Hoi meiden! Sorry ik ga niet alles terug lezen want wat is er weer lekker veel besproken haha. Hele dag lekker buiten geweest, wat n weer! Mijn testjes zijn nog steeds omowit en ik weet nu eigenlijk wel zeker dat t niet raak is deze ronde. Toch ben ik nog niet ongesteld, maar ivm mt mijn MMM kan dat ook uitblijven. Ik blijf wel nog even testen voor de zekerheid maar stap deze week ergens weer over naar de ovulatietestjes. Aan alle testers VEEL GELUK!! Ik hoop morgen wat positieve testjes te zien. BFP hè @Jaylee22
Is het een idee met de meiden die willen blijven kletsen na deze ronde een besloten Facebook groepje aan te maken? Niemand kan zien wat we er op zetten, maar is misschien wel gemakkelijker terug te lezen en te reageren.
Ik ga ook morgen testen! De Kruidvat 2v5 kan wel één dag voor NOD toch? Ik heb geen symptomen dus verwacht er niks van. Al sprong mijn zoontje net op mijn onderbuik en dat was best pijnlijk, maar lijkt me niet dat die pijn van een zwangerschap komt. Ik laat het jullie morgen weten ☺️
Lijkt me lastig als je echt geen idee hebt waar je nu ergens in je cyclus zit. Krijg je nog echo’s ik het ziekenhuis zodat ze hier meer inzicht in krijgen? Of kun je er om vragen als je zou willen? Hoop voor je dat de testen alsnog positief worden. Misschien wel verlaat maar wel positief. Heerlijk er even tussenuit. Dat je niks voelt hoeft niet te betekenen dat je niet zwanger bent. Misschien houdt je lichaam je wel ontzettend voor de gek. ideaal zoveel afleiding. Hier maandag woensdag donderdag en vrijdag werken. En dinsdag met schoonzus en schoonmoeder weg dus ook geen tijd om ermee bezig te zijn. Maar heb je drie banen? Respect hoor! Ik twijfel nog met testen. Normaal heb ik met Mn vriend een dag afgesproken om samen te testen. Twijfel of ik t nu eens alleen zal doek en hem zal verrassen als t wel zo mag zijn. Nod is di of donderdag. (Di 2 weken na positieve ovulatietest en steken in de ochtend, do precies Mn 30 dagen cyclus). Misschien is t wel helemaal niet nodig, maar vond dat ideetje met dat mandje voor manlief met kleertjes en zo ook wel een kei leuk idee. Kijken of ik me kan bedwingen. ..
Hhahah jaa we gaan voor een bfp voor de meeste. Denk dat ik toch liever op het forum blijf en daar een zwangerscjaps clubje aanmaken met degene die willen .
@SamirsVrouwtje nergens last van is ook wel eens lekker toch? . Je zal het even hebben een hele zwangerschap nergens last van :0 Ik heb t gevoel dat als ik zwanger ben ik een hele dsg boven de wc hang. Geen idee waarom maar dat denk ik gewoonn. Mijn moeder daarintegen had nooit overgegeven. Niet bij mij en niet bij mn zusje. Ik krijg ineens weer 2 zere tepels die nier aangeraakt kunnen worden en net wat steekjes in mn rechterlies. Nu (vandaag want het is 00:00 geweest hahah) 8 dpo en heb nog helemaal geen testdrang wat ik normaal had rond 6dpo ofzo.
Dan moet iemand aan het einde van iedereens nod even een groepje aanmaken. Ik heb geen idee hoe dat werkt namelijk. Ik wil er zoiezo in!!
Ja is erg lastig, maar inmiddels weet ik niet beter (al een half jaar). Ik heb dus ook al de nodige ovulatietesten versleten haha hele zak vol! Maar af en toe komt er ineens een positieve tevoorschijn en de kans niet benutten vind ik zo zonde, hoewel ik de kans heel klein acht dat het dan ook goed gaat. Ach... er komt n dag! Ik moet over 2 weekjes weer naar de gnaecoloog en dan horen we meer. Morgenvroeg eerst zaadonderzoek voor mijn man (voor de zekerheid), en ooo wat vind hij dat vervelend! Zo ongemakkelijk ook, moet tussen 07.30-09.00uur ingeleverd zijn en mag niet ouder zijn dan 1uur. Wie heeft dat tijdstip bedacht...? Lekker vroeg om al bezig te zijn met dat soort dingen hahahah
Hahah jaa dat is niet echt een lekkere tijd. Zoiezo is het als het verplicht moet al verschrikkelijk en genant haha. Majaa succes allemaal ik ga slapen. Welteruste dames!!
Jeetje wat een tijd. Dan moet je al belachelijk vroeg op ten eerste. En wie denkt er dan meteen al aan zaad verzamelen. Vast een vrijgezel die dat bedacht heeft. Haha. Kan me wel voorstellen dat hij het gênant vindt. Zou ik ook wel vinden denk ik. Benieuwd of er wat uit komt.
Haha heb ook echt geen idee hoe dat werkt. Vorige zwangerschap ook een super leuk clubje gehad hier en we spreken nog regelmatig samen af. Ook erg leuk met kindjes rond dezelfde leeftijd. Maar ik doe mee! Is ook wel lekker als je die testdrang niet hebt. Heb ik ook nog niet. Zou wel kunnen dat die komt als ik de rest van de testjes ga zien hier de komende dagen. Haha.
Zoals verwacht een omowitte early..maar kan ook netaan te vroeg zijn. Had gisterenavond spontaan een heel klein beetje rozeverlies. Dan zou ik pas eind vd week positief kunnen testen alsdus bronnen. Mits het een innesteling was dan. (Duimduimduim) Dacht overigens twee uur terug wel licht iets te zien maar dat zal mijn verbeelding zijn geweest..moest er zo nodig plassen dus ben eruit gegaan.
Jammer. Had zo’n goede hoop op jou gevestigd dit keer. Hoop dat t rozeverlies indd je innesteling geweest is. Maar dan zul je nog even geduld moeten hebben.