Ik hoop het! Al ben ik er erg bang voor. Oei dan wordt het indd allemaal op het laatste moment. Hebben jullie al wel veel hulp wat dan klaar staat voor jullie?
Oei @deesjuh wat voor vervelend voor jullie en jullie zoontje. Hopelijk kan het op een niet al te ingrijpende manier hersteld worden. @Meisje93: oei das niet fijn nu al last van je bekken. Goed in de gaten houden en op tijd aan de bel trekken bij een goede bekkenfysio. @123abc: fijn dat kleine goed is ingedaald. Hoop voor je dat je op net iets eerder spontaan bevalt. Ik denk idd dat kleine nu zo'n goede rust keijgt overdag dat hij even aan het nachtbraken. Hopelijk is dat voor korte duur en kunnen we het weet mooi omdraaien naar een goed dag en nacht ritme. Hij is nu eind van de middag goed wakker geweest en heeft net lekker liggen clusteren. Ligt nu op zijn buikje te slapen omdat mijn man toch nog even op blijft, dus hopelijk vannacht een betere nacht. Ben wel een beetje geschrokken tijdens het in badje doen net. Hij was onrustig aan het ademen en zijn hele borstkas trok helemaal in . Heb al wel eerder de intrekkingen bij zijn hals en ribben gezien, maar dit was echt voor het eerst op die plek en direct echt heel hevig.
dat is wel heel fijn! Maar wel een hele vervelende timing. Zou niks voor mij zijn. oei dat klinkt niet goed! @Yesera therapeut heb ik al op de hoogte gebracht. Afgesproken om na het weekend te laten weten hoe het dan gaat. En dan evt. een afspraak maken. Volgende week donderdag naar de verzuimcoach om even te overleggen. Misschien een beetje voorbarig. Maar heb een onderbuikgevoel dat dit alleen maar erger gaat worden. Hopelijk gaat het deze nacht een stuk beter. Ai dat lijkt me schrikken! Wanneer gaan jullie weer naar de kinderarts?
@Meisje93: wat goed dat je de therapeut al hebt ingeschakeld! Hoop voor je dat je het daarmee toch binnen de perken weet te houden. Over 2 weken heeft hij weer een afspraak bij de kinderarts. Heb hem net op zijn rug gedraaid omdat we gaan slapen en hij ademt nog steeds zo. Heb er direct een filmpje van gemaakt.
Ja wil het echt binnen de perken houden. De pijn die ik gisteren had was zo vervelend. Wist me af en toe geen houding te geven. oh dat is wel fijn dat de afspraak al dichterbij komt. lijkt me erg vervelend om te zien, dat je kindje soms zoveel moeite ervoor moet doen.
Ja idd.. Maar hij zit nog warm.. Ik daarentegen ben zo ongeduldig en de dagen gaan extra traag Al last van je bekken lees ik? Hoe voel je je verder?
Snap ik! Met welk termijn kwam je dochter? Gaat nu iig niet lang meer duren. Yep helaas wel. Verder voel ik me goed. En zo blij dat het eindelijk gelukt is.
Pfoe das idd balen @Meisje93! Had je dat bij je dochter ook? Kan alleen maar zeggen, op tijd idd naar de fysio. Ik heb daardoor nu zoveel minder klachten dan vorige keer op deze termijn. Gister voor het laatst wezen dansen, vooral omdat ik het zelf wel mooi geweest vind, ipv dat mijn lijf zegt dat ik moet stoppen. Vorige keer met 20 weken gestopt. Alleen was het van de week toch goed dat de verf op was, want toch flink last van m’n bekken, maar dat trok later weer weg. Hopelijk valt het bij jou ook mee! @deesjuh sneu zeg... Hopelijk kunnen ze hem goed helpen. @Yesera klinkt heel naar! Wel fijn dat ie overdag zo goed slaapt al! Nu de nachten nog dus... @123abc spannend dus & heel krap zo qua termijn! Gingen jullie nu naar het buitenland of was dat nog niet rond? @Rainbow88 aftellen dus... Hopelijk komt kleine snel! @Manana klinkt heel herkenbaar van dat slapen. Ik kom ook niet bijgeslapen momenteel, blijf zo moe! Nachten zijn ook gewoon lastig, eruit om te plassen, voedingskussen meeslepen als ik me om wil draaien, sowieso standje walvis in bed... Hopelijk helpt het iets dat het nu is afgekoeld!
@deesjuh wat voor zielig voor jullie en jullie zoontje. Hopelijk is een operatie niet nodig. Spannend dat wachten, sterkte. @Meisje93 dat is niet fijn dat je nu al last hebt van je bekken. Houd het in de gaten, en inderdaad op tijd naar de fysio gaan. @123abc wat super dat kleine goed is ingedaald. Hoop voor je dat de kleine iets eerder komt zodat het niet midden in de verhuizing gebeurd. @Yesera met de kleine man gaat het goed. Al drinkt hij erg weinig, mag 100 maar drinkt 70/80 per fles. Maar als we doorzetten komt het er weer uit en heeft dus geen zin. Hij heeft nog mooie plas luiers dus maak me niet te druk. Maandag komt het consultatiebureau hopelijk komt hij ook mooi aan. Dan ben ik weer helemaal blij. Onze oudste is ook steeds in de nacht wakker sinds de kleine er is dus ben erg moe en meer dan 3 uur achter elkaar slaap ik niet. Hopelijk is het van korte duur want dat werkt behoorlijk op me humeur.
@TiToTam ja toen heb ik het helaas opgelopen. Veel therapie gehad. Maar stom genoeg wel in de zorg blijven werken. Na bevallingsverlof nog steeds veel bekkenpijn. Maar toch na 10 weken weer volop gaan werken. Pijn bleef aanhouden. Toen E. 1 werd, werd de pijn alleen maar erger. Toch maar weer naar de therapeut. En ja hoor. Bekken stonden scheef en was erg instabiel. Zodra ik ongesteld werd, werd de pijn ook erger. Was en bleef dus een zwakke plek. Wat heb jij anders gedaan deze zwangerschap? Alleen eerder aan de fysio begonnen? Ben gelijk alweer gestart met de oefeningen. Hoop zo dat het binnen de perken blijft. @Joyce2013 nee baal er echt heel erg van. Oei hopelijk is het tijdelijk dat de oudste wakker wordt.
@Meisje93 Dochter is met 39+5 geboren. Gisteren controle gehad. 2 cm opening, verweekte baarmoederhals en hij is al eventjes ingedaald (Hoofdje ligt wel nog niet vast). Vroedvrouw heeft wat gewroet om te te stimuleren Strippen deed ze helaas niet... Jij werkt toch ook in de zorg he, is dat te doen met zo bekkenpijn? @TiToTam Bedankt!
@Rainbow88 Spannend zeg! Blijf die laatste dagen/weken zo afwachtend toch altijd lastig vinden.. elke dag denk je, vandaag zou het kunnen! Haha. Ik wel in ieder geval. @TiToTam We gaan inderdaad naar het buitenland, maar visums zijn nog niet rond dus voorlopig huren we nog even in NL. Maar er is flinke schaarste in woningen nu, dus een woning vinden is lastig helaas.. dus hopen snel iets te vinden en tot die tijd tijdelijke verblijfplekken helaas.. zo stom, maar is helaas niet anders
Oef das spannend dan @123abc... Weet je al wel waar je straks terecht kunt en hoe lang je daar kunt blijven? Balen van de visa, hoe lang zou dat nog moeten duren voor dat rond is? Wij hebben ook poosje op de camping gezeten tussen 2 huizen in maar dat lijkt me met 2 kleine kinderen wel een uitdaging. @Meisje93 heb je daar verder nooit echt hulp voor gehad om daar helemaal vanaf te komen? Wel heel erg balen zeg! Bij mij is het echt in de zwangerschap, na bevalling was ik er vrij snel weer vanaf. Ben licht hypermobiel en dat zorgt in combinatie met zwakkere banden voor klachten, maar gericht spieren trainen om die banden te ondersteunen is voor mij dus genoeg. Plus op houding letten, veel goed zitten etc. Maar klinkt alsof er voor jou meer nodig is...
@deesjuh wat zielig zeg Hopelijk is er geen operatie nodig @123abc jeejtje wat krap zeg... Hoop dat ze eerder komt! Respect hoor. Ik zou echt doordraaien met mijn nesteldrang.. @Meisje93 oei wat vervelend meid! Ik had ook vrij vroeg in mn zs last van. Goed dat je de fysio in hebt geschakeld. Ik heb er nu bijna geen last meer van dankzij de massages en oefeningen en de zs workouts. Hopelijk zal jij er ook veel baat bij hebben. @TiToTam ja tell me about it pfff... Ben de hele dag door moe daardoor en val zo nu en dan in slaap op de bank. Niet dat ik dan uitgerust wakker wordt ofzo, maar mijn lichaam schakelt zichzelf gewoon uit lijkt het wel Ja heerlijk dit koele weer. Kan ik iig wat meer gaan doen. Net lekker met mn zomerjurkje en slippers door de regen naar de supermarkt gegaan. Iedereen keek me gek aan, maar wat was dat lekker zeg @Rainbow88 oh wat spannend!! Kan ieder moment komen Geniet nog ff van je babybuikje!! @Yesera oh wat klinkt dat naar zeg Vind 2 weken wachten eigenlijk te lang, maar gelukkig wordt er iig wat mee gedaan!! @Joyce2013 lijkt me pittig dat de oudste dan ook wakker wordt nu. Hopelijk is dat tijdelijk en moet hij wennen aan de nieuwe situatie. Probeer overdag zoveel mogelijk bij te tanken, zodra je de mogelijkheid hebt en niet te veel hooi op je nemen he!? Pas goed op jezelf meis.
Oh meiden C&A heeft tot 50% Sale en gratis verzending. Heb een boel kleding voor de kids besteld (2 keer rond de 40 euro ) Heb ook een kortingcode waar je 5 euro korting krijgt bij een besteding vanaf 40 euro Geef maar een gil als jullie de code willen. Heb hem nu niet bij de hand. Ben mijn kledingkast aan het uitruimen
Het ziet er ook echt naar uit (zie foto). Over 2 weken was een gewone controle afspraak, maar de kinderarts zei dat als het verergerde dat we contact op moesten nemen. Dus dat heb ik vandaag gedaan! Vond in deze situatie 2 weken wachten ook te lang, dus gelukkig is de afspraak vervroegd naar aanstaande dinsdag. En mijn man gaat ervoor zorgen dat we niet weggestuurd worden met de boodschap dat we maar weer moeten afwachten.