Houden jullie rekening met bepaalde datums?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door San195, 28 mei 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pitaa91

    Pitaa91 Fanatiek lid

    6 jun 2017
    1.349
    814
    113
    Vrouw
    Het maakt mij niet uit omdat wij vooral wel heel erg lang hebben geprobeerd zwanger te raken. Ik ben uitgerekend op 1 februari 2019 terwijl mijn oudste op 16 januari jarig is. Helemaal niet erg en ik ben al blij dat gaat mij wel om dat wij eindelijk zwanger mogen zijn. :D
     
    miniVosje vindt dit leuk.
  2. Stakato

    Stakato Niet meer actief

    Wat grappig. Ik wil juist echt (weer) supergraag hoogzomer zwanger zijn. Mijn verlof voelde net als een zomervakantie en verjaardag vieren op een zomerse dag is ook heerlijk!

    Mijn tweede zwangerschap (uitgerekend juli, 1 dag na verjaardag van mijn eerste, wat ik juist heel leuk vond) liep uit op een miskraam. Nu even een pauze; ik wil niet tussen december en maart uitgerekend zijn. Ik wil niet in die dagen thuis zitten icm weinig slaap en hormonen. Ik vond mijn kraamtijd al zwaar hoogzomer, laat staan in de winter. Maar ik ben echt een enorme winterhater, het liefst zou ik vanaf november tot april overwinteren. :roflmao:
    Wel een lastige keuze, aangezien ik nu al bijna een jaar geleden gestopt ben met anticonceptie, en wie zegt dat het nu wel voor uitgerekende datum december 2019 lukt...
     
  3. Stakato

    Stakato Niet meer actief

    Statistisch gezien worden de meeste kinderen natuurlijk wel rond de 40 weken geboren...
     
  4. LaLaS

    LaLaS Fanatiek lid

    13 sep 2013
    1.100
    197
    63
    Vrouw
    Nee hoor, blij dat het ooit is gelukt :) ik ben nu een dag voor mijn mans verjaardag uitgerekend, 2,5 week voor mijn eigen verjaardag. O, en op de dag dat mijn moeder jarig is
     
    miniVosje en nizzie86 vinden dit leuk.
  5. Flamingooo

    Flamingooo Niet meer actief

    De meeste maar lang niet allemaal.
     
    nizzie86 vindt dit leuk.
  6. Pimpelmeesje

    Pimpelmeesje Fanatiek lid

    12 apr 2015
    2.769
    2.145
    113
    Vrouw
    Docent Na&Sk
    Hier moest ik wel even om lachen :D

    De meeste mensen worden niet in 1 of 2 rondes zwanger. Dus als je gaat plannen moet je meerdere rondes overslaan (rekening houdende met vroege en late bevalling) en ik denk dat de meeste mensen hier als ze eenmaal bezig zijn echt geen zin in hebben.

    Stel ik zou normaal vruchtbaar zijn en we zaten in een situatie "willen nog een paar maanden wachten maar per wanneer zullen we dan beginnen..?" zou ik misschien wel starten na de decemberperiode (qua uitgerekende datum) want een decemberverjaardag lijkt mij dus wel kut. Als dat t was geworden was ik nog steeds zielsgelukkig hoor, maar ben wel een beetje blij dat dat het net niet wordt.
     
    miniVosje vindt dit leuk.
  7. indy90

    indy90 Fanatiek lid

    21 jan 2017
    3.915
    3.603
    113
    Soms heb je gewoon geen keus. En is het een wonder dat je überhaupt zwanger raakt.
     
    Blosjes, miniVosje, ciprilla en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  8. Lila8

    Lila8 Bekend lid

    8 mrt 2018
    602
    689
    93
    Vrouw
    Nee, en zeker niet omdat het niet altijd direct raak is. Ik was liever zwanger, dan weer een paar maanden wachten zeg maar. Uiteindelijk zijn geen van onze kids in dezelfde maand geboren, en zijn ze ook redelijk verspreid.
     
  9. Ashleyrachel

    Ashleyrachel Fanatiek lid

    10 aug 2016
    3.292
    2.189
    113
    Vrouw
    enschede
    :roflmao: Haha panda.
    Maar toch gek dan eigenlijk hè :)
    Toch een bepaalde periode die dan terug komt :rolleyes:
    Nou hoop ik natuurlijk niet dat jullie weer zo lang nog moeten wachten. ;)
     
  10. Katenhond

    Katenhond Fanatiek lid

    14 aug 2014
    1.394
    174
    63
    Dan heeft je kind tenminste altijd vuurwerk voor z'n verjaardag:roflmao:
    Een knallend welkom zeg maar ha ha


    OT.
    Als ik één ding heb geleerd, is het wel dat het leven niet planbaar is, tenminste de onze niet:rolleyes:.

    Ik ben twee keer niet bevallen in de maand waarin ik uitgerekend was dus tja:D

    En ja de ene datum is leuker dan de andere qua verjaardag maar wij maken er een feestje van of de mussen nu in appelflauwte liggen of de ijsberen een straalkachel zoeken:cool:
     
    miniVosje en nizzie86 vinden dit leuk.
  11. Madeliefje06

    Madeliefje06 VIP lid

    26 mrt 2015
    11.879
    5.128
    113
    Nee, totaal niet over nagedacht. Twee keer veel eerder bevallen dus dan moet je wel heel ruim plannen en wat maanden overslaan.
     
  12. boogiebril

    boogiebril Niet meer actief

    Een zwangerschap valt niet te plannen....

    Na bijna drie jaar was ik eindelijk in verwachting en de uitgerekende maand kon qua werk niet onhandiger uit komen. Ik heb me daar geen moment druk om gemaakt, feit dat ik zwanger was, was voor mij het allerbelangrijkst. En uiteindelijk kwam het heel goed uit vanwege laagseizoen op mijn werk; ik heb ruim een half jaar intens van onze baby kunnen genieten omdat ik alle tijd had na mijn officiële verlof. Voelde als een vakantie!
     
    nizzie86 vindt dit leuk.
  13. Soturi

    Soturi Fanatiek lid

    24 sep 2016
    3.622
    3.551
    113
    Vrouw
    Ik ben hier eigenlijk ook wel erg benieuwd naar. Ik heb nu zelf 2x in september positief getest. Helaas beide keren mis gegaan. Maar ik heb ook vanaf januari ergens al het gevoel dat ik deze september weer positief ga testen. En dat zou wel erg aansluiten bij het dikgedrukte stuk. En eigenlijk zeg je met jouw eigen ervaringen ook hetzelfde.

    Voor nu ga ik het bij mezelf nog even houden op toeval. Maar als ik gelijk krijg, dan denk ik inderdaad niet dat het nog toeval is.
     
    Roodborstje2 vindt dit leuk.
  14. Lisa280887

    Lisa280887 Niet meer actief

    Nee wij houden geen rekening met bevallen in welke maand of wat dan ook. Niet eens over na willen denken omdat een kleintje zo welkom is! Wat maakt de uitgerekende datum dan uit?

    Plus: zwanger worden is niet vanzelfsprekend en valt dus niet te plannen! Ja, misschien als je in een poep en een scheet zwanger wordt... dan wel. Dan nog vind ik het idioot. Zoals eerder al is gezegd: sla je een maand over, beval je te vroeg!
     
    nizzie86 vindt dit leuk.
  15. Eef92

    Eef92 Fanatiek lid

    8 jan 2016
    1.056
    475
    83
    Zo idioot is het niet hoor. Als je makkelijk zwanger word en je hebt de keuze ? Wanneer je bevalt is dan een tweede, maar als je enigzins een maand kan overslaan (bijv december ivm kosten) waarom niet.
     
  16. San195

    San195 Fanatiek lid

    28 mei 2018
    2.268
    1.159
    113
    Vrouw
    Wat leuk om al jullie reactie's te lezen! Misschien denk ik er ook wel heel makkelijk over omdat de eerste in 1 keer raak was. Dat hoeft bij een 2e natuurlijk helemaal niet zo te zijn. Na al deze reactie's te lezen, ben ik wel beter na gaan denken. Het is natuurlijk al hartstikke fijn als je überhaupt zwanger kan worden!
     
  17. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    30 dec 2017
    14.256
    28.304
    113
    Daar zou ik heel graag onderzoek naar willen! Heel interessant!
     
  18. Maev

    Maev VIP lid

    4 dec 2014
    6.071
    5.553
    113
    Hier alleen rekening gehouden met de maand/weken rond onze trouwdag vorig jaar toen we in de mmm belandde. Nu uitgerekend een dag na mijn verjaardag, rond sinterklaas niet ideaal in mijn ogen maar werd door mijn moeder gewezen op de ‘voordelen’ iedereen is in die maand vaak zo druk dat het kraambezoek pas in januari wat drukker wordt. Overigens vind ik het helemaal niet erg om dit jaar zeker te weten dat ik mijn verjaardag niet ga vieren, weet alleen uit eigen ervaring dat verjaardagen van de kleine de komende jaren altijd ruim van tevoren gepland moeten worden. Maar goed dat is hier in de periode van augustus tot maart met alle verjaardagen, dus daar valt weinig aan te veranderen.
     
  19. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    30 dec 2017
    14.256
    28.304
    113
    Hier zouden we plannen niet november/december. Dus geen onbeschermde seks in maart/april. Ik was direct zwanger dus we hebben niet hoeven overslaan maar voor een tweede zullen we ook die 2 maanden overslaan.
     
  20. Kniekie

    Kniekie Actief lid

    26 okt 2014
    379
    62
    28
    NULL
    Utrecht e.o.
    Hier na 4,5 jaar zwanger dmv ICSI, dan ben je echt niet meer met een datum bezig.. Toevallig zijn we uitgerekend op de verjaardag van mijn man, daar kwamen we pas na de positieve test achter. Het maakt ons absoluut niet uit, zijn al lang blij dat het eindelijk gelukt is.
     
    noukie 1992, nizzie86 en Sado vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina