Nou ik had 1,5cm ontsluiting maar het was nog niet week genoeg, de verloskundige zei dat ze wel een poging kon doen maar dat ik daar waarschijnlijk meer kramp en pijn van zou hebben dan dat het wat zou gaan doen. Dus besloten om het toch nog maar een weekje uit te stellen. Nu wel wat bloedverlies en flink krampen maar meer dan afwachten kan ik nu niet en gewoon maar hopen dat ze voor volgende week dinsdag komt.
Laten we hopen dat de kleine meid zich indd sneller meld. Die 1.5cm heb je iig alvast mooi meegenomen.
He wat jammer zeg, had het zo fijn voor je gevonden. Nu maar weer afwachten inderdaad, hopelijk dient ze zich snel aan. Bloedverlies en kramp is vervelend maar hopelijk win je er cm mee.
Wat jammer @Kelly84. Je voorweeen hebben in ieder geval wel 1,5 cm veroorzaakt, maar je had natuurlijk graag meer verweking gewild. Hopelijk komt het toch snel spontaan op gang!
Had fijn geweest als het was gelukt @Kelly84! Hopelijk heeft het gewriemel toch een klein zetje gegeven verder in de goede richting. Afwachten maar weer! @Meisje93 ik snap dat je hoopt dat er niks uit komt! Eisprong nu echt gehad denk je? Hopelijk doet de lage weerstand idd z'n bijdrage! @Lvdv89 fijn dat het prikken meevalt! Maar pfoe ik duim met je mee dat het geen ei-explosie wordt (eixplosie ), sexverbod is ook waardeloos als je dan eenmaal in het complete traject zit! @Yesera hoe is het met je mannen? Ik ben net voor het eerst wezen zwangerschapszwemmen. En hoewel het de naam 'sport' haast niet mag dragen (met een zwembandje om het zwembad een paar keer op en neer, maar de rest is voornamelijk aan het kletsen dus het gaat niet zo snel ) is het toch wel heel lekker! Hopelijk vindt m'n lijf het morgen ook nog oke. Sinds vorige week wordt m'n bekken snel zwakker, dus meer klachten. Kan volgende week vrijdag pas terecht bij de fysio weer dus maar braaf m'n oefeningen doen en écht rekening gaan houden met m'n houding op de bank, niet meer onderuit gezakt en benen over elkaar enzo.
@TiToTam ja vermoed van wel. Even temp van morgen afwachten.. Lijkt me erg lekker om te zwemmen als je zwanger bent. Even gewichtsloos. Wel erg vervelend van je bekken!
@TiToTam: wat fijn dat het zwemmen zo goed bevallen is! Kijk je wel uit? Ik heb slechte ervaringen met zwemmen omdat je in het water geen (andere) weerstand hebt en je gewrichten en bewegingen niet goed aanvoelt. Zeker als ik last heb van mijn gewrichten, wordt dat door zwemmen alleen maar verergerd. Maar ik hoop voor je dat jouw lichaam morgen nog oké is! De oudste leek vandaag iets minder snotterig, maar was vanmiddag wel extreem moe en gaf 2x aan wat oorpijn te hebben . Duim heel hard dat dat niks wordt. De jongste was de hele nacht en dag heel onrustig en huilerig. Wil elke 2 uur bij me drinken, maar heeft er veel moeite mee en raakt daarbij overstuur. Gelukkig geen koorts, dus het is een kwestie van doorbijten en hopen dat het snel wegtrekt. Ik zuig zijn neusje uit en geef neusdruppels. Het uitzuigen vindt hij echt niet fijn, maar het helpt wel. Ben benieuwd wat de kinderarts er volgende week van gaat zeggen.
@Yesera ah wat sneu dat de jongste er zo'n last van heeft. Ben ook heel benieuwd wat de kinderarts gaag zeggen. Hopelijk zijn de boys snel weer opgeknapt.
Ja ik hoop ook dat het iets gedaan heeft Haha. En vanavond is het “nieuwe maan” misschien werkt dat ook nog mee Haha. Balen dat ze nog niet helemaal opgeknapt zijn! En bedankt allemaal voor de berichtjes ook ik had er stiekem meer van verwacht, maar de krampen blijven nu wel, gelukkig geen bloed verlies meer dus wie weet. Hier is dl dus ook niet fit, vanmiddag hebben we haar opgehaald van de crèche met 38,6. Ze hoest heel erg, nu maar hopen dat het niet erger wordt. Morgen lekker een dagje samen. @TiToTam oh heerlijk zeg zwemmen!! Heb ik tijdens Mn eerste zwangerschap ook gedaan. Vooral het even gewichtloos zijn vond ik echt heerlijk!
@Kelly84 bij mijn dochter zat ik op vrijdag potdicht, strippen was niet eens mogelijk en van zaterdag op zondag braken mijn vliezen en kwam alles op gang. Het kan heel snel gaan. Hopelijk zie ik de volgende keer dat ik hier kijk dat je je dochter in je handen hebt. @TiToTam zwemmen heb ik ook gedaan. Vond ik heerlijk! @Yesera beterschap met je zoons. Hopelijk knappen ze snel op. Op de psz bij ons zijn waterpokken geconstateerd. Tijdens de vakantie van 2 weken zijn meerdere kinderen ziek geworden. Mijn moeder komt over 10 dagen deze kant op voor een stamceltransplantatie (doen ze in Leiden en dat is minder dan 30min rijden voor ons) en ze zou dan bij ons logeren waarschijnlijk, maar dat moeten we nu skippen. Ook kan ze niet in contact komen met onze dochter (en die wil zo graag naar oma, ik ook trouwens). We kunnen gewoon het risico niet nemen. Ondertussen bleken mijn medicijnen niet bij de apotheek te liggen. Ze hadden geen recept binnen gekregen. Heb het ziekenhuis nog niet kunnen bereiken. Baal er flink van, want ik heb vrijdag een sollicitatie. Dan zit ik daar gegarandeerd met gigantische buikpijn en daar heb ik eigenlijk niet zoveel zin in natuurlijk, maar ik zal er even doorheen moeten. Hopelijk kunnen ze vandaag wel het recept goed doorsturen, zodat de medicijnen morgen wel klaarliggen
Jemig @Twinkle81 alsof je nog niet genoeg te verduren hebt allemaal... Wat enorm balen van de apotheek en helemaal van de waterpokken en alle consequenties die dat heeft voor je moeder en je dochter! Jeetje wat jammer zeg... @Yesera fijn dat ze iig iets opknappen! En ik vrees dat zwemmen nu ook niet zo'n goed idee is Vandaag nog meer klachten. Baal er zo van! Volgende week nog een keer opnieuw proberen, even aanvoelen hoe het dan is maar anders houdt het even hard weer op. Was m'n grote hoop om iig nog iets aan beweging te kunnen doen maar als dit zo doorgaat zit ik vanaf nu weer stil op de bank... En dan duurt het nog wel heeeeeeel lang tot ik ga bevallen, het is ook echt een puzzel met zoon want die wil natuurlijk wel graag dat ik met hem speel, iig af en toe. Heb er goed de balen van, kan ookpas volgende week vrijdag terecht bij de fysio dus tot die tijd sowieso doorbijten.
Ik had gezegd dat 2018 mijn jaar zou worden... ik denk dat ik dat maar even uitstel tot 2019 Als je goede begeleiding hebt met zwemmen kan het heel fijn zijn, al is het vooral dobberen. Na het zwangerschapszwemmen ging ik vaak nog 10 min de sauna in (die hadden ze in het zwembad). Niet langer ivm de warmte uiteraard, maar dat deed mij echt goed! Het zwembad bij ons was ook verwarmd. Ook werd er heel veel rekening gehouden met hoe je zwangerschap verliep. Ik had blijkbaar goede instructie als ik het zo hoor
Ik was idd ook naar zwangerschapszwemmen @Twinkle81 en het leek allemaal niet zo heel intensief, maar blijkbaar toch nog teveel van het goede. Volgende week nog eens proberen en anders nog eens kijken of baantjes zwemmen wel gaat, dat ging bij zoon wel. En andere houdt het op qua sporten voor mij vrees ik...
@Kelly84 hoe gaat het nu met je dochter? @Twinkle81 och het zit jullie ook allemaal niet mee heh. Is het nog gelukt met het recept? Heel veel succes vrijdag met het solliciteren!
@Twinkle81 ik hoop dat het hier ook spontaan ineens begint.. Maar voor nu is het rustig. Het zit jou ook niet mee zeg jeetje! In ieder geval veel succes vrijdag!! @Meisje93 ze is nog niet helemaal fit maar der temp kwam vandaag niet boven de 37,8 dus nog een klein beetje verhoging. En hoe was je temp? Eisprong geweest?
@Kelly84 Gelukkig maar! Ik dacht mijn ei gehad te hebben, maar helaas. Hoop echt dat ie vandaag gaat springen. Anders kom ik weer in de knoei met bloed prikken.
@Meisje93 duim voor je dat hij dan vandaag springt. @Kelly84 vervelend dat ze nog niet fit is. Hopelijk knapt ze snel op, nog streeds rustig bij jou? Hier vanochtend gyn geweest en echo gehad, ligt nog steeds mooi op de P50 lijn, helaas niet ingedaald. Bij de vorige zwangerschap ook niet dus voor de zekerheid wel al vast een keizersnede gepland. Zo spannend! Hij heeft nog even maar anders toch helaas weer een keizersnede, 40 weken gaan we niet redden !