Dat geloof ik wel, maar ik moet dan eerst de VK bellen en die zijn in principe dicht in het weekend behalve voor bevallingen daar ligt dan mijn drempel. Net als de dierenarts bellen in het weekend. Dat doe ik ook alleen als het echt echt spoed is.
Als gister een door de weekse dag was geweest had ik misschien wel gebeld. Kreeg er weinig beweging in. Ook niet met porren enzo. Vandaag issie er gewoon weer maar inderdaad minder fanatiek. Denk dat ie nu echt ruimtegebrek krijgt. Maar die richtlijn van 10 a 15 keer per dag ken ik ook. Daar zat ik gister echt niet aan. Zal wel een rustdag hebben gehad
Ik hoef niet per se als eerste. Maar als ie nu komt is dat prima als ie over een week komt is dat ook prima hahaha ik ben vrij makkelijk.
@spruitjes fijn dat het iets lijkt te doen! Al is het even afwachten wat precies. @Lill hij had gewoon even een Chill dagje. Heb ik ook wel eens. Fijn dat hij er nu weer helemaal bij is. Hier vandaag 37 weken! Jeeeee dat is best wel snel gegaan. (Achteraf) over ongeveer een week zal ik worden ingeleid. Kan niet wachten om hem te ontmoeten maar tegelijkertijd vind ik het zooo spannend om dan in eens voor het echie mama te zijn. Morgen gaan we bespreken hoe en wat. Ben zo benieuwd! Nog even een fototje van miss waggelende walvis juni 2018.
Is ook zo hoor thanks. Maar voel me wel enorm! Maar dat voel ik me al vanaf het begin. achteraf was het toen natuurlijk een mini buikje vergeleken met nu.
@itsann Ja alleen onze ouders weten het. Ik word wel flink in de gaten gehouden op WhatsApp Stuurde dus vanmorgen een foto vanuit het ziekenhuis en m’n tante stond bijna op de bank Wel gauw erbij verteld dat vandaag niet de dag is Hier ook nog een foto van runner up miss walrus juni 2018!
@indy90 en @Rosje83 Mooie buiken meiden!! <3 Kom net van de verloskundige vandaan. Controle was weer prima; mijn bloeddruk netjes, hartslag baby prima, ligging nog steeds netjes ingedaald. Volgende afspraak is de 12e. De vk was benieuwd of ik die wel ging halen... weer zo'n opmerking waar je eigenlijk niets mee kunt, haha. We wachten het af!
Laatste 10 weken - afteltopic! Uitgerekende datum: Juni: 3: Joyce2013: 31 jaar - 2e kindje - jongen 4: Mooncalf: 28 jaar - 1e kindje - meisje 6: Lill: 29 jaar - 1e kindje - jongen 7: Rainbow88 - 29 jaar - 2de kindje - jongen 10: Secretangel - 34 jaar - 2e kindje - meisje 14: itsann - 31 jaar - 1e kindje - meisje 15: Rosje83 - 26 jaar - 1e kindje - meisje 18: mutskuh -36 jaar - 2e kindje - geheimpje 18: Paris91 - 26 jaar - 1e kindje - verrassing 25: Indy90 - 27 jaar - 1e kindje - jongen 25: Liesbeth1987 - 30 jaar - 1e kindje - jongen 25: Mich92 - 25 jaar - 2e kindje - verrassing 29: KoosAtillaLuna (KAL)- 33 jaar - 2e kindje - jongen 30: Anonise - 26 jaar - 1e kindje - meisje Juli 3: Wensmamma - 37 jaar - 2ekindje - meisje 9: Gootje1988 - 29 jaar - 2e kindje - meisje 27: Sunny37 - 37 jaar - 1e kindje - jongen 28: Siepel - 30 jaar - 1e kindje - meisje 29: Kleinepien -31 jaar -2e kindje - jongen Augustus 2: Wolfmother- 31 jaar - 4de kindje (**) - jongen(maar inleiden normaal eind juli) 4: Palmpje - 32 - 1e kindje - jongen ———————————————— Afspraken: Juni 4: Palmpje - groeiecho gyn ivm zwangerschapsdiabetes 5: Gootje1988: Groeiecho + controle 5: mutskuh : controle verloskundige 6: Lill: controle verloskundige (+ evt strippen?) 6: KAL: controle verloskundige 11: Palmpje- controle verloskundige 11: Wolfmother - controle gyn 11: Sunny37 - controle verloskundige 11: kleinepien -controle verloskundige 12: itsann: Controle verloskundige 12: mutskuh : controle verloskundige 15: itsann: Groeiecho + controle gynaecoloog 18: Wolfmother: intake gyn Leuven 19: Wolfmother: Controle prof Leuven + rondleiding neonatologie
Hahaha daarom heb ik dus mn "laatst gezien" en blauwe vinkjes uitgezet Ik was vrijdag met mn moeder in het ziekenhuis en was geneigd om een foto naar de familie te sturen om.te pesten. Whahahahaha. Maar dat was voor mn moeder
Wij zijn vandaag nog even op pad geweest pony vond er maar het zijne van... wel echt de laatste keer hoor. Had erna wel last van mn onderbuik Vandaag ff langs de fietsenmaker geweest voor de bandjes van mn kinderwagen. Zitten nu 2 nieuwe binnenbandjes in woehoe
Heerlijk zeg dat je nog even een rondje kon doen. Top dat de kinderwagen er nu ook klaar voor is. Ben jij er al klaar voor/mee?
Hahaha, nee ik ben er nog niet klaar mee. Klaar voor wel denk ik. Merk dat ik wel rustiger ben rondom de bevalling. Als het komt dan komt het. Maar vind het nog steeds een gekke gedachte dat het nu zou kunnen beginnen. Of vannacht. Of morgen. Zo voelt het niet... heb het gevoel dat ie voorlopig nog lekker warm zit. Wel besloten dat ik woensdag wel inwendig onderzoek laat doen, zodat ik weet hoe het ervoor staat daar beneden. Hoewel ik vermoed dat het nog potdicht zit. Heb ook nog geen slijmprop ofzo gezien..
Fijn dat je wel wat rustiger naar de bevalling kijkt nu. Volgens mij zegt dat met de slijmprop niet zoveel hoor. Ik krijg morgen inwendig onderzoek. Hopelijk is er al wat gebeurd dat zou gunstig zijn voor de inleiding. Wel fijn dat je moeder al een heel stuk verbeterd is trouwens! Dat maakt ook wel wat rustiger denk Ik? Meeste baby's worden geloof ik tussen de 40 en 41 weken geboren.
Met de nadruk op lekker warm he Ik heb ook nog nooit een slijmprop gezien voor een bevalling dus dat is op zich ook niet altijd een duidelijk signaal. Ik zou ook idd gaan voor het inwendige onderzoek, dat je idd al een idee hebt weer je lichaam staat. Plus de kans bestaat dat het onderzoek iets in gang zet Bij onze zoon ben ik de dag voordien op controle gegaan, de gyn zegt nog na het inwendige onderzoek ' ja ik had gedacht dat je deze afspraak niet meer ging halen, maar als ik het nu voel, kan het nog 2 weken duren...' ik had hem bijna een trap verkocht! ( toen 39w). En toen 's avonds ineens alle sluizen open! en baby was in de loop van middag geland. Dus ik zou mss wel zien dat je alles op orde hebt tegen het onderzoek
Zo'n slijmprop is echt zo vies. Tenminste ik heb die wel gehad vorige bevalling toen ik werd ingeleid, moest kokhalzen @Lill wow je stapt gewoon nog op een paard met 39+5
Ja volgens mij ook ik heb wel geduld. Kleine man meld zich wel. Hopelijk is er bij jou ook al wat gaande
Whahaha. Ach verderop in de week wordt het weer 30 graden. Dus lekker warm binnen en lekker warm buiten Ik heb op zich alles ook wel op orde hoor vluchtkoffer en tas voor de kleine staat klaar. Samen met de maxi cosi. Alles thuis is in orde, hij kan lekker bij mij op de kamer slapen de eerste tijd. Zijn kamer is nog niet 100% zo ver (trap staat er nog van het klussen bijvoorbeeld. Kraampakket nog in de doos. Whaha) Ik weet t niet. Heb gewoon nog niet t gevoel dat ie echt onderweg is. Mgoed. Mn verloskundige vertelde me dat ze met 39weken er net zo bij liep als ik. En dat ze nog een crematie moest regelen van haar man zn oom ofzo. Dat was eind vd week. En ze was in de volle overtuiging dat ze daarbij zou zijn, savonds beviel ze van haar zoon
Hahaha erop was geen probleem. Eraf was lastiger. Whahaha. Maar goed. Dit was wel de laatste keer hoor. Had echt krampen in mn onderbuik na de tijd. Dus dat is wel een signaal denk ik.