Ben ik gek?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door jillat, 19 mei 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. megamutsje

    megamutsje Bekend lid

    14 feb 2017
    521
    166
    43
    Vrouw
    Gefeliciteerd
     
    jillat vindt dit leuk.
  2. jillat

    jillat Lid

    19 mei 2018
    18
    10
    3
    Vrouw
    Vanmorgen de huisarts gebeld. Eigenlijk was het de bedoeling dat ik a.s. donderdag nogmaals zou gaan bloedprikken om te kijken wat de HCG waarde is. Maar de huisarts zei: ik denk dat ik je moet feliciteren want als jij een positieve test hebt mag je je daaraan vasthouden.. Hij gaf ook aan dat mijn waardes waarschijnlijk mooi gestegen zijn, anders had ik zaterdag nooit positief getest.

    De streepjes worden ook met de dag donkerder. :) (ja echt, sinds afg. zaterdag heb ik iedere dag een test gedaan)

    Verloskundige gebeld, ik heb a.s. donderdag een echo. Ze gaan dan kijken of ze al iets kunnen zien. Waarschijnlijk ben ik nog maar kort zwanger hoor, maar wellicht is er íéts te zien en kunnen ze hopelijk ook meer zeggen over hoelang ik al zwanger ben.

    Wij zijn blij!
     
  3. Feem

    Feem Fanatiek lid

    13 aug 2015
    1.784
    899
    113
    Vrouw
    Gefeliciteerd! Maar gezien je testen denk ik dat niet veel verder dan 4 weken bent en dat er niet echt veel te zien is op een echo? Wellicht wat verdikt baarmoederslijmvlies. Zo zag het er bij mij uit rond de NOD.. :)

    Maar superfijn dat je positief test, hopelijk loopt het mooi op!!! :D

    [​IMG]
     
    jillat vindt dit leuk.
  4. jillat

    jillat Lid

    19 mei 2018
    18
    10
    3
    Vrouw
    Bedankt voor je reactie!

    Test gaf aan 1-2 weken. Dus 3-4 weken zwanger. Maar ik denk zelf ongv 5 weken. Met die Clearblue testen heb ik altijd wel in m’n achterhoofd dat ie morgen evengoed 2-3 aan zou kunnen geven. Het is natuurlijk maar net wanneer je hem doet :)

    Ik heb een verpakking met 2 stuks gekocht dus doe er van de week nog eentje!

    Echo van donderdag is sowieso verzet naar maandag. Wil het toch wel graag door laten gaan.
     

Deel Deze Pagina