Ik ben absoluut niet Lloorrtt. Vond t ook best raar dat ze in het begin een beetje deed alsof ik het was.
En omdat ik eerst best een poos anoniem heb gezeten hier onder deze naam. Maar op de een of andere manier is half zp bijna ziekelijk bezig met wie ik ben, dus is anoniem blijven lastig. Jij hebt toch ook een nieuwe naam?
Dat is waar. Maar hoop dat het voor mij niet duidelijk is wie ik was. Ik was hier ook niet echt actief Maar er zullen er vast een aantal zijn die een vermoeden hebben. Het zij zo.
Ik herken mensen veel aan de manier van schrijven. Je pikt ze er zo tussen uit. Maar aan de avatar zie je het ook vaak. Maar vooral de schrijfstijl is dat gene waar ik het vaak aan zie. Maar ik ben al sinds 2005 lid dus dan valt het je sneller op denk ik.
Ik kan je zeggen dat ik er echt niet bewust mee bezig ben. Maar na 10 posts had ik het al door. En toen had je alleen de jongste maar in je handtekening staan en nog weinig specifieke info over jezelf gegeven. Je hebt een heel herkenbare schrijfstijl.
Ik ben twee keer van nickname veranderd omdat ik vond dat ik alles bij elkaar te veel informatie had geschreven waardoor ik voor een toevallige bekende niet meer anoniem zou zijn. Daarom op een nieuw account begonnen zodat je niet meer in de oude berichtengeschiedenis kon kijken. Maar niet met het idee dat forumleden me niet terug zouden herkennen, dus heb de avatar hetzelfde gelaten. ot, in eerste instantie op naam en avatar, soms onderschrift maar uiteindelijk als ik een lid vaker voorbij zie komen ook alleen op naam.
In principe wel aan naam, maar een avatar maakt het wel makkelijker, vooral als ik wat sneller scroll. Dus eigenlijk wil ik dat het gewoon verplicht wordt om een avatar aan te maken en deze ook niet zomaar te wijzigen als je er al één hebt Onderschrift lees ik alleen als er naar verwezen wordt door iemand, of als ik denk dat het relevante informatie in zou kunnen staan door wat iemand post.