@Pitaa91 gefeliciteerd meis en welkom❤ @Lotus1986 ik zag 4 dagen voor ook nog niets..die dag was blijkbaar mijn innesteling dus alles is mogelijk hihi.
@Fritsie7 Ik zie ook iets! Wanneer ga je weer testen?? Had zelf op een zaterdag nog een witte test, drie dagen voor nod (ong) en die zondag (toen ik zo sip was en t met jullie deelde) ineens een positieve. Kan zomaar een dikke vette positieve zijn! @Pitaa91 gefeliciteerd!!! Wat ontzettend fijn!!
Morgen weer, vanaf nu elke dag tot t een BFP is haha. Er reed net een auto voor me met kenteken x-BFP-xx in t midden hahahaha. Ik zag al op mn temperatuurkaartje dat mn temperatuur mooi omhoog ging en ineens een diepe dip van maar 1dag, hoopte natuurlijk op innesteling. 3dagen later na innesteling kan ie al positief zijn dus vandaar dat ik vandaag al durfde te testen haha.
Zo werd mijn vriend 2 ochtenden achter elkaar gegroet door een ooievaar Laten we hopen dat het een teken is toch!
Ik heb inmiddels een mooie infrarood thermometer besteld, kan ik dinsdag mooi starten met het temperaturen.
Ohh die is funny ik kreeg van mijn zusje een appje met een ooievaar op 3 mei met moet ik hem langssturen ❤ en we weten het gevolg.
Getver, had niet moeten testen, ben stront saggo nu dattie wit was :/ Naja knop weer om en weer stuiteren achter de bar
@Lotus1986 even balen ja. Houd de moed er in he?! Ik testte de laatste zwangerschap pas 1 dag na nod positief. De dag voor nod nog witter dan wit. Alles kan nog!
Hoi meiden! Ik heb weer veel berichtjes gemist zie ik. Vandaag de hele dag gewerkt. Maar nu vakantie! Morgen vertrekken we al Heb ik nog iets gemist?