@Maani goed idee @Happygolucky wat fijn dat je hulp krijgt en ze zo meedenken. Hopelijk voel je je snel weer beter Hier nu met vlagen wat misselijker, tegen overgeven aan, wat een rot gevoel en nu geen crackers bij me op werk
Beterschap. Ik zie dat je nu al bijna 4 juni je eerste echo krijgt. Hier ik begin wel misselijkheid in mijn keel te voelen dus ik denk dat mijn misselijkheid er bijna aan zit te komen. Bij mijn eerste zwangerschap was ik gewoon gehele 3/4 maandjes misselijk en alleen maar aan het overgeven. Geen gezelligheid dus
Hier nog niet misselijk maar bij mn vorige zw was dat na 6 weekjes pas. Ik juich dus niet te vroeg. Wel vind ik alles heel zoet smaken en dus snel machtig.
Ik zou willen dat ik wat misselijker was zodat ik me kon inhouden met eten. Ik ga helemaal los en ben 1 kg zwaarder dan vorige week. Moet echt ophouden nou anders zit er straks veel te veel aan... Ik eet wel gevarieerd, en ook gezond, maar daarnaast snaai ik veel te veel. Ik eet teveel brood en lekkere dingen tussendoor. Ik weeg nu 65 maar ik kom van 86 (dat woog ik in augustus nog) en ik heb erg mijn best gedaan om dat eraf te krijgen. Het helpt ook niet dat ik me zo moe voel en me wat beter voel als ik heb gegeten, maar dus maar weinig zin heb om te trainen. Ik sleep mezelf vanavond maar weer naar de sportschool, en morgen en overmorgen, dan ben ik deze week alsnog gewoon 4 x geweest. grrrr... zo stom van mezelf... Iemand tips, of een goede schop onder mijn kont wat betreft het eten?
@DN2017 , geen tip. Ik ben juist kilo kwijt dus je mag die wel weer terug sturen Misselijkheid zijn sucks. Vriendin van mijn moeder die ik gister even kort even zag vroeg aan mijn moeder of ik zwanger was. Of nou ja, ze wist het zeker zei ze. Moeder maakte er maar creatief verhaal van.
@Happygolucky wat fijn dat je zo goed gesteund wordt. @Maani top dat jij de lijst wil doen, ik ben voor! @DN2017 mij helpt de gedachte heel erg dat ik gezond eet en beweeg voor mijn kindje(s). Ik weet dat ik afval want mn kleding zit ruimer, maar qua gewicht gaat er weinig af vanwege de obstipatie.... Bij mijn zoon de gehele zwangerschap gewn kilo aangekomen en ik voelde me echt heel fijn en energiek. Bij dochter alleen maar lopen vreten en slapen en kon daardoor ook steeds minder.
Fijn en leuk dat je dit voor alle dames wilt doen ! Vaandag steak midden gegeten, zag best rozig uit, was helemaal vergeten dat het niet mag, hoop dat geen probleem veroorzaakt?
Je mag geen rood vlees omdat er heeeel misschien een bacterie in kan zitten die dan ook nog eens alleen gevaarlijk is als je die bacterie nog nooit eerder in je systeem hebt gehad. Ik zou me er niet zo druk om maken.
Ik had toch mvm maar even bericht want ik hoorde maar niets.. Nu komen ze maandag 12 uur @Maani wil jij dat erbij zetten? Wij hebben eergister en vandaag toch maar de grootouders to be ingelicht, ik kon t niet over m'n hart verkrijgen om te zeggen dat de tp mislukt was terwijl het niet zo was Schoonouders hadden nog n boek tegoed met foto's van hun 40jarig jubileum feest, dus die hebben we gegeven met achterin een versje en foto: Jammer is ben net te laat Ik ben namelijk pas rond 01-02-2019 paraat Met jullie 41e jubileum ben ik er wel bij Vieren jullie het dan ook met mij? Hierdepiephoera Jullie worden opa&oma! Ja mijn rijmskills zijn niet echt dichterwaardig.. Het duurde superlang voor ze het zag, maar de reactie was echt superleuk Vandaag mijn moeder het boek "Mam je wordt oma!" gegeven, die reactie was helemaal onbetaalbaar Ik had d'r wijs gemaakt dat we pas volgende week konden testen dus ze had t echt niet verwacht.
Hey dames, Wij hadden gisteren een super mooie emotionele echo❤ Ook mijn datum moet aangeast worden naar 16 januari. Onze dochter is op 15 januari geboren dus dat gaat spannend worden haha Sinds gisteravond ook bloedverlies en buikpijn, wat de angst weer meteen doet aanwakkeren.. ben gister met de utro mogen stoppen dus hoop dat dat het is.. dit weekend even afwachten na overleg met de IVF afdeling
Wat fijn dat je een mooie echo hebt gehad! @Pimpelmeesje wat een super leuke manier om het te vertellen! Wij krijgen zondag de schoonouders op bezoek maar mijn man wil het nog stilhouden voor hun. Dat wordt vast een succes aangezien zij echt altijd Chinees willen afhalen en ik bij de gedachte alleen al over mn nek ga.
@Ellis2014 wat fijn dat je een mooie echo had. Hopelijk hoef je je nergens zorgen om te maken, is het echt helderrood? @Pimpelmeesje wat een leuke manier om het te delen met de toekomstige grootouders
Ja.. gisteren echt veel toen ik ging plassen.. Vannacht niks meer... vanmorgen weer wel elke keer bij t afvegen als ik ging plassen.. sinds 3 uurtjes weer niks meer.. alleen pijn in mijn onderbuik..
Wat fijn dat je een mooie echo had! Dat bloedverlies iscecht helemaal niet fijn Hopelijk blijft het nu lekker weg! Heb het bij mijn vorige zwangerschap ook gehad met 6 en 10 weken en is verder wel goed gegaan.. hopelijk bij jou ook! X
Wij hebben afgelopen woensdag de 1e echo gehad. Alles zat netjes op zijn plek, dus ik was helemaal blij. Ze kreeg het alleen niet helemaal goed in beeld en ik zag geen kloppend hartje. Mijn eigen hart stond ook even stil geloof ik... pfff Ik moest uiteindelijk op handdoeken gaan liggen en toen konden we wel een kloppend hartje zien. Nog iemand zo’n soort ervaring? Was toen al 7 weken zwanger. Merk dat het me wel onzeker heeft gemaakt allemaal... hoort toch niet zo lastig te zijn? Of kan het kindje echt raar liggen dat je het niet direct kunt zien?
Ik zou me daar geen zorgen over maken, je baarmoeder kan gekanteld zijn, je kindje kan achter liggen waar ze met de echo-apparatuur wat lastiger bij kunnen, allemaal normaal. Als je een kloppend hartje hebt gezien, betekent dat dat je kindje zich volgens je termijn ontwikkelt