Onpopulaire meningen

Discussie in 'De lounge' gestart door Tuttebella, 3 jun 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. frummelke86

    frummelke86 Fanatiek lid

    17 feb 2017
    2.041
    2.727
    113
    Vrouw
    Misschien sla je hier wel de spijker op z'n kop. (Ik typte deze zin en twijfelde bij z'n kop. Is het niet haar kop? Is het niet genderneutraal? ) :D

    Alle gekheid op een stokje. ...Maar het is meer het gevoel (of de onzekerheid) te hebben dat als ik b ben ik moet verantwoorden waarom ik b ben en niet een van de vele andere letters. En of het wel zo verantwoord is om b te zijn. Maar jij zet het naast elkaar en tot nu kreeg ik dat gevoel niet zo. Ik merk wel dat ik op zoek moet naar woorden om te kunnen omschrijven waarom ik dat gevoel niet kreeg. Ben ik nog niet helemaal over uit
     
    Blijdorp en Manque vinden dit leuk.
  2. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.067
    3.860
    113
    Oh, dat van 2 uur gratis parkeren wist ik niet eens. Ik heb nog nooit meegemaakt, even afkloppen, dat ze boos zijn wanneer je gebruik maakt van het invalidentoilet. Als er een lange rij staat bij de dames ga ik naar het invalidentoilet of bij de heren. Bij de heren maar 1 x een beetje mopperende oude vent gehoord.
     
  3. frummelke86

    frummelke86 Fanatiek lid

    17 feb 2017
    2.041
    2.727
    113
    Vrouw
    Oprechte vraag: waarom is het onredelijk om dan ook nog eens te betalen? Wat zie ik over het hoofd?
     
  4. Novastar

    Novastar Fanatiek lid

    9 jan 2014
    4.538
    1.171
    113
    Vrouw
    Pedagoog
    Noord-Brabant
    Simpel en onverantwoordelijk vanwege vier dagen per jaar? Ben je wel eens onder de rivieren geweest met carnaval? Zo niet, dan moet je er niks over zeggen. Er zullen echt wel mensen zijn die dronken worden met kinderen erbij (ik ken ze niet) maar over het algemeen zijn er overdag wat meer traditionele activiteiten en is er ‘s avonds wat meer ruimte voor “grote-mensen-dingen”. :D Natuurlijk neemt men ook wel een biertje waar kinderen bij zijn zoals bij de optocht maar ik zie ouders met kinderen nooit dronken. Valt dus best mee met die onverantwoordelijkheid. Kom het eens proberen, het is best leuk! :)

    Daarnaast zijn er boven de rivieren vast ook wel mensen te vinden die (teveel) drinken waar kinderen bij zijn. Alleen met carnaval wordt het in de kijker gezet.
     
    masami, Chocolat, Blijdorp en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  5. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.067
    3.860
    113
    Ik denk omdat je anders ook de fiets had kunnen nemen of erheen had kunnen wandelen ofzo in bepaalde situaties en je dan geen parkeerkosten hebt.
    Maar goed, om precies te controleren of ze wel of niet een alternatief hadden, zowel invaliden als mensen die goed ter been zijn is geen doen, dus daarom zal het wel de eerste 2 uur gratis zijn. Denk ik hoor, wist niet eens dat het zo ging.
     
  6. frummelke86

    frummelke86 Fanatiek lid

    17 feb 2017
    2.041
    2.727
    113
    Vrouw
    Ahhh ok....Dat kan ik volgen. Ik dacht het me afvragen valt vast onder impopulair dus lijkt me dit de geschikte plek :oops:
     
  7. debq

    debq Fanatiek lid

    10 mrt 2010
    3.797
    761
    113
    Ik vind dat het gezeur over een gelijke verdeling van mannen en vrouwen op de werkvloer verplicht moet worden zó irritant. Veel vrouwen kiezen er zelf voor om niet fulltime te werken en als je daar voor kiest dan heb je in mijn ogen geen recht op bepaalde functies.
     
    Chocolat, DastyQueen, Juul75 en 2 anderen vinden dit leuk.
  8. Adrianna

    Adrianna Niet meer actief

    Ik als valide kan kiezen voor de fiets om zo onder kosten uit te komen.
    Als je alleen je wagentje hebt en dus wel moet parkeren dan kun je dus niet kiezen.
    Als je er dan ook nog eens meerdere keren in de week moet zijn wordt het wel een dure grap.
    Sommige invalide personen komen op geen enkel andere manier aan hun boodschapjes tel daarbij op dat het gros deel van de invalide mensen ook leven van een uitkering.

    Stel; je hebt van je werk een verplichte cursus en als je niet gaat word je ontslagen.
    Al je collega’s hebben de baan niet echt nodig en kunnen dus gewoon kiezen om niet te gaan, maar jij hebt de baan wel nodig en een klein detail...je moet hem zelf betalen a 2000 voor twee dagen (parkeergeld voor een heel leven zal misschien nog wel meer zijn).
    Kortom jij bent sowieso de sjaak, want je bent of je baan kwijt of 2000 lichter.
     
  9. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.292
    17.176
    113
    Hoe werkt dat dan? Bij de slagboom krijg je een kaartje, je zoekt een parkeerplek op, daarna betaal je bij het automaat. Waar kan je dan aangeven dat je invalide bent? Het is mij nooit opgevallen dat je die optie hebt (die ik overigens ook niet nodig vind)
     
  10. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Ik vind goed spellen wel belangrijk. Maar tot een bepaalde hoogte. Ik vind de spellingsregels namelijk zo onnodig ingewikkeld. Sommige dingen slaan nergens op.
    Ik heb daarom een jaar geleden besloten dat ik niet meer aan dt doe. Ik heb die hele regel nooit begrepen en weet die dus echt niet. Maar ik vind het ook gewoon dermate onzin, dat ik er niet meer aan mee doe.
     
  11. frummelke86

    frummelke86 Fanatiek lid

    17 feb 2017
    2.041
    2.727
    113
    Vrouw
    Dan nu echt de allerlaatste
    Ik lig in bed op mijn telefoon, vind dit topic interessant maar de wekker gaat weer vroeg.

    Ik vind lang los haar bij vrouwen boven de 50 lelijk:eek:
     
    Ananashapper, puzzelstukje en Paardenbloem vinden dit leuk.
  12. frummelke86

    frummelke86 Fanatiek lid

    17 feb 2017
    2.041
    2.727
    113
    Vrouw
    Ik zie het vooral bij kleine winkelcentra op parkeerplaatsen zonder slagboom. Daar zijn dan vooraan de invalide plekken maar zij hoeven dan geen kaartje te kopen
     
    toch3 vindt dit leuk.
  13. Paardenbloem

    Paardenbloem Niet meer actief

    @Manque Ik heb jouw postst gelezen en ze zetten mij ook aan het denken. Vooral je voorbeeld van het alfabet! ;)
    Maar ik zag het eigenlijk altijd zo: Je hebt gewoon een mannen- of een vrouwenlichaam net als dat je blauwe of bruine ogen hebt (oké slecht voorbeeld want grijs of groen kan ook maar als we dat even buiten beschouwing laten). Je kunt ook niet ontkennen dat je ogen blauw zijn bijvoorbeeld. Gewoon biologisch gezien is iemand met borsten en een vagina toch een vrouw? Waar zit dan het verschil in met kleur ogen bijvoorbeeld?
    Zie ik het dan te simpel? Ik zie het gewoon als een aanduiding voor een aantal lichamelijke kenmerken..
    Ik ben oprecht benieuwd of je me dit uit kunt leggen.
     
    Manque en Riverdale87 vinden dit leuk.
  14. debq

    debq Fanatiek lid

    10 mrt 2010
    3.797
    761
    113
    En dan heb je nog van die websites die op zondag offline zijn omdat het een rustdag is.....
     
    Blijdorp en puzzelstukje vinden dit leuk.
  15. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.292
    17.176
    113
    Hm vind het dan nog onzin. Ik heb even op maps gekeken, als ik op de fiets naar het ziekenhuis ga is dat 30km enkele rit dus 60 retour. Dat met meestal 3 kinderen waarvan er 1 zelf zou kunnen fietsen. Ik ga dan dus met de auto zodat ik ook weer op tijd thuis ben voor kind 4 die wel naar school is. Dat ik parkeergeld moet betalen is een gevolg daarvan. Maar mijn auto neemt niet meer parkeervakken in beslag dan bij iemand met een invalidekaart dus vind ik het eerlijk dat we hetzelfde betalen voor dezelfde tijd.
     
  16. frummelke86

    frummelke86 Fanatiek lid

    17 feb 2017
    2.041
    2.727
    113
    Vrouw
    #536 frummelke86, 3 jun 2018
    Laatst bewerkt: 3 jun 2018
    @Manque krijgt de dames wel aan het denken he;)

    Dat wat jij omschrijft: een aanduiding van een aantal lichamelijke kenmerken was ook mijn motivatie. Ik bedoelde het ook puur fysiek
     
    Paardenbloem vindt dit leuk.
  17. Nimue

    Nimue Niet meer actief

    Voor wat ik nu kan bedenken, ik vind:
    -Mensen die niet (willen) begrijpen dat sommige mensen zich zowel geen man als vrouw voelen, echt geen mensenkennis hebben.
    - mensen die vlees eten onder het mom van "ze zijn toch al dood" of omdat vlees er bij hoort vind ik te kortzichtig.
    - respectloos, bemoeizuchtig of zelfs hatelijk gedrag naar "dikke" mensen is echt absurd en ongepast.
    - ik ben tegen dieren fokken. Hoe schattig en onschuldig een nestje met kleine (ras) dieren ook is: de asiels zitten al overvol.
    - ik ben tegen de "sporten is goed, sporten dat moet" beweging. Ik geloof dat sporten een zware belasting is voor je hart en de spieren die je verder gebruikt. Daarbij slaan veel mensen er in door wat ook mentaal ongezond is. Dus mensen belonen en toejuichen om te sporten vind ik echt onzin. Bewegen is goed, sporten niet.
     
    Blijdorp vindt dit leuk.
  18. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.491
    13.945
    113
    Vrouw
    Ik vind kort pittige kapsels lelijk en totaal niet vrouwelijk.
    ANWB stelletjes zijn echter nog verschrikkelijker.

    Te strakke leggings met een dierenprint erop zouden verboden moeten worden. Eigenlijk alle kledingstukken met een dierenprint, en te strakke leggings ook. Sowieso leggings in het algemeen!
     
    Zara75, Lies1611, Sneeuwvlokjes en 2 anderen vinden dit leuk.
  19. amdaa

    amdaa VIP lid

    28 mrt 2015
    9.670
    11.009
    113
    Serieus??

    Deze informatie is toch niet moeilijk te vinden?

    Wat denk je hoeveel Syriërs op de vlucht zijn? Bijna 6mln!
    Daarvan zijn iets van 15.000 naar Nederland gekomen (en er lopen werkelijk zulke domme mensen rond die denken dat dat Alle vluchtelingen zijn, want ja ergens had iemand op faceboek gezegd dat 'ze allemaal hier komen').
    Dus iets van 0,26% van alle gevluchte mensen uit dat land.

    ALLE anderen zitten in de daar omringende landen, wellicht interessant om ze ook op te zoeken op de kaart (want hij kon Jordanië ook zo knap vinden).

    Om jouw voorbeeld Jordanië te nemen: 9mln bewoners van dat land vangen bijna 2mln (!!) Syrische vluchtelingen op, naast alle Afghaanse vluchtelingen die ze al hadden. Land dat fractie van onze welvaart heeft, en dat waarschijnlijk veel minder klaagt, anders had je vast ergens op internet gelezen dat ze ook 'vol zaten'

    Zou dat wellicht een reden zijn om wat verder te trekken, na 11jaar tentenkamp kijken of je ergens een echt dak boven je hoofd kunt krijgen?
     
    Zara75, SYRV, HappyRabbits en 18 anderen vinden dit leuk.
  20. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Ik snap echt oprecht niet hoe je tot deze conclusie komt. Dat iemand het recht opeist om te kunnen zeggen dat diegene zich nog echt man, nog echt vrouw voelt. Heeft toch verder helemaal niks met jou te maken? En waarom zou jij je geen op en top vrouw mogen voelen, als iemand anders zich niet zo vrouwelijk/mannelijk voelt. Dat zegt toch niemand? Waar komt dat idee vandaan? Het gaat er juist om dat al die identiteiten naast elkaar mogen bestaan.

    Los hiervan vind ik dat we de hokjes wat moeten los laten. Ik kan mezelf prima een vrouw voelen, en daarnaast veel belangstelling voor techniek hebben, een hekel aan winkelen en make-up etc. Ik ga dan niet zeggen dat ik een beetje ‘mannelijk’ ben. Ik ben gewoon een vrouw, en vrouwen kunnen ook introverte, nerderige beta’s zijn. Ik definieer dat niet als mannelijk, dus ik voel me ook geen ‘stukje man’. Dus misschien is het ook gewoon een kwestie van wat bredere definities.
     
    Blijdorp en Manque vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina