Dag dames, Mijn kleine meid van 4 maanden oud wilt nauwelijks meer liggen, maar echt zitten. Ik help haar dan vaak als we samen op de bank zitten, maar als ik bezig is zet ze het op krijsen omdat ze dus niet wilt liggen... Ik zoek een wipstoel o.i.d. waarbij ze goed word ondersteund bij het “zitten” voor zover mag op deze leeftijd. Ik heb wel eens een wipstoeltje gezien waarbij de rugleuning best wat omhoog kan, maar online niet gevonden. Hij hoeft niet 90 graden recht te zijn, maar 45 is wel wat weinig. Ze wilt echt kunnen kijken naar de omgeving... Heeft iemand DE oplossing?? PS mijn budget is niet erg groot en desnoods haal ik iets 2ehands! Max iets van 50€
De beste tip die ik je kan geven is de wipstoel van Baby Björn https://www.babypark.nl/babybjorn-balance-soft-jersey-wipstoel.html?color=846&gclid=EAIaIQobChMIyMOYnb_92gIVQbTtCh2ALAsIEAQYASABEgIU2fD_BwE Die heb je ook tweedehands voor jou budget. Deze zijn in 3 standen te zetten en echt heel fijn en compact.
Ook ik kan je alleen de babybjorn aanraden die hierboven genoemd is. Die ligt alleen wel boven je budget zie ik.... hoe duur deze 2dehans is weet ik niet. Ik heb er toen voor gekozen hier wel voor te kiezen, ondanks het prijskaartje. Ik heb er nog wel een heel leuk bedrag voor terug gekregen bij het doorverkopen, misschien dat dat nog mee kan spelen bij je keus.
Ik heb toen een ufo x adventure aangeschaft mijn zoontje wilde ook alleen maar zitten en zijn hoofdje omhoog houden. In dat stoeltje kon hij met ondersteuning zitten. Ook met de eerste hapjes ideaal. Wel vond ik de pootjes een behoorlijke sta in de weg.
Wij hadden zoiets. https://www.bol.com/nl/p/topmark-toby-wipstoel-met-speelboog-zwart/9200000027106933/?bltg=itm_event%3Dclick%26mmt_id%3Dea01437bccb48768%26pg_nm%3Dpdp%26slt_id%3Dprd_reco%26slt_nm%3Dproduct_recommendations%26slt_pos%3DC1%26slt_owner%3Dccs%26itm_type%3Dproduct%26itm_lp%3D0%26itm_id%3D9200000027106933%26itm_role%3Din Heel basic maar mijn zoontje was er erg blij mee je kunt je kindje ook schuin in een kussen zetten of in de hoek van de bank. Mijn zoontje had met die leeftijd dezelfde frustratie, haha. Met 5 maanden kon hij zelf zitten, hopelijk jouw meisje ook.