust voor om dit niet te doen. Zullen vast ook wel mensen zijn die daar iets van vinden Nou het is weer een gezellig bv topic geworden
HELP!! Weet iemand een goed recept om me borstvoeding in de airfrayer te bereiden? Liever geen recepten met KV, ik ben anti. Vooral nu ik rond me eiersprong zit.
Omdat ik een beetje klaar ben met het hele borstvoedingsgebeuren. 2,5 maand 5x op een dag gekolfd, spruw, overproductie, kloven, borstontsteking, halve post partum depressie en waar ik morgen waarschijnlijk achter ga komen of het een "gewone" depressie is. Ben dus gewoon een beetje klaar met de borstvoeding.
Ei en melk mengen en dan in de airfryer bakken tot een pannenkoek. Eventueel serveren met verse free-bleeding-saus
Ik kan me voorstellen dat je er klaar mee bent, maar als je het toch al in de vriezer heb liggen dan is het toch dezelfde moeite om te geven als kv?