Dag meiden Ik zit vandaag op cyclusdag 13. Ik neem sinds cd 2 teunisbloemolie in. En nu wil ik ook tarwekiemolie kopen mits ik heb gehoord dat het goed is voor de innesteling. Nu heb ik ze gevonden bij bol.com. Heeft iemand anders ze ook gebruikt van bij Bol.com? Maakt het uit wat voor merk het is? Hierondrr heb ik de merk van de tarwekiemolie gezet en ik heb ook een foto toegevoegd. A.Vogel Tarwekiemolie Met Vitamine E - 100 Capsules -Voedingssupplementen Zijn dit de juiste om in te nemen? Alvast bedankt! Grtjs
Ik heb zelf die van Holland&Barret gebruikt, zonder resultaat helaas! Dit waren capsules, ik heb geen ervaring met deze die jij aangeeft. Weet wel dat er flink wat dames zijn waarbij de cyclus ontregeld raakte bij gebruik van TKO. Bij mij was dit niet zo, gelukkig.
Bij de zwangerschap van mijn zoontje geprobeerd na 10 rondes. Het was meteen raak. Helaas ging dat mis en de ronde erna weer gebruikt em dat is nu ons zoontje. Ik denk wel dat het kan helpen maar alleen bijvoorbeeld als je dun baarmoederslijmvlies hebt. Als die al vrij dik is kan het ook een probleem veroorzaken. Advies is ermee te beginnen na je eisprong zodat je je cyclus niet heel erg ontregelt. Merk maakt dan niet veel uit. A Vogel is een prima merk hoor. Toen kruidvat het nog verkocht had ik die van hun.
Ah oke ik heb er veeel positieve verhalen over gehoord maar ook wel negatieve, maar zolang het een natuurlijke product is is dat het proberen waard denk ik!& ik hoop dat mijn cyclus er niet van ontregeld wordt... ik heb nu cyclussen tussen de 28-33 dagen en hoop dat ik door teunisbloemolie enkel op die 28 kan blijven! & ik zie dat je in ronde 10 zit op den duur wordt dat heel moeilijk. Ik zelf zit in ronde 13 en ik zit er heel erg mee. Soms denk ik gewoon dat er iets mis is en we noooit een kindje zullen krijgen
Echt leuk dat het heeft geholpen bij jouw! Het is echt geweldig als het zo snel raak is! Kom je van alle stress af en kun je vollop gaan genieten. Wel spijtig van je mk, maar uiteindelijk is het toch goed afgelopen de volgende ronde. Ik heb ze net besteld van A vogel bij Bol.com hopelijk kan ik opt einde van de maand ook een positieve verhaal hierover vertellen!
Klopt ja... ik heb het ook een aantal rondes geprobeerd maar er weer mee gestopt, het haalde weinig uit helaas! Maar als je al een jaar bezig bent, waarom ga je dan niet naar de huisarts voor een verwijzing? Uit je bericht vat ik op dat je bang bent dat er iets mis is...
Ik ben bij de gynaecologe geweest zo’n 3 weken geleden. Ze heeft een inwendige echo gedaan en op het eerste zicht leek alles inorde te zijn. Ze zei als het nog even niet lukt dat ik verdere bloedonderzoeken moet doen en mijn vriend zaadonderzoek moet gaan doen. Ik hoop dat het deze maand raak zal zijn en we niet die verdere onderzoeken moeten gaan doen.
Ja, ik heb deze ook gebruikt. En drie keer zwanger geworden in de rondes dat ik tarwekiemolie gebruikte .
Ik probeerde ook aan te geven dat je niet al je hoop erop moet vestigen. Ik had er heel veel hoop op en het was een dubbele teleurstelling... het is geen wondermiddel helaas!
Oh dit is echt super om te horen! Zo blij voor je! & wanneer ben je het juist beginnen te gebruiken in het begin van je cyclus of na je eisprong?
Ik probeer het bijna elke maand, maar toch lukt het niet. Ik denk er steeds aan en heb alijd hoop tot op het moment dat het bloed doorbreekt en dan zijn het echt zeeer zware momenten
Heel herkenbaar! Maar daarom zeg ik... TKO lijkt in alle verhalen een wondermiddel maar dit is het helaas niet! Natuurlijk hoop ik voor jou dat het bij jou wel werkt!
Ik begon als mijn menstruatie voorbij was op cd 6/7. Anders gingen die pillen ook zo hard er doorheen . Ik ga heel hard voor je duimen dat tarwekiemolie helpt bij jou! Niet iedereen heeft er baat bij, maar genoeg vrouwen ook wel. Hopelijk ben je snel zwanger!
Ik haalde ze voorheen bij de Kruidvat. Maar ik liep voor iui en ivf in het ziekenhuis en kreeg dus echo’s er was echter echt geen verschil tussen wel en niet gebruiken. Ik denk dat zowel teunisbloem, als dit tussen de oren zit. Iig bij mij. Want ik had geen enkel verschil met deze pilletjes
Precies dit... hier dus ook het zelfde geprobeerd en geen verschil meetbaar aan de hand van de controles. Ik ben er dan ook best stellig in dat het idd tussen de oren zit. Naar mijn idee is zwanger raken gewoon puur geluk hebben. Hoop uiteraard dat het voor jou ts wel lukt.
Ik heb het ook 1 cyclus geprobeerd, de TKO. Ik kreeg 1 dag eerder zelfs bruinverlies. Maar goed ik heb blijkt achteraf al superdik slijmvlies van mezelf. Volgens mij had ik dezelfde als die jij in je post hebt staan. Het wachten op die zo gewilde positieve test is ook vreselijk zwaar. Hier nu in de wachtweken van ronde 25.. ruim 2 jaar bezig. Ik sluit me aan met wat hierboven is gezegd, denk zelf ook echt dat het een beetje tussen de oren zit met al die middeltjes. Zwanger worden heeft vooral met geluk te maken. Ik lees wel vaker dat vrouwen bijvoorveeld binnen 1 jaar zwanger raken (of binnen enkele maanden) dan roepen dat het door de TKO komt, omdat ze er toen toevallig mee begonnen zijn. Maarja, laten we eerlijk wezen, heel veel - of misschien wel de meeste - vrouwen raken binnen 1 jaar zwanger. Dus niet zo'n eerlijke vergelijking denk ik. Maar goed je kunt het altijd proberen. Succes en hopelijk snel raak!
Je kan ook een cyclus analyse laten doen door de gyn. Ze kan dan vlak voor de eisprong zien of je baarmoederslijmvlies dik genoeg is om in te nestelen. Als dat goed is heb je dit absoluut niet nodig!
Toevallig wou ik net een topic hierover posten! Ik twijfelde of ik deze moest nemen of van tuinen. Maar ga ook deze maar proberen!
Nog even voor de gene die deze van a vogel hebben je nam het dus pas na je eisprong? En dan 1 of 2x per dag?