Armband voor pandora bedel

Discussie in 'De lounge' gestart door Bubblez, 12 mei 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    En nu zie ik je denken, een pandora armband! Ja haha. Maar ik ben benieuwd of er ook goedkopere oplossingen zijn.

    Van mijn man kreeg ik vorig jaar een bedel met de letter j. Hij dacht voor mijn joy de la luz armband, maar het was dus een pandora. En omdat hij het met zoveel zorg heeft uitgezocht wou ik hem niet ruilen. Ik heb hem om een ketting gedaan en draag hem elke dag.

    Maar nu, zag ik van de week een hele mooie moederketting, welke ik morgen krijg. En "staat" de pandora bedel er niet zo mooi naast. Dus wil ik die aan een armband doen. Ik zag ze enige tijd terug van een merk met irene moors als reclame (kon je sparen bij de coop een dorp verderop) maar toen dus niet gekocht. Dom.

    Ik vind dus die van pandora wat duur.. zijn er goedkoperen? Echt zilver? Waar koop ik ze? :) bedankt!!
     
  2. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Dit is de hanger
     
  3. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    En dit mn bedel.
     
  4. Vitamientjuh

    Vitamientjuh Fanatiek lid

    3 dec 2011
    3.069
    1.124
    113
    Vrouw
    Oke ik weet dat zo'n namaak armband bestaat, een goedkopere versie. Maaaar ik weet dus niet meer welk merk dat was. Dus ik kan je helaas niet verder helpen. Ik heb dat armbandje volgens mij wel eens hier langs zien komen.
     
  5. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    Ah jammer! Hopelijk weet iemand hier de naam nog!
     
  6. Schuurpapier

    Schuurpapier Niet meer actief

  7. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Zo ziet het er wel uit... ken je hem ook? Qua kwalitei enzo?
     
  8. Mammie87

    Mammie87 Fanatiek lid

    17 mei 2016
    1.995
    273
    83
    Ik kan je met de armband niet helpen, maar wat een mooie hanger! Toevallig ben ik ook al een tijdje op zoek naar zoiets. Welk merk is dit?
     
  9. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.264
    6.789
    113
    Ik heb er 1 te koop eventueel. Marktplaats staat hij op...ik zal de link even zoeken. Hij is zilver met bedels erbij. Niet Pandora maar wel hoge kwaliteit 925 zilveren bedelarmband.

    Stuur maar een pb als je interesse hebt.
     
  10. Schuurpapier

    Schuurpapier Niet meer actief

    Nee heb zelf (helaas) niks van Pandora, dus geen eigen ervaring, sorry :)
     
    Bubblez vindt dit leuk.
  11. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Ja mooi he! Ik was ook gelijk verliefd! Dit soort hangers zijn er al langer, maar deze is veel fijner (en de andere hebben vaak hartjes) en ik vind hem erg mooi.

    Dat kon ik net dus niet vinden, alleen dat plaatje op fb van mn juwelier.

    Ik haal hem straks op, dan ga ik het je even doorsturen :)
     
    Mammie87 vindt dit leuk.
  12. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    Je mag mij altijd de link sturen :)
     
  13. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.264
    6.789
    113
    Ik heb je een bericht met de link gestuurd
     
    Bubblez vindt dit leuk.
  14. LoeForceOne

    LoeForceOne Fanatiek lid

    28 jun 2015
    1.374
    910
    113
    Persoonlijk zal ik niet voor een goedkopere gaan. De armbanden kun je al kopen voor 60 euro. De kwaliteit is super, je kan langzaam aan de bedels sparen die je wilt en het altijd oppoetsen bij een Pandora store. Je doet er jaren mee. Juist het sparen van bijzondere bedels maakt dit concept zo leuk en dan wil je niet dat je armband straks al niet meer mooi is.

    Ik heb mijn armband nu 2 jaar en inmiddels zo’n 10 bedels bij elkaar gespaard (ik doe het voor elke reis die we maken en bedels die ik van dierbaren krijg voor m’n verjaardag, trouwdag etc).

    Ik ga deze week weer een nieuwe halen en laat hem dan gelijk weer oppoetsen zodat alles weer mooi glanst en als nieuw lijkt.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  15. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    Ik vind 60 euro te duur voor een armband waar maar 1 bedel aan zit.

    Ik heb al een bedelarmband, van joy de la luz, dit vind ik mooier. Dus vandaar ;)

    Maar; ik heb een nieuwe ketting erbij gekocht, daar hangt hij straks aan en dan mn "oude" ketting met mn letter.
     
  16. Vitamientjuh

    Vitamientjuh Fanatiek lid

    3 dec 2011
    3.069
    1.124
    113
    Vrouw
    Ik zag bij de bijenkorf dat ze nu 3 halen 2 betalen hebben op pandora. Voor de liefhebbers ;)
     
  17. Vitamientjuh

    Vitamientjuh Fanatiek lid

    3 dec 2011
    3.069
    1.124
    113
    Vrouw
    Kan je niet op marktplaats kijken?
     
  18. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    Ja had ook gekund, anders had ik die van bosi overgenomen. Maar heb nu dus een extra ketting, zag dr leuk uit :)
     
    Vitamientjuh en bosi333 vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina