wie wil meedenken

Discussion in 'Zwanger worden' started by Elmo2015, May 14, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Elmo2015

    Elmo2015 Lid

    Nov 3, 2017
    12
    21
    3
    Female
    Hi iedereen,

    Al eerder hebben jullie me fijn geholpen door mee te turen naar een zwangerschapstest, helaas is deze zwangerschap in februari in een miskraam geëindigd. sindsdien alweer 2 keer ongesteld geweest, de laatste menstruatie begon 23 april.
    Nu doe ik ovulatietesten omdat ik best een lange cyclus heb, van gemiddeld 31 tot 39 dagen.
    Gisterenmiddag een ovulatietestje gedaan die mij niet helemaal positief lijkt, helaas zijn de testen op en lig ik ziek op bed, dus kan geen nieuwe halen om vandaag te kijken hoe het ervoor staat.
    Opvallend is dat ik gisteren een paar keer rood bloed in mijn afscheiding had en vandaag weer, allebei de dagen een keer of 3 al. Vandaag dag 22 cyclus, en gisteren dag 21. Ik heb een keer op dag 20 precies een positieve ovu test gehad, andere keren heb ik het (helaas) niet opgeschreven/ onthouden op de hoeveelste dag een test dan positief was, gebruikte het alleen om dan gemeenschap te hebben.
    Zou het kunnen dat je al zo vroeg ongesteld wordt bij normaal een lange cyclus?
    Een innestelingsbloeding zou toch onwaarschijnlijk zijn omdat ik geen positieve ovulatietest had?
    Vanwege ziekte heb ik de circa 5 dagen voor deze ovulatietest geen testen gedaan, in de periode ervoor waren ze allemaal negatief. Ook vanwege zelfde reden zo'n 8 dagen geleden en 1 dag geleden gemeenschap gehad.
    Tsja wie weet zien jullie logica of heb je een soortgelijke ervaring?


    Hieronder de kruidvat test, op de juiste manier afgenomen, met niet al te veel drinken ervoor en foto na circa 2 minuutjes gemaakt. Normaal doe ik action ovu-testen maar had nu een keertje deze.
    https://www.mupload.nl/img/8r5zoylitsh.jpg
    https://www.mupload.nl/img/hlomfiatv.jpg
     
  2. Kimmetjuh90

    Kimmetjuh90 VIP lid

    Dec 14, 2017
    17,008
    9,931
    113
    Female
    Postbezorgster
    Deze ziet er bijna positief uit :) ik zou het wel gezellig maken alvast :)
    Ik duim voor je :)
     
  3. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    Feb 10, 2012
    10,511
    4,635
    113
    Die afscheiding zou kunnen passen bij een ovulatiebloeding, zeker in combinatie met je donkere ovutest.
     
  4. Luna86

    Luna86 VIP lid

    Jan 11, 2009
    14,833
    9,337
    113
    Gelderland
    Ik heb wel eens rond mijn eisprong oud bloed gehad. Hier zit het vaak vermengd met het vruchtbare slijm. Ik ben niet bekend met rood bloed. Mij klinkt het alsof je dan nu je eisprong hebt. Ziek zijn zou hem wat kunnen vertragen.
    Ovulatie testen zijn leuk maar maaktte mij ook onzeker bij een lange cyclus. Misschien is temperaturen iets voor je?
     
  5. Elmo2015

    Elmo2015 Lid

    Nov 3, 2017
    12
    21
    3
    Female
    straks mn man nog even proberen te porren ervoor sowieso haha..
     
    Kimmetjuh90 likes this.
  6. Elmo2015

    Elmo2015 Lid

    Nov 3, 2017
    12
    21
    3
    Female
    nog nooit van gehoord ovulatiebloeding en nog nooit gehad maar wie weet! Heb er op gegoogled en idd het bestaat dus wel:)
     
  7. Elmo2015

    Elmo2015 Lid

    Nov 3, 2017
    12
    21
    3
    Female
    Nee tis echt wel vers bloed zegmaar idd, net best wel veel met het afvegen, zou bijna denken toch ongesteld aan het worden te zijn, zou wel heel vreemd zijn een ronde van krap 22 dagen, maar goed dan is het maar zo.
    Best lastig toch wel, de tijd tussen miskraam en nieuwe gewenste zwangerschap
     
  8. K00

    K00 Niet meer actief

    Herkenbaar. Je lijf heeft gewoon even nodig om te resetten.
    Heeft het doorgezet?
     
  9. Elmo2015

    Elmo2015 Lid

    Nov 3, 2017
    12
    21
    3
    Female
    Nou het heeft doorgezet, dinsdag flink gebloed, gewoon menstruatie zegmaar, en gisteren ook. Het wordt vandaag alweer minder. Aparte menstruatie, maar ik denk wel echt dat het dit is en niet iets anders. hele korte ronde dus dit maal. Toch ook wel weer irritant omdat ik dan het idee heb totaal niet te weten waar ik aan toe ben.
     
  10. Springboon

    Springboon VIP lid

    Oct 9, 2006
    8,278
    1,834
    113
    Female
    Zorg
    Waar mijn liefjes zijn
    bloedverlies en de hoeveelheid zegt niets..
    zie mijn banner maar.. vanaf 4dpo tot heden vloei ik (al is het sinds enkele weken wel aan het afnemen gelukkig)
     
  11. Kimmetjuh90

    Kimmetjuh90 VIP lid

    Dec 14, 2017
    17,008
    9,931
    113
    Female
    Postbezorgster
    Ah wat jammer meis :(
     

Share This Page