Onpopulaire meningen

Discussie in 'De lounge' gestart door Tuttebella, 3 jun 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Ik schil het fruit ook nog voor mezelf :roflmao:

    Als hij valt zoals gisteren, toen lag hij ineens plat op de grond dan zeg ik meestal iets in de trend van ''enne jong? Wat gaat gij doen? Het is nog geen half 8 hè! Wou je al gaan slapen?'
    Dan ligt hij helemaal in een deuk. :)
     
    famofthree, Nescio, NavyCrimson91 en 2 anderen vinden dit leuk.
  2. tuc

    tuc Niet meer actief

    Tnx dat is lief. Dat vindt mijn pre puber over een aantal jaar vast ook:D
     
    Riverdale87 vindt dit leuk.
  3. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Mss ligt het idd wel aan mij en moet ik dit topic geniet lezen.

    Of heel impopulair op *kloink* doen :D

    Nee gekheid ik denk dat ik altijd de neiging heb om dingen te willen verdedigen.
     
  4. ElizaR

    ElizaR Niet meer actief

    Mijn onpopulaire mening:
    Triest topic dit..
     
    JisL, lies276, pluk en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  5. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    27 jan 2017
    9.042
    16.548
    113
    Gesneden fruit is gewoon veel lekkerder. :cool:
     
    Soturi en lloorrtt vinden dit leuk.
  6. Riverdale87

    Riverdale87 Fanatiek lid

    15 okt 2017
    4.151
    4.681
    113
    Vrouw
    Dat snap ik ergens wel. Ik heb de vervelende eigenschap alles persoonlijk op te vatten terwijl dat 9 van de 10 keer niet zo is ;)
     
    Novastar vindt dit leuk.
  7. Riverdale87

    Riverdale87 Fanatiek lid

    15 okt 2017
    4.151
    4.681
    113
    Vrouw
    Klopt :p
     
    Ysabella vindt dit leuk.
  8. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Ik zat er 10 IQ punten naast. Oke. Maar in dezelfde post noem ik het woord zwakbegaafden, en een post later heb ik nog uitgelegd dat ik mensen bedoel die niet zelfstandig kunnen functioneren en bijv begeleid wonen daardoor of in een instelling verblijven Vervolgens zegt tuttabella dat ze vind dat je je dan ook niet mag voortplanten. Waarop ik zeg; ALS je daarmee verplichte anticonceptie bedoeld voor zwakbegaafden of mensen van erg laag niveau waarvan al kinderen uit huis zijn geplaatst. DAN ben ik het met je eens.

    Ik snap wel dat je je aangesproken voelt als je dochter een test heeft gehad waarvan de uitslag zo was. Maar misschien heb je daardoor niet goed gelezen dat ik me echt genuanceerd probeer uit te laten. En nogmaals; het was niet persoonlijk naar mensen met een laag IQ toe, niet gemeen bedoeld etc. Als ik je ermee gekwetst heb dan vind ik dat vervelend.

    Overigens functioneer je natuurlijk niet normaal en ‘net zoals iedereen’, als je zwakbegaafd of moeilijk lerend bent. Je hebt dan gewoon een beetje hulp nodig en daar is niks mis mee. Aan de andere kant heb je weer mensen met een erg hoog IQ die daardoor allerlei problemen hebben en vast lopen en hulp nodig hebben. Ik geloof in een maatschappij waarin iedereen zichzelf mag zijn en ruimte is voor iedereen. En de ene is niet meer waard dan de ander, ook niet op IQ basis. Alleen je moet wel rekening houden met de realiteit en gelijkwaardigheid is niet hetzelfde als dat je allemaal bent en hetzelfde functioneerd. En daar moet je als maatschappij dus rekening mee kunnen houden. Door bijv mensen geen kinderen te laten krijgen, die daar niet voor kunnen zorgen.
     
    Beertje8, Syane, KleineLai en 4 anderen vinden dit leuk.
  9. Ffion

    Ffion Fanatiek lid

    23 okt 2017
    1.750
    2.475
    113
    Vrouw
    Ik heb niet gezegd gesneden fruit hè, ik zei geschild. Da’s wat anders. Een peer of appel snijd ik ook, vind ik zo onhandig eten in zijn geheel.
     
  10. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Weet je het ligt me gewoon aan het hart soms en zeker als het naar mijn idee een steek naar mijn kids is. (Denk ik dan hé)
     
    tuc vindt dit leuk.
  11. Harperhazel

    Harperhazel Niet meer actief

    Ik denk dat niemand het persoonlijk bedoeld en al helemaal niet wanneer ze jouw achterliggende reden weten ;)
     
  12. Riverdale87

    Riverdale87 Fanatiek lid

    15 okt 2017
    4.151
    4.681
    113
    Vrouw
    Als ik het idee heb dat het over mijn kinderen gaat word ik ook heel boos ;)
     
  13. Riverdale87

    Riverdale87 Fanatiek lid

    15 okt 2017
    4.151
    4.681
    113
    Vrouw
    Nou ja een banaan of kiwi ongeschild lijkt me walgelijk :roflmao:
     
    Soturi, Beertje8, Lies1611 en 5 anderen vinden dit leuk.
  14. Ffion

    Ffion Fanatiek lid

    23 okt 2017
    1.750
    2.475
    113
    Vrouw
    :D Haha, grapjas
     
  15. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    En daar zit denk ik een stukje lering voor mij. Er zijn er hier denk ik heel weinig die mijn situatie weten of handtekening zien. En daar moet ik vrede mee krijgen. Reacties uit onwetendheid moet ik mezelf eigenlijk niet over opwinden :thumup:
     
  16. Riverdale87

    Riverdale87 Fanatiek lid

    15 okt 2017
    4.151
    4.681
    113
    Vrouw
    :roflmao: Een beetje humor hier kan geen kwaad denk ik
     
    Ffion en Tuttebella vinden dit leuk.
  17. Zara75

    Zara75 VIP lid

    10 jul 2007
    12.032
    6.135
    113
    Happyland
    Hahaha als ik dat tegen Carmen zou zeggen zou ze helemaal losgaan, die denkt altijd dat ze wordt uitgelachen. :roflmao:
     
  18. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    27 mrt 2008
    8.128
    1.682
    113
    Ik denk dat er een verschil zit tussen je ongezouten mening geven over een onderwerp en over personen/persoonlijke dingen.
    Ik vind het anders om te zeggen dat je je dood ergert aan bakfietsen of hondenpoep dan dat je dikke/dunne/kortharige/getatoeëerde/witte/bruine/Chinese/whatever mensen walgelijk vindt. Of dat thuisblijfmoeders profiteurs zijn.
    De meeste reacties vind ik nog wel leuk om te lezen, maar waar ik in het begin al bang voor was en wat ook gebeurt, is dat het al gauw op de man gespeeld wordt. Dát vind ik jammer en onnodig kwetsend.
     
  19. NavyCrimson91

    NavyCrimson91 Niet meer actief

    Oh ik schil heel veel fruit wel voor mezelf. Op de een of andere manier vind stukjes geschilde appel in een bakje echt véél lekkerder dan zo'n grote ongeschilde appel haha.

    Overigens heeft mijn moeder fruit voor ons geschild totdat we uit huis gingen. Elke middag rond een uur of vijf kwam ze naar mijn kamer om een bakje te brengen. Het was haar manier om te zeggen: ik hou van je.
    Soms deed ze er een klein briefje in met bijv "succes met leren voor je toetsen, ik ben trots op je". Mijn ouders hebben er nog steeds moeite mee om het gewoon uit te spreken. Dus ik zal mijn hele leven dankbaar zijn voor de bakjes met geschild fruit ;)
     
    Luckyme96, famofthree, mamabeertje en 7 anderen vinden dit leuk.
  20. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Haha hier is zoontje daar redelijk gemakkelijk in. Ik ben vaak ook sarcastisch en dan zit hij ook te schateren.
    Zelf heeft hij ook vaak al zulke antwoorden.

    Als hij iets lekkers eet en zegt ' ik heb geen honger' dan weet ik dat hij een grapje maakte maar ik neem dat lekkers dan af en neem een grote hap.
    Zelfs dan ligt hij in een deuk 'nee mamaaaaa hahahaha dat was een grapjeeeeeee'
    Dat doe ik wel alleen maar als ik nog een 2e heb he. Anders is het zielig. :D
     
    Luckyme96 en Tuttebella vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina