Hallo Daar ben ik weer... In maart een miskraam en 2x curettage gehad. 1 menstruatie gewacht en vandaag is mn NOD (10 dpo) Al een paar dagen hoofdpijn en vandaag wat krampjes. Net getest en zie een heel licht streepje. In t echt veel beter dan de foto. Ik vind t heel spannend! Want ik moet dan beginnen met medicatie ivm de herhaalde miskraam... Wat denken jullie?
Ik zie hem ook, maar heb je wel al negatief getest na je curettage? Zo ja , dan enorm gefeliciteerd en beginnen met je medicatie Zo niet dan zou ik even wachten met de medicatie en kijken of je testen oplopen en dat het geen restje hcg is wat je nog in je lijf hebt zitten.
Jaaaaaa ik zie een mooi streepje! Wat ontzettend spannend! Ik hoop enorm dat je over 8 maanden jullie eigen kleine in de armen mogen houden!
Gefeliciteerd! Het is normaal.al.zo spannend maar ik snap dat het nu nog spannender is! Maar die positieve test heb je te pakken! Dus starten met de medicatie en op naar een wondertje vanuit je buik in je armen ♡