Regelmatig harde buiken (om de 2 a 3 minuten) en ontsluiting. Dus we hopen dat het stabiliseert maar we houden er rekening mee dat ze op korte termijn komen
@Meysje jeetje wat een nieuws! Elke dag dat ze nu nog blijven zitten is natuurlijk alleen maar meegenomen. Ik duim ook voor je...
Ownee zeg. Sterkte met alles! Hele stomme vraag misschien maar kan het wel weer rustig worden ondanks dat je wel ontsluiting hebt? Daar zou je nog een tijdje mee kunnen lopen?
Ja hoor ik heb eens iemand gehoord die stopte met 3 cm en toen heeft ze t nog 2/3 weken kunnen uitstellen.
De frequentie is iets gestabiliseerd maar nog steeds onrustig. Vandaag de laatste prik longrijpers gehad, morgen om 2 uur krijg ik de laatste weeenremmers. En dat zit onze angst ook, als mijn baarmoeder ondanks de weeenremmers zo onrustig is, wat doet deze dan als de weeën niet langer geremd zijn. Maar vervolg wordt morgen besproken. Sorry ik reageer een beetje laat en een beetje ego maar het is nogal een hectische dag
Sterkte Meysje. Ik heb veel verhalen gehoord over zelfs krachtige weeen met ontsluiting en dat het nog weken werd uitgesteld. Laten we hopen dat het bij jou ook zo gaat.
@Meysje jeetje wat n rollercoaster dan zo he. Fijn dat je hier laat weten hoe het gaat! We leven allemaal met je mee.
Daar hoef je geen sorry voor te zeggen hoor, snappen een allemaal. Je hebt wel iets anders aan je hoofd. Denk aan je!
Hoi meiden, Zou ik met jullie mee mogen schrijven? Ook al ben ik pas pril zwanger? Wij zagen gister op de eerste echo dat wij een tweeling verwachten in januari 2019. Dat was nogal schrikken, alhoewel mijn man het al vanaf het begin zei. Nu is het een beetje geland en begint de zoektocht naar info over twins. Heb dit topic zo'n beetje doorgelezen en al heel wat nuttige info gelezen. Wij hebben al 2 oudere kids van 8 en 10 en die hebben we het gister eindelijk mogen vertellen. (Ben erg misselijk dus ze kregen regelmatig mee dat ik de wc pot knuffelde) En wat waren ze blij zeg! Tranen van geluk. Hoe de rest van de omgeving zal reageren is een verrasing, weet wel dat niemand dit meer verwacht en dan zeker geen tweeling @Meysje jeetje wat schrikken voor jullie. Hopelijk blijven de beebjes nog even lekker bij jou in de buik. Sterkte!!
Hoi @wafelijzer (en wat een fantastische naam heb jij haha). Tuurlijk mag je meeschrijven, super gezellig! En van harte! Wat lijkt jouw verhaal zo in de eerste instantie op die van mij. Ik heb 2 kindjes uit 2007 en 2008 die ook heeel graag nog een broertje/zusje wilden. Nou, ze kregen er twee haha. Ook totaal niet verwacht (ook niet door omgeving). Ben jij ook tegen de 35 jaar aan? Bij mij is dat waarschijnlijk de reden dat dit een tweeling is. Wat informatie betreft, ik raad je heel erg het Grote Tweelingenboek van Coks Feenstra aan. Ik heb deze pas aangeschaft doormiddel van lid te worden bij het NVOM. Ik betaalde daar 5 euro voor (was een aanbieding) en ben dan lid tot 30 juni, en daarna wordt het automatisch verlengd voor 22,50 per jaar. Heb al een welkomstpakket gekregen met allemaal leuke dingetjes erin, tijdschriften, dat mooie tweelingenboek dus en ook een ander boek (Informeerling heet het geloof ik). Plus twee schattige tasjes. Ben meteen begonnen aan het boek, heerlijk om te lezen.