Je piek is nog niet geweest. Ook op dag 20 dus nog niet Aangezien het nu pas ronde 2 is, denk ik dat je lichaam nog flink aan het ontpillen is Zijn de testen van 7.15 uur met eerste urine gedaan trouwens?
Was der al bang voor... Vorige maand waren de testen ook veel donkerder. Dus toen wist ik het zeker dat ie op dag 18 positief was. Afwachten maar... Bedankt voor het meekijken.
Nee.. ben daarvoor al een x naar het toilet geweest. Ik denk het ook wat ontpillen betreft... we wachten het maar af..
Ja een flink opgedroogde test met een opgedroogde vlek die te ver naar links staat (te dicht op de controle streep). Helaas is dit een negatieve test. Ik zou even opnieuw testen en dan met 10 minuten het resultaat aflezen (en ook gelijk ff een foto maken voor ons om te kijken )
Ik gebruik deze maand voor het eerst de ovulatietesten van z&k. Kan ik de test van cd14 (avond) en cd15 (ochtend) als positief beschouwen of nog even door testen? Sorry voor de slechte foto, de testjes lagen in een stoffige omgeving .
Die lijken mij idd positief, de piek begint bij de eerste positieve test, 24-48 uur erna springt je ei
Officieel zijn ze niet positief. Ze zijn net niet zo donker als de controlestreep. Ik zou ze echter wel als positief beschouwen (dus heb seks) maar ook nog even doortesten. Als je twee weken later (om en nabij) ongesteld word dan is er een kans dat jij 1 van die dames bent die nooit knalt op de ovutest.
Ik zie wel wat, maar kan bedrog zijn door ophoping urine. Dus ben benieuwd naar je nieuwe test morgen
Hier is de twijfel over oploop nu wel weg Nu maar hopen dat het gewoon in 1 keer een goeie plakker is. Dominique, heb je nog opnieuw getest? Ben benieuwd of het al duidelijker is.
Jammer zeg. Toch te lang gewacht met kijken dus waarschijnlijk. Hopelijk was je nog vroeg of heb je volgende ronde meer succes!