Vertrouwen

Discussion in 'De lounge' started by Yeuu, May 10, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Biny

    Biny VIP lid

    Feb 10, 2011
    17,556
    5,653
    113
    Female
    @Blijdorp ik heb het even aan mijn man gevraagd

    Zijn antwoord was:
    Pff vrouwengezeur altijd, wat maakt het nou uit man, hij heeft het zelfs netjes gevraagd, dan is er geen gevaar hoor.


    Niet het antwoord wat ik dacht dat hij zou geven:p


    Toen ik vroeg of het dus ook niet uit zou maken als ik een kamer zou delen met een man voor mijn cursus binnenkort zei hij, JAWEL!!!
    :roflmao:
     
    Veran, Ysabella, puzzelstukje and 4 others like this.
  2. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    Nou inderdaad! Het ging over een kamer delen, en ineens gaat het over een bed delen met een willekeurige vrouw. En dan wordt er gezegd dat er roddels van komen. Dat klopt, die zijn jullie hier net zelf begonnen.... :roflmao:
     
  3. abdomen

    abdomen Niet meer actief

    Ik bedoel eigenlijk meer te zeggen dat hij met zo'n kort antwoord niet echt reageert op wat zij tegen hem zegt. Dit komt op mij over als: ik doe het niet omdat jij het niet wilt. Uiteindelijke doel is hier mee bereikt natuurlijk, maar het komt nogal vaag op mij over dat hij niet uit zichzelf de boel afketst.
    Natuurlijk is dit slechts een interpretatie van mij he;)
     
    Zonnestralen and Biny like this.
  4. Biny

    Biny VIP lid

    Feb 10, 2011
    17,556
    5,653
    113
    Female
    Misschien is het voor hem een stuk minder belangrijk dan wij denken...?
    En maakt het hem niet zoveel uit?
    En valt het voor hem gewoon in dezelfde categorie als;
    ‘Schat wil jij straks even stofzuigen’
    ‘Oke’



    Lekker tegenstrijdig met mijn vorige bericht haha, maar goed ik ben geen man en heb geeeeeen idee wat hij denkt :p


    Ik weet wel dat wij vrouwen heeeel
    Goed zijn in dingen veel groter maken dan ze zijn en zelfs onze eigen draai ergens aan geven...
    Zoals hier bijvoorbeeld dat hij na 4 pagina’s ineens het bed met haar zou deleno_O
     
  5. PenF

    PenF VIP lid

    Aug 20, 2009
    8,387
    2,241
    113
    Female
    Coach
    Dordrecht
    Mijn man vindt het echt een No Go van beide kanten. Hij zou niet willen dat ik het deed en andersom ook niet.
     
    Zusterke likes this.
  6. Appeltje85

    Appeltje85 Bekend lid

    Jan 22, 2016
    651
    296
    63
    Female
    Financiele dienstverlening
    Veldhoven
    Dus hij gaat het nu niet doen omdat jij het niet wil en daar duidelijk over bent geweest. Ik zou denken; hij moet dit niet doen vanuit respect en omdat dit niet hoort in een huwelijk (uitzonderingen die dit wel beiden acceptabel vinden daargelaten).
    Mijn vertrouwen zou door de houding van jouw man best geschaad zijn. Hij kan dan wel niet met haar op een kamer slapen omdat jij dat niet wil, maar buiten een slaapkamer kun je ook grenzen overtreden. Wie zegt dat hij dat niet doet als hij er ook toe in staat was geweest met haar op 1 kamer te slapen? Ik mis zijn zijn eigen motivatie om afstand te houden eerlijk gezegd.
     
  7. abdomen

    abdomen Niet meer actief

    Ja precies dit bedoel ik ook, maar ik wist niet hoe ik het moest zeggen.
     
  8. Me26

    Me26 Fanatiek lid

    Sep 29, 2012
    4,746
    719
    113
    Ik vind het toch wel vreemd dat jouw man dit überhaupt overwogen heeft, of eigenlijk het nu alleen niet doet omdat jij zegt dat je dat niet wil.
    Kan hij zelf niet bedenken dat dit toch wel vreemd is? Ik zou hem nu inderdaad niet vertrouwen, want gaat hij het echt niet doen. Nou dat misschien niet, maar wat buiten de slaapkamer dan. Hoe ver laat hij zijn collega komen als hij dit niet eens afgewimpeld heeft.
     
  9. bababoe

    bababoe Fanatiek lid

    Mar 11, 2011
    1,803
    779
    113

    Hier precies hetzelfde! Man snapte echt niet wat er nou zo'n big deal was, maar andersom was een no go!
     
    Biny likes this.
  10. Blijdorp

    Blijdorp Niet meer actief

    Mijn man moest erg lachen om het peilen van de reactie van ts. Vond dat niets goeds voorspellen. (Wat natuurlijk niet zegt dat het zo is.)

    Verder maakte hij er geen drama van. Is bij ons beide kanten op geen probleem om met iemand van een ander geslacht een hotelkamer te delen.
     
    Biny and Betsy like this.
  11. Driessen21

    Driessen21 Fanatiek lid

    Jan 13, 2012
    1,021
    284
    83
    Female
    Zijn er vanuit het bedrijf geen richtlijnen? Bij ons zou dit niet eens een optie zijn, dat mannen en vrouwen (die geem stel zijn) samen een kamer delen. Het is niet gepast bij een bedrijfsuitje, en je voorkomt evt gedoe zoals eerder ook aangegeven. Misschien wil ze wel wat van ts haar man en gebeurt er niks, ze kan wel van alles zeggen. En andersom net zo goed. Je wilt gewoon niet de schijn tegen hebben, als vrouw niet en als man niet.
     
  12. NavyCrimson91

    NavyCrimson91 Niet meer actief

    Even nieuwsgierig en in het verlengde van jouw post: hoe zit het dan met homo's?
    Ik heb ooit met een bedrijfsuitje op de kamer geslapen met een lesbische vrouw. Heel aardig mens, had een vriendin. En toch voelde het wat ongemakkelijk, zeker met aan en uitkleden enzo.
    Ik voel me eigenlijk een beetje schuldig over die gedachten, want ik weet dat ze nooit wat zou doen... Voelde slecht om zo over haar te denken.
     
  13. Manque

    Manque Niet meer actief

    Ik heb niet alle pagina's gelezen, ben er na de zoveelste seksistische comment mee gestopt.

    Ik zou het niet fijn vinden, omdat ik die dame niet ken en zij zo uitgesproken is over dat ze graag de kamer met mijn man wil delen en niet met een ander. Ik zou heel serieus aan mijn partner vragen wat hij denkt dat de gevoelens en intenties van die dame zijn. Als hij mij ervan kan verzekeren dat zij geen ongepaste verwachtingen heeft en dat hij dat ook niet heeft, dan prima. Maar eigenlijk vind ik het al vervelend dat ze zo duidelijk zegt dat ze alleen met hem een kamer wil delen. Waar is dat nou weer goed voor. Vertrouwt ze al die andere collega's niet? Wat is er mis met haar óf met al die andere collega's dat het zo moet?
     
    Nescio, Blijdorp and KleineLai like this.
  14. Driessen21

    Driessen21 Fanatiek lid

    Jan 13, 2012
    1,021
    284
    83
    Female
    Bij ons is de regel: ' same sex' bij elkaar op de kamer. Maar ik snap je punt en ben het met je eens. Dat is een lastig onderwerp en daar zijn op dit moment geen 'regels' voor. Tot nu toe is het nooit een issue geweest omdat je ook een voorkeur voor kamergenoot kunt opgeven, doe je dit niet wordt je ingedeeld. Bij ons is de ervaring dat bijna iedereen vooraf doorgeeft/ afspreekt met wie hij/ zij een kamer wil delen. Hierdoor zijn we nog niet tegen deze situatie aangelopen.
     
  15. Blijdorp

    Blijdorp Niet meer actief

    Ja maakt het lastiger he? In dat geval zou ik altijd bij een bedrijfsuitje alleen slapen want ik heb niet een hele sterke voorkeur voor mannen of vrouwen.
    Gelukkig ben ik zzp'er ;)
     
    Manque likes this.
  16. lloorrtt

    lloorrtt Niet meer actief

    Ik vind het toch wel erg bijzonder dat het voor sommigen nog steeds niet goed is. Hij heeft toch gezegd het niet te doen? Juist omdat zij het niet wil maar misschien heeft hij er zelf geen probleem mee, dat is toch prima? Hij luistert naar haar mening en besluit het niet te doen, wat kan hij dan nog meer doen? o_Oo_Oo_O
     
    Treez, Blijdorp, Betsy and 1 other person like this.
  17. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    Sep 6, 2013
    20,159
    23,239
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Ja, dat dacht ik idd ook al...
     
    Biny and lloorrtt like this.
  18. Niet alle reacties gelezen.
    Begrijp dat hij zegt het niet te gaan doen.

    Ik had denk ik anders gezegd tegen mijn man nodig haar is uit voor wat te komen drinken. Dan kan je haarzelf beoordelen in plaats van horen zeggen.

    Ik zelf zou ook best een kamer met een mannelijke collega kunnen delen als het gescheiden bedden zijn.
     
    Blijdorp, Betsy, Manque and 1 other person like this.
  19. Yeuu

    Yeuu Fanatiek lid

    Jul 25, 2017
    1,434
    805
    113
    Female
    Ik begrijp je opvatting. Maar ja we hebben er inderdaad goed over gesproken!
    M
    Haha ik ben inderdaad tevreden hoor! Hij heeft nooit gezegd dat hij het wel wil of zou doen!
    Alleen (nav een discussie over haar uhm "grenzeloze" gedrag) zei hij "ja haha en ze wilt ook perse bij mij op de kamer.."

    Ze had hem er overigens nog wel over geappt vandaag. Geen idee wat hij geantwoord heeft. Maar ik pieker er niet meer over en geloof dat ik duidelijk geweest ben. En wat hij ermee doet is aan hem. Maar zit denk ik goed!
     
    lloorrtt and Blijdorp like this.
  20. NavyCrimson91

    NavyCrimson91 Niet meer actief

    Ik zou zó erg in de verleiding komen om stiekem te kijken wat hij dan gestuurd heeft:oops::D
    "Nee, we gaan niet samen slapen, dat vindt mijn vrouw niet goed."
    Of gewoon: "Nee."
    Of: "Ik heb er zin in, ik neem mijn mooiste pyjama mee!"

    Sorry als ik je nu op nare gedachten breng:p
     
    Nescio, Biny, Ysabella and 3 others like this.

Share This Page