Een vraagje me zoontje is super beweeglijk met zijn armpjes en beentjes Nu heeft hij van het consultatiebureau een pacco te leen En vandaag bij de mama consult hadden ze ook een packababy daar liggen wat vrijer in. Nu is mij vraag wat zou beter werken voor een baby wat heel erg beweeglijk is Nadeel van een pacco is nu het warme weer eraan kom vind ik hem zelf te warm en de packababy liggen ze wat losser in
Ik weet niet hoe je kindje is. Ieder kindje reageert er anders op. Mijn zoontje haat de Pacco, maar de Puckababy vind hij veel prettiger.
Dat begreep ik. Maar ik ken het karakter van je kindje niet, de ene baby is de andere niet. Kwestie van uitproberen!
Als hij nu goed in de pacco slaapt zou ik daarvoor gaan. Hier heeft de oudste als het echt warm was ook gewoon in alleen een luier in de pacco gelegen (in juni geboren). En ik heb hem ook wel eens (maar volgens de richtlijnen mag dat niet) alleen in het binnenste stuk ingebakerd en toen strak een dun lakentje over hem heen toen het boven de 30 graden was.
Voor mijn zoontje is de Puckababy te los, hij kan alleen strak ingebakerd in de Pacco slapen. Voor kortere slaapjes kan een Swaddle me ook, maar daar wurmt hij zich snel uit (de Pacco soms ook overigens..).