Ektorp hoes

Discussion in 'De lounge' started by Zonnestralen, May 28, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    Apr 22, 2017
    12,742
    8,468
    113
    Female
    Is er hier iemand die maximaal 7 maanden geleden een nieuwe ektorp of hoes aangeschaft heeft? Ik lees in de recensies dat er ineens veel last is van pilling/rulling.

    Dat herken ik niet bij onze bank die minimaal 6 jaar oud is. De stof zelf is nog goed. We zijn toe aan een nieuwe (extra) hoes maar als de kwaliteit dit jaar slechter is wacht ik liever even.

    Wie kan mij meer vertellen over de huidige hoezen?
     
  2. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    Apr 22, 2017
    12,742
    8,468
    113
    Female
    Niemand?
     
  3. Brigit

    Brigit Fanatiek lid

    Feb 26, 2009
    1,879
    13
    38
    Female
    Ik heb zelf ook al jaren een hoes en wij zitten met het zelfde probleem. Vriendin van mij heeft net een nieuwe bank, echt paar maanden oud en stof is al gescheurd en idd lelijk. Wij wachten dus nog even
     
  4. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    Apr 22, 2017
    12,742
    8,468
    113
    Female
    Gelijk heb je dat je nog even wacht. Welke kleur hoes heeft zij? (voor het geval anderen zich melden die het niet hebben).
     
  5. Lynn85

    Lynn85 Actief lid

    Feb 28, 2008
    270
    3
    18
    Ik heb zojuist een nieuwe donkergrijze hoes om m'n ektorp bank en jennylund stoelen gedaan. Ziet er vooralsnog mooi uit, maar over de langere termijn kan ik nog niets zeggen.. Als ze echt al snel zouden gaan pillen ga ik er denk gewoon mee terug.
     
  6. frummeltje31

    frummeltje31 Fanatiek lid

    Sep 16, 2009
    2,158
    110
    63
    Daar heb ik op mijn ektorp ook last van. Hij is volgens mij twee jaar oud.
     
  7. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    Apr 22, 2017
    12,742
    8,468
    113
    Female
    Zou ik ook doen. Hopelijk dat er een nieuwe betere lading inmiddels is.

    Welke kleur heb jij?

    De kleuren hoezen zijn op een gegeven moment van chemisch reinigen naar machine bestendig gegaan. Ik heb zo'n vermoeden dat die nieuwe lading problemen geeft. Maar ze hebben een paar maanden of miss een jaar terug de hoezen ook ineens een stuk goedkoper gemaakt dus misschien weten ze zelf van het probleem en hebben ze die er al uit gewerkt.
     

Share This Page