Naar mijn idee ‘proef’ ik dat uit jouw reactie. Ik kan het niet heel goed uitleggen maar omdat je zegt dat ze eigenlijk ‘niet zozeer een vriendin is’. En ze ‘maar 2 vriendinnen heeft’ en je ‘wel een boodschapje voor haar gedaan hebt’.. Op de een of andere manier klinkt dat een beetje alsof jij wel wat voor haar haar wilt doen maar niet omdat je haar nou echt leuk vindt ofzo.
Ik wil wel even een nare situatie noemen. Ik had een vriendin waar ik een schrift mee had. Daarin schreven we onze geheimen na elkaar. Toen ontstond de situatie dat ik opkwam voor iemand die gepest werd en ik daarna zelf slachtoffer van pesterijen werd. De vriendin bleef een vriendin maar later bleek dat ze bij de popie jopie groep ten koste van mij dus zichzelf populair maakte door mij compleet belachelijk te maken. Op een avond stelde ze voor om naar de jeugdsoos te gaan... ik vond dat al spannend natuurlijk maar ik hoopte nog dat ik door haar weer een beetje in genade zou komen bij de toffe club. Opeens werd het muziek stil gezet en werd er door een jongen passages van mij gelezen uit het schrift met geheimen die ik deelde met die vriendin.... echt wat een lol had iedereen had over mijn verliefdheid op een jongen die ook op dat moment in die soos was. Bladzijdes vol over hoe ik droomde om in zijn armen te liggen bla bla... Ik werd met die jongen opgesloten in een kamer, en iedereen: zoenen zoenen zoenen. Nou ja, door dat soort situaties, als je dat veel meemaakt in je pubertijd, dan loop je wel wat deukjes op... vooral in sociale situaties weet ik mij slecht een houding te geven.
Natuurlijk zal er in ieder geval voor de bruid in kwestie meer spelen, anders heb je niet zo'n reactie. Maar of dat is zoals jij aanneemt dat is nog maar de vraag. Je komt op mij over alsof je je aangesproken voelt....alsof je de situatie of een soortgelijke hebt meegemaakt waarin jij de plek van de bruid had.
Wat heftig zeg! Natuurlijk loop je van dit soort ervaringen deuken op, waar je nu nog de gevolgen van ervaart. Jeetje ik vind het echt heel erg dat dit je is aan gedaan.
O nee, echt?? Van mij mogen dat soort mensen opgepakt worden. Maar ze is bijna 40. En al de vrijgezellenfeesten in de groep gaan een beetje hetzelfde (zonder strippers oid, gewoon wat leuks doen). Ik heb haar nog nooit iets gedaan, dus ik snap haar echt niet. Wel dat ze het niet wil, dat snap ik, zeker als ik jouw post lees. Maar niet dat ze daar dan zo over uit haar humeur schiet.
Tsja, ik weet niet hoe ik het anders moet verwoorden, maar het is echt allemaal goed bedoeld. En ik heb ook niet aan anderen verteld dat ik een boodschapje (Brood, hoe had ik het anders moeten zeggen?) voor haar gedaan heb, ik deed dat imdat ze dat nodig had.
Ja, snap ik. Maar het was echt niet uit medelijden dat ik een vrijgezellenfeest voor haar organiseerde. Of misschien ook wel, ik weet het ook niet precies. Maar in ieder geval was het totaal niet slecht bedoeld. En al helemaal niet om haar te kwetsen. Ik kan haar reactie dan ook echt niet plaatsen, alsof we express een feestje organiseren om haar te kwetsen.
Jeetje zeg.....wat zal jij je klein gevoeld hebben op dat moment. Wordt er gewoon verdrietig van als ik dit lees....
Je bedoelt het goed, dat geloof ik echt, maar als een kennis voor mij een vrijgezellenfeest zou organiseren zou ik daar echt niet blij mee zijn. En je zegt dat je het haar wel zou laten weten; 1 dag van tevoren, dat meen je toch niet serieus? Dat is niet wat bedoeld wordt met laten weten wat je voor haar aan het regelen bent . Ik vind eerlijk gezegd dat je dit niet kan maken bij iemand die je eigenlijk helemaal niet goed kent en eigenlijk ook niet zoveel mee hebt. Ik zou zelf niet zo overtrokken reageren zoals zij, maar me wel hetzelfde voelen waarschijnlijk.
nouja, een vrijgezellenfeest is nou eenmaal vaak een verrassing. Het zou met mensen zijn die ze al regelmatig zag, geen rare dingen. Geen stripper uit de taart. Gewoon gezellig samen zijn. Vind eerlijk gezegd dat je daar toch wel een beetje tegen moet kunnen, zelfs als het een verrassing zou zijn. Kreeg net nog een berichtje dat als ik het in mijn botte hoofd haalde om alsnog langs te komen op de bruiloft, ze er persoonlijk voor zou zorgen dat ik heel ongelukkig wordt. Denk dat ik voor haar bruiloft toch maar die stripper regel.
Je achtertante is dat haar moeder? Zoals als jij in je reacties schrijft dan lijkt ze mij een goede kennis/gewone vriendin.
Zo serieus? Wat een raar mens zeg.. Dit is wel echt zwaar overdreven.. Ik zeg ctrl-alt-delete! Dat er ook een verhaal van haar kant is dat kan zo zijn, maar dit gaat wel echt te ver. Denk dat je er zelf ook wel klaar mee bent nu?
Ik zou het echt vreselijk vinden, ik wil dat soort dingen gewoon echt niet. Misschien heeft zij wel precies hetzelfde en dan gaat een kennis dat regelen omdat die denkt dat het leuk voor haar is. Je zou beter moeten weten, zou ik in mijn geval dan denken, en ik zou ook echt niet snappen waarom een kennis zoiets zou regelen, dat zou ook echt vraagtekens bij me oproepen. Nu reageert ze wel erg overtrokken, had je dat helemaal niet zien aankomen eigenlijk? Of is ze verder nooit zo opvliegend?
Pffff de discussie wordt weer eens lekker uit zijn verband gerukt... TS regelt een vrijgezellenfeestje, maar de bruid zit daar blijkbaar niet op te wachten. TS wordt verrot gescholden, TS zegt sorry via de app maar er volgen meer verwijten. Vervolgens mag TS niet meer op de bruiloft komen en er komt nog een app met beledigingen van de bruid achteraan. Hoe je het ook wil bekijken, de reactie van de bruid is gewoonweg onbeschoft. Als je geen zin hebt in een feestje kan je dat toch ook gewoon melden
Ik kan het bijna niet geloven dat iemand zo reageert. Ik ga er voor het gemak van uit dat wat jij schrijft klopt. Dus dan is zo’n reactie buitenproportioneel. Maar met het eerste gedeelte ben ik het zo niet eens. Je blijft dat maar steeds vanuit je eigen referentiekader en belevingswereld verdedigen. Niet alles wat jij normaal en leuk vind en waar je maar tegen moet kunnen is voor een ander zo leuk, normaal ... Kijk echt, ik steun je helemaal in het feit dat ze buiten proportioneel reageert. Maar ik probeer je via allerlei Posts ook een andere kant te laten zien van je uit intentie goed bedoelde verrassing. Je walst daar echt een beetje overheen. Je bent vooral jezelf aan het verdedigen en ons overtuigen wat voor vreselijke heks je vriendin is. Dat zal ongetwijfeld zo zijn.
Nee, mijn achtertante is een goede vriendin van haar moeder. Ze is ook wel een vriendin denk ik, maar gewoon niet zo iemand die je belt als je ergens mee zit, of in de put zit. Maar vriendinnen heb je natuurlijk in verschillende vormen
Hihi, sorry, ik snap je punt ook echt wel hoor, en ik snap ook wel dat je het misschien niet leuk vindt, maar ik bedoel met dat je ertegen moet kunnen ook meer dat je toch in staat moet zijn om dit als volwassene af te handelen (dus zonder mensen te kwetsen)?
Dat klopt met de één kun je beter over je gezin praten en met de ander juist meer dollen of over andere dingen praten. Maar hoe zo is ze nu boos op haar moeder omdat die er ook vanaf wist? Zelf hou ik niet van onverwachtse dingen, als ze op tijd door geven dat ik een dag vrij moet houden vind ik het wel goed.