Uitgerekend 23 tm 30 september 2018

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Mamaaa30, Jan 13, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Desse

    Desse Bekend lid

    Oct 11, 2017
    842
    920
    93
    Bedankt voor je berichtje :) Wat super fijn dat bij jullie alles in orde is!
    Hier zijn de protocollen recent veranderd, ze moest navragen of ze ons nou een GUO moest geven in dit geval of dat het gewoon een groeiecho kon worden. Volgens het nieuwe protocol moest het een GUO worden.

    We hebben even met de VK gebeld. Zij is toch wel erg voorzichtig :( De omtrek van het hoofdje zit net boven percentiel 1... Dus wel heel laag... Gaat dus niet om smal maar om klein. Ook heb ik mijn angst voor Microcefalie besproken (puur vanuit mijn studie achtergrond is dat toch het doemscenario bij een klein hoofd). VK gaf aan dat ze begreep dat ik hier bang voor ben. Dat vond ik eigenlijk nog het ergste, ik had gehoopt dat ze zou zeggen dat we hier mijlenver vandaan zitten...…
    Ze denkt wel dat dit direct duidelijk zal worden aan de hand van de GUO. We zitten nu toch wel in de rats eigenlijk :( De VK wil ons niet gerust stellen maar ook niet onnodig zorgen laten maken. Ze geeft aan dit ook niet vaak mee te maken...

    Ik hoop enorm op een meetfout. Ik vind het hoofdje er prima in verhouding uit zien. Ze lag met haar hoofdje helemaal rechts, dus misschien niet goed gemeten. Maar gatverdamme wat ben ik er ziek van.

    Worden lange dagen tot maandag.
     
  2. capturethemoment

    capturethemoment Bekend lid

    Dec 30, 2017
    526
    366
    63
    Female
    He bah, ja dat kan ik me goed indenken dat je daar naar van bent! Je zoekt dan toch naar die geruststelling en bevestiging . Die onzekerheid is erg.. maar wat ik zo raar vind is dat als het echt zo extreem is ze dat niet tijdens de echo meteen zagen/zeiden maar dat ze er pas tijdens de berekeningen/ resultaten een opmerking over maakt ? Snap je wat ik bedoel?
     
  3. Desse

    Desse Bekend lid

    Oct 11, 2017
    842
    920
    93
    #2143 Desse, May 24, 2018
    Last edited: May 24, 2018
    @capturethemoment sterker nog, ze bekeek de hersentjes en deed de meting en zei dat alles er prima uit zag... ik vind dat wel een goede gedachte van je om aan vast te houden, lijkt mij toch ook dat ze op het moment van de meting al ‘oei’ had moeten denken, of nogmaals zou meten, maar dat deed ze niet... krijg steeds meer het idee dat er sprake is van een meetfout of foutieve invoer in het systeem. Dat probeer ik in elk geval tot maandag mezelf sterk voor te houden.

    En vraag me ook af, als 99% van de baby's een groter hoofd zou hebben, of we dan op de echo ook niet iets moeten zien...

    20 weken echo hoofdje en lijfje_LI.jpg

    A14C1B6D-9914-4360-901F-9B10C0432969.jpeg
     
    Elraange likes this.
  4. Hinti

    Hinti Fanatiek lid

    Dec 29, 2015
    1,463
    207
    63
    Female
    Ze ziet er heel netjes uit hoor!
    Probeer idd van een meetfout uit te gaan. Mocht er echt echt echt iets aan de hand zijn kun je dan nog heel veel stress en paniek krijgen. Zonde om je nu zo druk te maken terwijl er hoogstwaarschijnlijk echt niks aan de hand is.
    Het is gewoon een kei mooi meisje!
     
  5. Wolky84

    Wolky84 Bekend lid

    Jan 1, 2018
    630
    638
    93
    Female
    @Desse He, wat vervelend die onzekerheid; snap dat je daar helemaal van uit je doen raakt. Je verwacht dat gewoon niet! Maar het komt vast allemaal goed! Ook ik zie alleen maar een heel mooi meisje. Hopelijk vliegt de tijd een beetje voor je en anders kom je hier gewoon je hart luchten.

    Ik ben een beetje afwezig; we zijn het bedrijf aan het verhuizen en dat kost veel tijd (en energie haha). Maar alles gaat goed hoor!

    Heb alleen het idee dat ik vrij snel veel aankom....zit nu op een dikke +6 kilo. Of is dat normaal voor deze termijn en maakt een kilo meer of minder niet zoveel uit? Volgens de tabellen zou 4,7 nu gemiddeld zijn, daar zit ik dus bijna 2 kilo boven. Gevoelsmatig lijkt mij dat dit niet zo erg is, maar toch maak ik me er een beetje druk om. Ik eet ook wel echt meer hoor; heb continu honger. Probeer dat zo gezond mogelijk te doen met vooral veel fruit. Maar ik zal niet ontkennen dat er af en toe ook wel iets lekkers in gaat zoals een krentenbol of eierkoek. Soms een snoepje of wat chocolade maar dat eet ik eigenlijk niet meer dan vóór ik zwanger was.
    Al denk ik dat er ook veel naar mijn borsten gaat....ik ging van een goede A al naar een C voor 12 weken. En ik moet dit weekend alweer gaan shoppen voor een D want het wordt nu alweer allemaal krap haha. Dus ik geloof dat ik me maar niet druk moet maken maar ik was wel gewoon benieuwd hoe dit bij jullie is?
     
    Elraange likes this.
  6. Hinti

    Hinti Fanatiek lid

    Dec 29, 2015
    1,463
    207
    63
    Female
    Ik heb echt geen idee hoeveel ik aangekomen ben.
    Ik probeer wel beetje op te letten maar als ik zin heb in iets lekkers pak ik het ook.
    Weet nog van de vorige zw dat soms op een paar weken een paar kg aankwam en dan stond ik weer stil.
    Sommige komen bijna niks aan en sommige heel veel. Denk dat je er niet altijd iets aan kunt doen en gemiddelde zijn maar gemiddelde. Dus er zijn er ook veel die meer aankomen.
     
  7. Elraange

    Elraange Fanatiek lid

    Sep 25, 2015
    2,674
    2,013
    113
    Female
    hier weeg k me sws niet. Wil t niet weten haha
    maar oei ik groei haha
    ik let niet echt op. Ik eet net zo als anders echter snoep k wel iets meer en ik drink meer cola ed.
     
  8. Bezige bij

    Bezige bij Fanatiek lid

    Mar 6, 2016
    1,955
    1,716
    113
    Female
    Ik ben ook al zo een 5 a 6 kilo aangekomen, maar vind dit zelf echt geen probleem.
    Bij mijn vorige zwangerschap was ik nu al 8 kilo aangekomen dus dit valt voor mij nog wel mee.
    Heb veel minder eetlust dan bij me eerste zwangerschap. Maar eet ook gewoon lekkere dingen vooral ijsjes:)
    Ik weet ook dat na de zwangerschap de kilo's er bij mij redelijk snel afvliegen door borstvoeding. En daarna ook weer lekker thuis sporten waardoor ik vaak redelijk snel weer op oude gewicht zit.

    Borsten groeien hier ook. Voelen veel voller aan.:D
    Misschien een beetje tmi maar had zelfs al wat vocht eruit dus het proces voor borstvoeding is in volle gang:thumup:
     
  9. Hinti

    Hinti Fanatiek lid

    Dec 29, 2015
    1,463
    207
    63
    Female
    Lekkende boobies had ik vorige keer idd ook al ergens in de 20 a 30 weken. Zal nu ook wel zo zijn. Hoewel ik ook veel hoorde dat het niks zegt over hoe goed bv wel of niet gaat lukken.
     
  10. Desse

    Desse Bekend lid

    Oct 11, 2017
    842
    920
    93
    @Hinti dankjewel :) Ik ben zo verliefd op de echo foto's, ik vind haar zo mooi! Had ik niet verwacht haha, begint dat nu al, dat je je eigen kind de allermooiste vindt? ;)
    Doet me echt wel goed dat anderen ook niets 'geks' zien.

    Toen ik het kamertje ging verven, gebruikte ik de broek waarmee ik in de horeca werkte tot oktober (ivm bleekvlekken die er in zaten). Deze zat bij mijn benen wijder dan in oktober en kreeg de knoop zelfs nog dicht :eek: Dus eh tja ik heb het gevoel dat ik afgevallen ben. Moet zeggen dat ik sinds maart ook veel fiets voor mijn werk, misschien ligt het daar aan. Ik eet wel ongeveer hetzelfde als daarvoor, alleen ben ik weer rood vlees gaan eten tijdens de zwangerschap, dit deed ik hiervoor niet. Maar ook ik weeg mezelf niet, dus zou niet weten hoeveel ik aangekomen ben... Sinds eergister maar wat extra proteïne (pindakaas, ei, kip) gaan eten in de hoop dat de hoofdgroei van de baby zo wat gestimuleerd wordt :p

    Ik ben ook van een C cup naar een D cup gegaan, maar heb niet het idee dat m'n borsten nu nog veel groeien. Heb wel vaak last van jeukende borsten en tepels! Hebben jullie dat ook?

    Vandaag wel een goede dag gehad. Eerste dag na m'n vakantie weer aan het werk, dus kreeg veel vragen over de vakantie en m'n zwangerschap. Heb verteld wat er is gebeurd met de 20 weken echo en kreeg hele lieve reacties van m'n collega's. Ook een paar die de echo foto hebben gezien en ook aangeven dat ze niets geks zien in de verhoudingen of aan het hoofdje. Dat verandert natuurlijk niets, maar geeft me wel iets meer vertrouwen en die bevestiging heb ik af en toe nodig om de dagen door te komen tot de GUO.
     
  11. Bezige bij

    Bezige bij Fanatiek lid

    Mar 6, 2016
    1,955
    1,716
    113
    Female
    Nee inderdaad dat klopt ook. Maar toch altijd fijn om te zien dat het proces wel in gang is:)
     
    Hinti likes this.
  12. Bezige bij

    Bezige bij Fanatiek lid

    Mar 6, 2016
    1,955
    1,716
    113
    Female
    Waar ik trouwens benieuwd naar ben is of jullie dames al besloten hebben of jullie borstvoeding of flesvoeding willen gaan geven?

    Ik wil sowieso borstvoeding proberen en we zien wel hoe dit loopt. Bij mijn zoontje ging ik er ook heel nuchter in en heb uiteindelijk bijna een jaar gevoed. Dus we zullen zien.
     
  13. Hinti

    Hinti Fanatiek lid

    Dec 29, 2015
    1,463
    207
    63
    Female
    Bij mijn dochter vond het ik het wel logisch maar had eigenlijk helemaal niet goed voorbereid en ik was denk ik achteraf te onzeker en had geen goede begeleiding van de lk.
    Ik twijfel dus heel erg hoewel ik weet dat m'n hele leven nu al is aangepast etc.
    Heb dus met de vk afgesproken dat ik alsnog naar een info avond ga en we duidelijke grenzen stellen tot hoever ik kan en wil gaan. Vorige x hormonaal een drama door de dus slechte begeleiding.

    Maar laatste paar weken sta ik er wel positiever in. De opbrengst was vorige x meer dan voldoende. Geloof dag 5 al 250cc kolven of zo dus honger echt niet gehad haha. Maar daarna werd het dus drama omdat ik ging kolven en het clusteren kon ik helemaal niet tegen.
    Maar we zullen zien deze x. Denk dat ik het probeer en als het niet goed voelt stop ik ermee
     
    Bezige bij likes this.
  14. Meliflua

    Meliflua Actief lid

    Mar 8, 2017
    492
    482
    63
    Female
    @Desse fijn dat je vandaag een goede dag hebg gehad! Komt vast allemaal goed en ik zie ook alleen maar een prachtig meisje op de echo!!

    Ik ben volgens mijn eigen weegschaal zo’n 3 kg aangekomen. Mijn vk heeft steeds ergens anders spreekuur met andere weegschalen en daar was t wel wat meer. Gelijk onzeker.. pff voel me soms zo dik en lelijk.. :$ ook al wat striae erbij op mn heupen.. weet dat ik niet mag zeuren maar ik ben de laatste tijd zelf al veel aangekomen en door de zwangerschap voel ik me niet bepaald sexy :p en dan die hormonen er nog bij = huilbuien :thumup:

    Ik wil ook graag borstvoeding gaan geven als dit lukt lijkt me heel mooi/fijn!
     
    Desse likes this.
  15. Desse

    Desse Bekend lid

    Oct 11, 2017
    842
    920
    93
    22 weken dansje hier :)

    Medewerker van de babykamer belde net dat ze maandag de babykamer willen komen leveren, toch even slikken... de tijd ging ivm de GUO niet lukken dus wordt waarschijnlijk over 2 weken.

    Vannacht heel veel wakker geworden van kramp in m’n kuit, bandenpijn bij het draaien en voelde een heel actieve baby vannacht. Gister ook veel buikpijn gehad, hopelijk niet van de stress maar door een groeispurt ;) hebben jullie ook spierpijn en kramp in je benen?
     
    Elraange likes this.
  16. Bezige bij

    Bezige bij Fanatiek lid

    Mar 6, 2016
    1,955
    1,716
    113
    Female
    Nee ik heb nog niet echt spierpijn of kramp in benen. Maar omdraaien in bed word wel steeds lastiger.
    Heb vooral bij omdraaien heel veel last van schaambot.

    Hier ook trouwens een lekker drukke baby. Soms maakt ze me s'nachts ook wakker met haar getrappel en gedraai.
    Papa vind het ook weer zo geweldig om haar te voelen schoppen als hij s'avonds mijn buik in smeert met olie:rolleyes::D
     
  17. capturethemoment

    capturethemoment Bekend lid

    Dec 30, 2017
    526
    366
    63
    Female
    Ik heb vooral ook last van rusteloze benen en kramp in mijn voeten, zwaar irritant. Had dit bij de andere 2 ook.

    Hier ook al 6kg aangekomen. Let echt slecht op mijn voeding . Wil alles eten wat ik tegen kom. Was ook al te zwaar helaas dus voel me nu ook echt niet mooi of fijn. Maar ik stop het er allemaal zelf in , daar ben ik me ook bewust van.

    Hier bij de andere 2 wel borstvoeding gegeven, maar dat ging niet goed. Par borstontstekngen, spruw en veel kolven.
    Ik vind het een onwijs mooi en goed iets , maar heb besloten nu met een derde er niet aan te beginnen. Er lopen er nog 2 rond en ik zal m’n handen al vol hebben dat allemaal te moeten gaan regelen op uur en tijd met sportclubjes,zwemmen , school werken etc. Dat een fles geven veel praktischer voelt en me rust geeft in mijn hoofd. Papa en de jongens kunnen dan ook een keer en toch knaagt er een klein beetje een schuldgevoel. Dat vind ik niet fijn.

    Verder hier ook veel beweging, je ziet het ook alweer aan de buitenkant zo leuk! Hier beginnen we volgende maand aan een verbouwing van de benedenverdieping , nieuwe keuken etc. Pfff hopelijk verloopt het allemaal voorspoedig haha.. daarna beginnen we pas aan de babykamer . Dat is gelukkig niet zoveel .
     
  18. Hinti

    Hinti Fanatiek lid

    Dec 29, 2015
    1,463
    207
    63
    Female
    Hier ook weer spierpijn in kuiten! Heb wel eens gelezen dat magnesium tabletten helpen. Vorige zw ook veel kramp gehad en toen voeteneind van bed omhoog gezet.
    Maagzuur begint ook echt weer te komen dus straks ook hoofdeind weer omhoog. Lig helemaal dubbel gevouwen Hahaha.

    @capturethemoment schuldgevoel is echt niet nodig! Je hebt het 2x geprobeerd en voor jouw lijf werkte het niet. Begrijp heel goed dat je fv gaat geven hoor. En ook daar worden ze groot van!

    Kleine is hier met tijden druk. Nu een dag of 2 of 3 bijna niet gevoeld maar misschien net gedraaid. Placenta voor dus ja tis ook maar net hoe die ligt. Vaak als Dl "rustig" was dan was het een groeispurt om daarna de schade flink ik te halen hihi.
    Adgelopen week hier ook eerste keer schopje zichtbaar aan buitenkant. Zo leuk weer!
     
  19. niki86

    niki86 Fanatiek lid

    Jan 30, 2010
    3,635
    524
    113
    Hier ook 5 kilo aangekomen. Las dat we vanaf nu een halve kilo per week aankomen! Klinkt echt mega veel.

    Wil weer borstvoeding gaan geven. Vorige 2 keren ook gedaan.

    Ik heb ook enorm last van mn schaambot met draaien in bed en soms heb ik van die ‘groei dagen’ en dan heb ik veel last van mn banden. Soms ook trekkerig gevoel in mn baarmoeder.
     
  20. Bezige bij

    Bezige bij Fanatiek lid

    Mar 6, 2016
    1,955
    1,716
    113
    Female
    Elraange and Hinti like this.

Share This Page