Dat is toevallig. Ik dacht ook dat ik zondag mijn eisprong had, want vrijdag en zaterdag vruchtbaar slijm, maar woensdag had ik opnieuw dit slijm en nu alweer twee dagen buikpijn. Eerste ronde na stoppen met de pil, dus ik wijt het daar maar aan.
OH ik herken je niet meer sorry heb al zoveel verschillende dames gezien. Ik heb er ook een hard hoofd in helaas maar ik mag niet opgeven.. Ben er vorige ronde bijna mee gestopt maar ik kan het niet.. Ze zeggen 1 tot 1.5 jaar maar daar gaan we nu ook overheen.. Geen 2018 wondertje meer en een jaar na de mk dus de dag van de positieve test, slechte echo en curretage zullen me zwaar vallen dit jaar. Klaag gerust, hier kun je tenminste je ei kwijt Succes, ik duim voor je!
Ja ik denk dat ik m'n man na de verbouwing september ofzo eens naar de huisarts stuur.. En wil m'n progesteron eens laten controleren.
Groot gelijk hoor! Je hebt er immers recht op. Al hoop ik natuurlijk dat het niet meer nodig zal zijn.
Ik ben ook net in de eerste ronde na mn pil en geloof me, je kunt echt je lijf niet vertrouwen. Heb echt alles al gehad. Opgeblazen, buikpijnen, steken, vruchtbaar slijm, enzenzenz (zie mn kaartje). En eindelijk op CD 50 mn ei gehad... Heb wel 4 NODgroepjes gehad en een heleboel onzekerheid en teleurstelling. Heb je ovutesten gebruikt? Ik gun het je van harte hoor, echt! Maar in de eerste ronde na de pil gebeurd er ècht vanalles met je lijf, wat totaal niet gerelateerd is met ei, ongi of zwangerschap :/
Goedemorgen iedereen! Iedereen een beetje kunnen slapen met die warmte? Hier hebben we de stoomdagen (Dordt in Stoom) en gisterenavond naar de Vlootschouw geweest. Normaal niets voor mij, maar mn kids vonden het gaaf Het wordt prachtig weer! Fijne dag dames!
Veel plezier vandaag! Hier slecht geslapen, was zooo warm. Maar goed. Komt het vanochtend niet laten, heb een testje gedaan. Meer om bevestiging te krijgen dat het deze ronde weer niet is gelukt. Weet dat drie maanden nog niet lang is, toch voelt het wel zo, vooral die onzekerheid. Maar goed, niets aan te doen. Test was dus negatief, zit nu 5 a 6 dagen voor nod. Weet dat het nog niet alles zegt, maar heb ook al een paar dagen weer gevoelige borsten wat ik volgens mij altijd een week voor bod krijg, dus zegt mij genoeg. Vandaag maar van het zonnetje gaan genieten. Fijne dag allemaal
Dat is nog heel vroeg hoor! En iedere zwangerschap is anders! Bij mn zoontje ook in het begin nergens last van gehad en was toch ècht zwanger! Niet opgeven hoor!
@Dicky34 Prima geslapen. Zo fijn die vloer verkoeling Zoontje wat minder geslapen, die gaat altijd rond half 8 naar bed. Had ook een middag dut gedaan, Maar om 21:00 hoorde ik hem roepen. Mijn man was daarvoor ook al bij hem geweest omdat hij niet kon slapen. Toen er maar weer ffies uit gehaald en daarna heb ik hem niet meer gehoord. Hij is altijd een prima slaper. Nooit last gehad en ook smiddags had hij zn dutjes nog nodig, tot afgelopen week. Smiddags op zn deur bonken dat hij niet kon slapen en roepen. Dus ik denk dat hij zomaar ineens geen middag dut meer hoeft. Er is hier kermis, dus daar gaan wij vanmiddag even heen.
@SuperMama87 veel plezier! Ja ken het, die overschakeling met of zonder middagdut is altijd even ruk. Hoe oud is hij?
Heerlijk he dit weer! Wij vieren vanavond een tuinfeestje, dus komt goed uit . Ik heb vandaag ook al een testje gedaan! . Ik heb sinds twee dagen pijnlijke borsten en af en toe ontzettende jeuk. Dit herken ik van mijn vorige prille zwangerschappen. Mijn nod is 1 juni. Ik zie een heel licht streepje en mijn vriend ook! Ben dus heel benieuwd. Besef me als geen ander na meerdere miskramen en bbz dat het nog helemaal niets zegt.
Fijn dat er ook nog mensen zijn die niets merken! Vind het alleen zo opvallend dat mijn borsten weer een week voor mijn nod weer gevoeliger zijn geworden. Lijkt toch heel erg op een menstruatie die eraan komt..
Hoeft echt niet hoor. Dat gebeurd, omdat je lichaam zich voorbereid op een eventuele zwangerschap. "In het verleden behaalde resultaten geven geen garantie voor de toekomst"
Echt hoor. Dit soort websites zouden verboden moeten worden: https://www.diethild.nl/testen-tips-zwanger-worden-berekenen/innestelingsdatum-berekenen/ Vrouwen worden hier ontzettend onzeker van als het niet loopt zoals het er staat. Ik ben gelukkig nuchter genoeg. (Dit stond bovenaan als reclame in Google) . Dus volgens hen zou ik vandaag mijn innesteling moeten krijgen. Yeah. Right.