Ben blij dat ik dit lees. Ik moet zo met mijn dochters naar de ortho. Als dan de zon nog zou schijnen en buienrader geeft ook geen regen aan, zou ik gerust alle kussen buiten laten, en zonnescherm ook waarschijnlijk. Nu ga ik voor de zekerheid maar alles binnen halen, kan het alleen maar meevallen.
Ik twijfel er idd ook over. Moet met 5 minuten weg en ben half 4 weer terug. Zal ik alles afdekken en omhoog doen of zo laten?
Bij mij geeft de weer app nu regen af vanaf 16:00, maar goed, dat zegt nog niet alles over bij jou en of het klopt is ook nog maar de vraag
hier vlakbij Veenendaal keek ik 10min geleden op de radar en die gaf wat regen aan. ik het buitenspeelgoed en de parasol in de schuur zetten. was nog niet begonnen of het begon te spetteren en 2minuten later begon het behoorlijk te donderen. (nu nog steeds) ik hoop dat de radar gelijk heeft met dat het straks weer droog is want ik MOET medicijnen halen voor 17.00. vanavond rond 18.45 moet het ook droog zijn want dan fiets ik naar mn werk en vanavond tussen 22.00 en 22,30 moet het ook droog zijn want dan fiets ik weer naar huis. (oke een beetje regen kan ik hebben, zolang het maar niet onweert)
Inmiddels ben je al weg(geweest) denk ik. Wat heb je gedaan en is het droog gebleven? De lucht oogt hier heel raar. Een soort blauwgrijs, maar nauwelijks wolken. Ik neem het zekere voor het onzekere, vooral met mijn zonneschermen.
ik ben benieuwd wanneer er hier wat komt... als ik buienradar moet geloven dan is het er over 6 uur nog niet.... En ik hoop dat buienradar gelijk heeft... want ik moet vanavond werken.... buiten
Hier in Lelystad nog zon en nog vies warm. De boel potdicht zitten en alles donker om het binnen aangenaam te houden. Ik hoop enorm op een fikse regen en/of onweersbui. Goed voor de tuin én mijn humeur
Hier is het begonnen!! Flink gerommel en de eerste regendruppels komen naar beneden. Gelukkig ben ik net thuis. Nu alles naar binnen en de ramen open om even door te waaien. Heerlijk!
Hier (zuid-oost Brabant) is het nog droog maar drukkend warm en bewolkt. Je ziet de onweersbuien al wel ontstaan vanuit het zuid-westen (Eindhoven dus). Het zal niet zo lang meer duren denk ik. Ik check buienradar bijna nooit, ik kijk meestal zelf naar de lucht en naar de vogels. Vliegen ze laag? Dan vliegen de insekten ook laag en komt er regen. Onweerswolken herken ik meteen en regen kun je vaak ook “voelen”. Sneeuw zie ik aan de kleur van de lucht. Ik ben een wandelende barometer. Afgelopen weekend had ik mijn ouders beloofd hun planten water te geven (ze waren een weekend weg). Ik woon ongeveer 10 km van hen af. Bij ons heeft het de halve middag geregend dus ik ben niet gegaan. Buienradar zei namelijk dat het bij mijn ouders nog meer ging regenen. Gisteren kreeg ik op mijn flikker omdat ik niet was geweest en er was geen druppel gevallen. Planten stonden helemaal droog. Oeps! Niet betrouwbaar dus, dat buienradar. Inmiddels hoor ik het in de verte donderen. Onweert het al in Eindhoven?
Ik zou niet gaan... Dit weer is zo slecht te voorspellen. Ik woon in de provincie zeeland er is geen bui in de omgeving te zien op de radar en toch is het nu ineens flink aan het rommelen.
Hier nog behoorlijk zonnig en benauwd met een paar sluierwolken. Moet er nog 2 x uit vandaag, dus ik hoop dat het voorlopig droog blijft.
We hebben hier inmiddels wel echt noodweer! (Prov Utrecht). Terras loopt helemaal vol, het onweert, het hagelt stenen van een cm doorsnee en de wind komt van een hele rare kant.
Inmiddels zijn hier flink wat rare wolken. Zo vanuit het niks. Ik ga zo snel naar de markt. Over 3 kwartier begint het hier. Eind van de middag horen we meer over de avondvierdaagse. Maar de jongste gaat mee in de buggy dus ik heb ze sowieso afgemeld. Ga het risico niet lopen
En 5 minuten later: het water stort naar beneden! Echt een slim idee om de ramen open te zetten alles naar binnen geregend
Hier omgeving den haag. Zon is nu weg. Vind t niet erg. Ben bijna vloeibaar geworden. Kinderen konden niet slapen. Jaaa dat word leuk rond etenstijd