Ik ben te gevoelig voor anderen, hun mening stemmingen etc ik voel alles aan en ga daarom liever mensen uit de weg. Daar naast heb ik totaal geen geduld.
Ook heel herkenbaar. Sowieso vind ik het moeilijk om mijn gezichtsuitdrukking te laten matchen met wat er uit Mn mond komt Mn tact is ook zoiets. Ik floep alles er al uit zonder eerst even na te denken. Dat zorgt er dus ook voor dat ik regelmatig woorden met Mn baas heb .
Mijn slechte eigenschap is dat ik enorm veel vloek en scheld Ik probeer te minderen, echt, maar het is soms zó moeilijk... vooral in de auto.
Eentje maar? - Ongeduldig vooral als ik bijna ongesteld moet worden. - Zeg te laat wat ik denk als iets me niet aan staat en daardoor komt het er soms erg lomp uit. - Heel direct, soms een goede eigenschap maar meestal niet. - Erg sarcastisch, ook soms in de les en sommige van mijn studenten snappen dat niet (allemaal volwassenen). - Lui met een hoofdletter L. - Koppig, eigenwijs en moeilijk te overtuigen. - Saai, ik houd van mijn sleur. - Niet vergevingsgezind en ik onthoud dingen veel te lang. Hm ik stop maar want ik heb ook echt nog wel wat goede eigenschappen hoor
Ik kan enorm haatdragend zijn als ik eenmaal klaar met je ben. Ik ben een driftkikker puur sang. En wat ben ik "blij" te lezen dat niet alleen mijn man en kinderen daarmee te maken hebben. Ik kan als een debiel tekeer gaan om helemaal niks. Maar dat kan ik op z'on moment niet stoppen, laat staan toegeven. Het rare is, als mijn vader (van wie ik deze prachtige karaktereigenschap heb mogen erfen) zo debiel te keer gaat om niks dan denk ik bij mezelf "doe ff normaal joh, je bent toch geen klein kind!!!" Edit: Fijn dat topic over goede eigenschappen. Wijst me meteen op nog een paar slechte van mezelf Ik ben een zwartkijker ... Het glas is eerder halfleeg dan halfvol. Ik vertoon uitstelgedrag. Ik ben een enorme piekeraar.
Haha herkenbaar. Wij hebben ook een pup die morgen 15 weken is. We hebben hem nu 8 weken maar ik heb ook de eerste weken weleens gedacht van omg waar ben ik nu toch aan begonnen en eerlijk gezegd denk ik dat soms nog weleens en dan krijg ik ook op mijn donder van man en twee puberkinderen. Maar het is ook superleuk. We hebben een blonde labrador en hij is echt slim en leert ook snel dus wel een echte uitdaging, de basis is al gelegd en nu de rest nog
Nou ik heb er wel een aantal: Ik stel alles te lang uit, ergens achteraan bellen, iets uitzoeken of regelen, dingen voorbereiden . Ik ben een enorme sjaggo vlak voordat ik ongesteld word. Ik kan echt lelijk vloeken. Ik kan sarcastisch en negatief zijn.
Ongeduldig. Soms niet begrijpen dat mensen niet direct snappen wat ik wel snap. Boos en chagerijnig worden als mijn dag niet zo verloopt zoals ik had verwacht Lomp en bot af en toe. En dat ik alles behalve een poker-face heb.
Ik zie net bij de goede eigenschappen iemand zeggen dat ze altijd op tijd is. Dat herinnerde mij aan een slechte eigenschap van mij, ik kom namelijk regelmatig te laat.
Mijn slechtste eigenschap is dat ik altijd wil dat iedereen mij fantastisch vindt en dat ik er echt niet tegen kan als er iets fout gaat. Ik ben niet perfectionistisch maar ik wil gewoon geen fouten maken
Ik herken ongeduld en snel boos worden maar dat komt bij mij omdat ik perfectionistisch en een controlefreak ben. Als ik weer eens teveel van mijzelf (fysiek of mentaal) eis word ik ongeduldig en krijg ik een kort lontje..
Ja dit dus zodra ik ongesteld zou moeten worden ben ik een week onaardig en kortaf. (Wel apart want ik slik de pil door, maar dan kun je je voorstellen hoe het was zonder het doorslikken) En om aan je lijstje toe te voegen ik praat teveel en te snel. Onze uk doet dat ook en nu merk je pas hoe vermoeiend dat is
Mijn slechte eigenschappen zijn: Onzekerheid Slecht grenzen kunnen aangeven Voor anderen denken (negatief wat vaak helemaal niet zo is) Dingen moeilijk kunnen loslaten Overbezorgd zijn (vooral bij m’n kinderen)