Eind mei/begin juni 2018 mama's

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Squarepants, 26 sep 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.228
    6.901
    113
    Vrouw
    Vandaag ff met mn bandjes van de kinderwagen naar de fietsenmaker geweest. Had al van alles zelf geprobeerd om ze op te pompen en kreeg het echt niet voor elkaar. Logisch ook, de ventielen waren kapot. Dus nu hebben ze er 2 nieuwe binnenbandjes in gezet :) jeeeeej.

    En heb babydoekjes ingeslagen bij kruidvat :)
     
    Nath1986 vindt dit leuk.
  2. BeebieBeeb

    BeebieBeeb Fanatiek lid

    6 mrt 2011
    4.672
    591
    113
    Groningen
    Ah hier ook hoor! Mijn buikje blubbert nu ook een beetje.. kan er even niks anders van maken :D maarja 1e of 2e of 3e kindje maakt ook verschil he.
    Ik ben al blij geen striemen te hebben gekregen met 3x een megabuik. Dat rolletje sporten we er dan grotendeels wel weer af. Een lijf van een 16 jarige zal het toch nooit meer worden helaas ;)
     
    Squarepants en Lill vinden dit leuk.
  3. BeebieBeeb

    BeebieBeeb Fanatiek lid

    6 mrt 2011
    4.672
    591
    113
    Groningen
    Die van Kruidvat zelf? Heb je die al wel eens geroken toevallig? Die dingen stinken naar mijn mening echt gigaaaaaantisch namelijk :oops::oops::oops: had een pak gekregen bij zo'n tas met gratis producten. Echt mierzoet zijn ze! Maar misschien dat jij het wel lekker vind hoor :) of misschien heb je andere!

    Hier fan van de Hema doekjes.. niet te nat en niet te droog, neutrale geur en goedkoop :)

    Vandaag weer overleefd hier. Eerste echte dag dat ik de boel thuis zelf moest regelen. Kids van en naar school, boodschapjes, wasje gedaan etc.
    Heb gelijk last van mijn onderkant:confused: een heel zwaar gevoel en vloei ook gelijk weer veel meer. (Was al heel snel bijna niks meer) Al met al wel pittig.
    Wel weer een mijlpaal bereikt, ik heb weer zelf vlees gebraden vandaag zonder te kotsen hihi! Ik was helemaal blij! Ook merkte ik dat ik toen ik de was uit het machine haalde, ik dat weer heeeerlijk vond ruiken. Lekker mijn neus in die schone handdoeken steken! Tijdens de zwangerschap kon ik dat ook niet hebben en moest ik daarvan kokhalzen of zelfs spugen. Nu bij elke was alleen maar gesnuffeld haha!!
     
    Secretangel, Squarepants en Nath1986 vinden dit leuk.
  4. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.228
    6.901
    113
    Vrouw
    Kan ik me voorstellen :) lekker handdoekjes snuffelen. Ik steek mn neus elke keer in de babykleren. Die ruiken ook zo lekker.

    Ik heb idd ook zo'n proefverpakking gehad maar vond de geur wel meevallen. Ach ja en anders. Het zijn 12 pakjes. Ben daar nog wel een keer doorheen geloof ik :roflmao: zal toch zelf moeten gaan uitvinden wat ik fijn vind. Maar ik werd ineens enorm onrustig over het feit dat ik maar 1 pakje babydoekjes had. En kruidvat had ze in de aanbieding.
    Eigenlijk ben ik dol op de geur van zwitsal, maar die zijn me echt te duur om alleen billen mee te vegen. Hahahaha.

    Zal je tip in mn hoofd houden om te proberen :)
    Zelfde heb ik met luiers. Heb nu wat pampers in huis en wat kruidvat huismerk. Mn moeder zei dat pampers mij nooit goed zaten.


    Wel fijn dat je ook weer lekker vlees kon braden. Dat beroerd zijn mis je geen seconde
     
  5. Nath1986

    Nath1986 Bekend lid

    12 jan 2014
    608
    207
    43
    NULL
    NULL
    Woehoew ik heb zonet mijn slijmprop verloren!!
    Sorry voor de details maar het maakt me enorm blij! Hoewel ik weet dat het nog wat dagen kan duren hoor
     
    Squarepants, Mooncalf, Lill en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  6. BeebieBeeb

    BeebieBeeb Fanatiek lid

    6 mrt 2011
    4.672
    591
    113
    Groningen
    Ik ben ook gek op de zwitsal geur. Mijn baby ruik je op een km. afstand denk ik haha! De billendoekjes ruiken lekker, maar ik vind die weer te droog. Ik hou er wel van als het een beetje nattig is, dan is het voor mijn gevoel schoner.
    Ik bestel bij de Hema altijd 30 pakjes billendoekjes in 1x en dan laat ik ze bezorgen :D kan ik weer vooruit! De laatste keer besefte ik me wel alleen van wat als mijn baby er niet tegen kan? Dan zit ik met een heleboel pakjes over ha ha! En mijn middelste is inmiddels zindelijk dus die gebruikt ze ook alleen als toetenpoetser. Maar het lijkt goed te gaan gelukkig :)

    Luiers heb ik ook pampers. Altijd wel ergens te koop in de aanbieding. Vind deze echt veruit het fijnst. Nemen goed op en zijn lekker dun en soepel. Maar idd ligt ook een beetje aan de bouw van je kind. Tot nu toe pasten mijn kids ze allemaal goed iig... Kruidvat hoor je ook vaak goede verhalen over, maar vind ze toch net iets minder soepel.
     
  7. BeebieBeeb

    BeebieBeeb Fanatiek lid

    6 mrt 2011
    4.672
    591
    113
    Groningen
    Weer een stapje verder!!! Misschien heeft het strippen dan toch wat gedaan! Heb je al wat meer gerommel in je buik inmiddels?
     
  8. Nath1986

    Nath1986 Bekend lid

    12 jan 2014
    608
    207
    43
    NULL
    NULL
    Heb al hele dag (sinds het strippen) krampen en rugpijn...
     
  9. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.228
    6.901
    113
    Vrouw
    Spannend!!!
     
  10. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.228
    6.901
    113
    Vrouw
    Oh ja.. bezorgen. Whahaha. Ik vergeet altijd dat dat ook gewoon kan. Ik zat me nog te bedenken van: de hema zit hier alleen in de stad, kan ik elke keer naar de stad.
    Whahaha. Soms ben ik een beetje blond.

    Ja meeste mensen die ik ken gebruiken pampers. Mn moeder ook wel toen ik wat steviger werd maar ik was er als kleine baby te smal voor en t lekte er overal langs. Maar goed. We testen het wel uit. Als pampers goed zijn zijn ze goed. Als kruidvat goed is, ook prima. Gaat erom wat hem goed zit. :)

    Ik voel me zo'n prutser soms whahaha.
     
  11. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.228
    6.901
    113
    Vrouw
    Dat klinkt wel alsof er iets gaande is
     
  12. Squarepants

    Squarepants Bekend lid

    24 jul 2017
    719
    294
    63
    Vrouw
    Klinkt zeker of er iets staat te gebeuren!

    Bij mij zet t maar niet door. Slijmprop verloren, al 2 weken diarree :)oops:) dus de hormonen lijken hun werk te doen maar geen krampen of weeen!

    Straks strippen, maar ga er beetje vanuit dat het weer niet zal lukken. Kijk nu wel uit naar mn inleiding datum! Helemaal omdat ze hier ook geen controles doen vind ik dat geen prettig idee met 41+ weken. Oh en vanmiddag nog accupunctuur, alles maar inzetten!!

    En hebben jullie ook speciale doekjes voor pasgeboren baby's? Dat hoorde ik dan weer terwijl ik gewoon wat willekeurigs had gekocht..
     
  13. Nath1986

    Nath1986 Bekend lid

    12 jan 2014
    608
    207
    43
    NULL
    NULL
    Hier ist ook niet gebeurd hoor vanacht :(

    Nog steeds krampen en rugpijn maar het zet niet door, ze zijn toch niet erg genoeg om naar ziekenhuis te gaan
     
  14. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.228
    6.901
    113
    Vrouw
    Balen zeg..
    En een speciale doek? Ik neem gewoon de wikkeldoek mee die ik van moeders voor moeders heb gekregen. Maar weet niet of je dat bedoeld?
     
  15. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.228
    6.901
    113
    Vrouw
    Hopelijk in de loop vd dag dan..
     
  16. Squarepants

    Squarepants Bekend lid

    24 jul 2017
    719
    294
    63
    Vrouw
    Ik bedoelde billendoekjes haha ik las dat jullie er al miljoen hebben!

    Hier goed nieuws!! Ben net gestript (en dat deed me toch mega pijn :cry::cry::cry:) maar ik blijk al 2 cm ontsluiting te hebben!! En nu hoef ik iig niet donderdagavond al naar het ziekenhuis voor een gel! Zag er ook echt tegenop om daar in mn eentje te gaan slapen dus ben daar echt blij mee. En ze leek echt wel optimistisch dat het mss nog wel daarvoor gebeurd dus ik hoop dat dat klopt!

    En @Nath1986 wanneer heb je je volgende afspraak staan? Gaan ze nog iets doen?
     
    Mooncalf en Nath1986 vinden dit leuk.
  17. Nath1986

    Nath1986 Bekend lid

    12 jan 2014
    608
    207
    43
    NULL
    NULL
    Wat leuk voor jou!
    Ik moet donderdag terug aan monitor hoewel mijn man en ik het nut er niet van snappen...
     
  18. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.228
    6.901
    113
    Vrouw
    Whahahaha een miljoen niet hoor :p en een natte washand werkt ook prima :p

    Fijn dat je al op gang bent. Hopelijk zet het door en hoef je dan niet verder ingeleid te worden :)
     
  19. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.228
    6.901
    113
    Vrouw
    Volgens mij is dat gewoon extra controle. Weet dat mn moeder het bij mij ook regelmatig moest toen ze overtijd liep
     
  20. BeebieBeeb

    BeebieBeeb Fanatiek lid

    6 mrt 2011
    4.672
    591
    113
    Groningen
    @Squarepants spannend! Gaan ze meteen vliezen breken als je nog niet bevallen bent zeker?
    Voor newborns hoef je trouwens geen speciale billendoekjes te hebben hoor! Het is alleen even kijken of je kindje er tegen kan :)
     

Deel Deze Pagina