Vind het ook lastig. Wil ze zeg maar niet weer teleurstellen als het mis gaat... ik heb het wel mijn beste vriendin vertelt en mijn man zijn beste vriend. Verder nog niemand. Denk dat we de echo afwachten... Heb vanmorgen mn laatste test gebruikt.. 17 dpo was echt TE grappig. Had 'm neergelegd, omgedraaid om mn plasje weg te gooien.. draaide weer terug en BAM er stond al Zwanger. Toen alleen nog wachten op termijn hihihi!!
Wij wachten ook zeker de eerste echo af hoor. Maar denk dat we gaan vertellen als ik 9 weken ben.... we hebben nog even om te bedenken hoe dan.
Zeker leuk!!! En van een tweeling nog wel. Van harte! Ik ben over 3 wkn de eerste echo. Dan weten wij ook weer meer. Spannend blijft het.
Ik over 2 weken al! Heb 6 juni een eerste echo in het ziekenhuis. Hoe gaat het met je? Mijn (.) (.) doen zeer joh hahaha!!!
Hahah. Anders hier wel jeeeemig! Oh wat fijn over 2 weken al. Ik ben benieuwd!! Was net aan het bedenken over hoe het aan de ouders te vertellen. Pfff bij die gedachte alleen al loop ik al vol Iets met hormonen ofzo... vaag. Soms denk ik er helemaal niet aan en voel ik me "gewoon" en als ik dan over zoiets ga nadenken word overmand door emoties. Zo bijzonder wanneer je al zo'n traject achter de rug hebt en het verre van vanzelfsprekend is dat ik nu zwanger ben.
Heel bijzonder ja!! Ik heb ook echt tiran en huil momenten jeetje!!! Ik liet net de honden uit.. en volgens een voorbij ganger raapte ik de poep niet (snel genoeg) op... die gaf mij een sneer... nou, ik ging erop!!!! Whahahaha Was gewoon een rush haha!! Daarna was die man stil en bedankte me voor het opruimen hahaha!!! Ja ik weet ook nog niet hoe we het nu willen vertellen... spannend!! Maar als de echo 6 juni goed is krijgen de ouders het die dag te horen.
Dankje nog @Blosjes @Dio1985 gaat goed! Naast de gebruikelijke kwaaltjes heb wel al dat mijn buik meer opgezet voelt, zeker in de avond dan zitten mijn skinny jeans al echt niet meer lekker. Ben pas 5 weken. Heb jij dat ook al?
Jaaa. Wat fijn he? @Pitaa91 ook nog hier gefeliciteerd, herken je natuurlijk van het NOD +12 maanden topic.
Ja hier ook wat opgezette buik hoor. Maar gister echt 0 kwaaltjes gehad... donderdag nog zere (.) (.) ... Vrijdag weet ik niet meer zo goed, wel wat obstipatie.. maar gister dus helemaal geen symptomen... raar toch? Maar ja... zolang ik niet bloed, zal t wel goed zijn denk ik dan....