Uitgerekend 1 t/m 15 november 2018

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Dominique1991, 24 feb 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. rissie10

    rissie10 Fanatiek lid

    19 mrt 2015
    3.526
    2.020
    113
    Hier op week 19 de echo ivm de vakantie. Kwam Anders niet uit.

    @Silsil spannends morgen! Hoelaat mag je ??

    @Stampertje1 fijn dat alles goed was bij de vk! Oo balen van je bloedruk.
    Ik eet zurenbomen drop ! Verslaving Pff Haha! Maarja als je nergens zin in hebt is het lastig! Zo lust ik amper avond eten. Ja broodjes kroket! Patat pizza, de slechte dingen dus.
     
    Stampertje1 vindt dit leuk.
  2. Lila8

    Lila8 Bekend lid

    8 mrt 2018
    602
    689
    93
    Vrouw
    @rissie10 Wat is zurenbomen drop?

    Ik heb m'n man naar de winkel gestuurd voor Magnums EN Cornettos. We eten hier al drie dagen lang stamppot, want ik heb er constant trek in. Zucht.

    @Silsil Spannend!!! Idd even het blauwe aanvullen.;)
     
    Silsil en Stampertje1 vinden dit leuk.
  3. rissie10

    rissie10 Fanatiek lid

    19 mrt 2015
    3.526
    2.020
    113
    E796F7B1-C37E-4453-A048-D97FB74A3007.jpeg
    Bij deze een foto haha
     
    Silsil, Lila8, qwerty123 en 2 anderen vinden dit leuk.
  4. EliQue15

    EliQue15 Actief lid

    5 jan 2018
    176
    148
    43
    Hoi allemaal,

    Mag ik jullie even om advies vragen? Ik ben nu 17 weken en 2 dagen.
    Net naar het toilet geweest. Bij het afvegen (alleen plassen) had ik ineens een beetje bloedverlies. Heel licht, vermengd met wat urine. Nooit eerder bloedverlies gehad.
    Zouden jullie hiervoor gelijk de verloskundige bellen?
    Mijn buik voelt wat strak ofzo, kan het niet goed uitleggen. Zeker geen harde buiken. Wel wat onrustig, denk ik. Kan ook dat ik mij dat nu inbeeld ofzo :rolleyes::roflmao:
     
  5. Lila8

    Lila8 Bekend lid

    8 mrt 2018
    602
    689
    93
    Vrouw
    Eerste wat in me opkomt is blaasontsteking. Ik zou even bellen naar de vk voor een urinetest. En anders kunnen ze kijken of de baarmoedermond nog gesloten is.
    Waarschijnlijk is het niks ernstigs hoor. Je bloedvaten down under bloeden vrij makkelijk tijdens de zwangerschap
     
  6. Lila8

    Lila8 Bekend lid

    8 mrt 2018
    602
    689
    93
    Vrouw
    :eek: Looks good! Hier kan ik alleen van die Panda drop krijgen...natuurdrop ofzo heet het. Blegh.

    Eerste Cornetto is op, nu een Magnum. :p
     
    qwerty123 vindt dit leuk.
  7. rissie10

    rissie10 Fanatiek lid

    19 mrt 2015
    3.526
    2.020
    113
    Oww jeetje wat schrikken!
    Heb je toevallig veel geniest . Hard gepoept of seks gehad. Kan nog steeds dat je daardoor wat bloedverlies hebt omdat alles beter doorbloed is?
    En idd wat @Lila8 zegt blaasontsteking zou ook kunnen. Hou het even in de gaten en anders vk of dokter bellen.plasje weg brengen kan zo ie zo geen kwaad .

    Wil wel een zakje na je opsturen @Lila8 met zure bomen haha!
     
    Lila8 vindt dit leuk.
  8. EliQue15

    EliQue15 Actief lid

    5 jan 2018
    176
    148
    43
    Bedankt voor de adviezen meiden! Ik kan geen logische verklaring bedenken. Niet geniest, geen seks gehad en wel wat moeite met ontlasting, maar niet anders dan anders..

    Tot nu toe geen bloedverlies meer gehad. Ik ga lekker mijn bed in en wacht nog heel even af. Anders laat ik morgen inderdaad maar even testen op een blaasontsteking. Vind het ook stom om daar nu de verloskundige voor te bellen :rolleyes:..
    Net voor de zekerheid cranberry tabletten genomen. Heb verder geen klachten, maar weet inmiddels ook dat dit niet heel veel zegt (vorige zwangerschap daardoor een nierbekkenontsteking gehad, auwww!!)
    Nogmaals dank!
     
  9. rissie10

    rissie10 Fanatiek lid

    19 mrt 2015
    3.526
    2.020
    113
    Gelukkig geen bloed meer. Maar het is niet stom om de vk te bellen! Beter een keer voor niks dan dat het niet goed is en je denkt ow had ik maar gebeld.
    Maar idd soms kan het anders voelen een blaasontsteking. Zou morgen even kijken. Als je bloed vk bellen! En anders plasje brengen bij de dokter .
     
    Lila8 en EliQue15 vinden dit leuk.
  10. Lila8

    Lila8 Bekend lid

    8 mrt 2018
    602
    689
    93
    Vrouw
    @rissie10 Lief van je, maar beter van niet. :D Straks vind ik ze ook zo lekker.
     
    rissie10 vindt dit leuk.
  11. Vie87

    Vie87 Fanatiek lid

    17 sep 2012
    2.802
    1.646
    113
    @EliQue15 snap dat je schrikt. Bellen is nooit stom hoor! Als je ongerust bent vooral doen zeggen mijn verloskundigen altijd. Hopelijk was het eenmalig en onschuldig.

    @rissie10 lekker hoor drop. Maar het zijn zoute bommen toch, geen zure :p ik vond t al raar zure drop.

    Ik heb nergens meer last van qua afkeer tegen eten. Ik lust alles weer en eetlust is ook helemaal terug. Zo fijn. Ik denk nog regelmatig: goh wat is het fijn om niet continu misselijk te zijn! :D
     
    qwerty123, laurazoey en EliQue15 vinden dit leuk.
  12. rissie10

    rissie10 Fanatiek lid

    19 mrt 2015
    3.526
    2.020
    113
    @Lila8 haha tja Dan heb je maar 1 zakje en zijn ze op haha.

    @Vie87 Nee ik denk zoet haha.maar weet het eigenlijk niet echt.proef het niet eens meer eet ze gewoon op hahah.
    Oo dat is wel fijn dat je alles kan eten.

    Hier heel de avond al gekriebel van binnen hihi.
     
    Lila8 vindt dit leuk.
  13. Vrouwke87

    Vrouwke87 Fanatiek lid

    26 jun 2013
    1.451
    322
    83
    Ohhh die vind ik ook lekker, zoute bommen. Hier op dit moment maagzuur. Heb antagel ervoor gekregen. Net gebruikt maar werkt nu na 30 min nog voor geen meter en lig dus nog wakker. Iemand tips?
     
  14. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    20 mrt 2015
    4.485
    2.225
    113
    Vrouw
    twente
    hier inmiddels gelukkig ook van de ergsts misselijkheid af. af en toe nog misselijk en heel zelden nog spugen dus ik ben inmiddels ook weer n beetje mens. zo blij om :)
     
    Silsil, Triesje91, Vrouwke87 en 3 anderen vinden dit leuk.
  15. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    8 okt 2013
    3.652
    3.240
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Ik zou ook als eerste aan een blaasontsteking denken @EliQue15. Ik had toen ook een beetje bloed bij het plassen namelijk. Even laten testen kan nooit kwaad en sowieso zorgen dat je genoeg drinkt.

    Ik ben nog steeds regelmatig misselijk, vooral de laatste dagen voel ik me steeds helemaal niet lekker, heel slap ook de hele tijd, maar de ergste misselijkheid is weg gelukkig.

    Gisteren hebben we de verjaardag van mijn dochtertje gevierd. We zijn lekker met zijn 3en naar de dierentuin geweest. Was zo leuk om de dieren in het echt te kunnen laten zien. Ze heeft echt met verwondering gekeken. Vooral de olifanten natuurlijk. En er waren net biggetjes geboren, ook zo schattig. Vandaag alle voorbereidingen voor het grote feest morgen. Als ik überhaupt nog wat kan want ik ben echt gesloopt nu. o_O
     
    Triesje91, Lila8, EliQue15 en 2 anderen vinden dit leuk.
  16. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    20 mrt 2015
    4.485
    2.225
    113
    Vrouw
    twente
    Nog gefeliciteerd met je dochtertje!

    hopelijk voel je je gauw beter. misschien komt het door het plakkerige weer?
     
  17. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    8 okt 2013
    3.652
    3.240
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Thanks! Ja ik denk wel dat het weer een hele grote rol speelt. Ik kan moeilijk (water) drinken omdat ik daar heel misselijk van wordt en dat is met dit weer wel nodig natuurlijk. :rolleyes:
     
  18. Lila8

    Lila8 Bekend lid

    8 mrt 2018
    602
    689
    93
    Vrouw
    Amandelen! Vindt ze echt goor, maar het werkt super. Ook een appel eten helpt bij mij, ook al klinkt dat heel tegenstrijdig.
     
  19. rissie10

    rissie10 Fanatiek lid

    19 mrt 2015
    3.526
    2.020
    113
    @Vrouwke87 bij mij hielp gele vla altijd goed. Wel heeel iritant!

    @Amelie nog gefeliciteerd met je dochter!!
    Dierentuin is zo leuk voor die kids. Zitten altijd vol verwondering te kijken Zo leuk om te zien.
    Misschien idd wel door de warmte en minder drinken dat je je niet zo fit voelt.

    @laurazoey fijn dat je minder spuugd! Misschien ben je er nu een beetje doorheen!

    @EliQue15 hoe is het nu met je?

    Hier hele drukke dag met werken. Bang dat ik vanavond weer ben afgebrand .Maar tussendoor me bekkenband om doen. Wil hem niet heel de dag aan doen omdat ik gelezen heb dat het ook je bekken weer lui maken. En worden ze slap.
     
  20. EliQue15

    EliQue15 Actief lid

    5 jan 2018
    176
    148
    43
    Gefeliciteerd @Amelie . Hopelijk heb je toch een leuke dag! Die warmte zal inderdaad niet echt mee helpen. Vervelend dat je zo misselijk blijft :(

    @Vrouwke87 ; Inderdaad amandelen! Helpt super goed tegen maagzuur.

    @rissie10 ; Lief van je! Het gaat goed. Nergens meer last van. Voor de zekerheid wel urine ingeleverd bij de huisarts en kan straks bellen voor de uitslag.
     
    rissie10 en Amelie vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina