Heb je niet goed afgesproken met je lijf hopelijk mag je snel naar huis. Gelukkig zijn de meeste ziekenhuizen er niet zo happig op om mensen in t weekend te houden als t niet nodig is. Althans hier
Ik hoop inderdaad dat de artsen er hetzelfde overdenken. Ik lig al helemaal gedoucht, aangekleed en klaar om aan de ctg te gaan, om vervolgens naar huis te mogen
@Diazz hopelijk mag je zo naar huis. En beter langer blijven en wegblijven dan snel weer naar huis en weer terug moeten komen, toch? Hier een lekkere nacht gehad, ik slaap altijd veel dieper zonder kind. Hartstikke logisch natuurlijk, maar fijn is het wel. Straks medicijnen ophalen en bij kruidvat van die kleine flesjes en alvast kotex inslaan en voeding. Vanmiddag is mijn ventje hier alweer, want pappa heeft een bruiloft.
Tenzij het betekend dat ik mag bevallen En dan doel ik op het terugkomen. Maar liever nog niet natuurlijk. Laat die kleine voorlopig nog maar lekker zitten. Ik heb eigenlijk nog veel te veel plannen, zoals dagjes weg, haha. Straks weer lekker je kleine mannetje knuffelen. Fijn dat je een goede nacht gehad hebt!
Ja oké dat is waar, maar laat die kleine nog maar even zitten bij je. Ik zat al te denken dat ik eigenlijk wel wil uiteten op mijn verjaardag. Gewoon naar een pannenkoek restaurant ofzo. Ook leuk voor zoontje. Ben dan wel al 39 weken, maar ik denk toch dat ze er dan nog wel in zit ofzo. Dat zegt mijn gevoel.
Ik zou gewoon lekker gaan inderdaad, mocht je nog niet bevallen zijn. Al zou een baby op je eigen verjaardag wel een onwijs leuk cadeau zijn. Ik wil graag nog van alles doen met de kinderen. Vooral met dit mooie weer!!
Haha het is hier ook puur om alleen de weeën op te vangen. Bevallen zelf wil ik ook echt niet in bad. Het idee alleen al tussen drijvende dingen en bad vol met bloed en viezigheid.. Daar zitten ze nu ook in voor de 3e keer. Haha
@Diazz he bah weer in het ziekenhuis. Gelukkig is het vrij snel gestopt. Hoop dat je straks lekker naar huis mag. Hoe is het trouwens met jou vriendin? Ligt ze nog steeds in ziekenhuis? @Lill is jou buik weer rustig of rommelt het nog?
@Wensmamma ik zou ook gewoon lekker gaan uit eten. Afbellen kan altijd mocht je baby zich aankondigen.
Ik zat dat gister ook te denken. Naar pannenkoekenbakker. Maar zelfs dat lukt niet echt meer. Voel me echt een oud wijf. Als ik heb gegeten heb ik zo'n harde buik dat ik snel van tafel wil om onderuit op de bank te zitten. Of liggen maar dat vind m'n maag niet altijd leuk. Erop uit zou ook leuk zijn maar heb behoorlijk rugpijn dus boodschap doen is al uitputtend genoeg. Volgens mij begin ik mentaal klaar te raken voor de bevalling.... Ik ben geen typ om te zeggen dat ik de zwangerschap beu ben. Zeker niet hoe deze er gekomen is. Veel te dankbaar. Maar phoe hey, dit zijn hele andere laatste loodjes dan bij m'n dochter
Neuh, zoals verwacht alles weer lekker rustig hahaha. Merk wel dat mn lijf nu ineens in een rap tempo 'ermee ophoudt'. Idd het gevoel dat iemand je een schop tegen je schaambeen heeft gegeven, last van mn rug, trekkend gevoel in mn buik. De baby begint nu gewoon echt 'zwaar' te worden. Maar dat geeft niet Eens zien wat de VK ervan te zeggen heeft vandaag
Lekker gaan hoor als vriendinnetje van me had gekunt was ik vanmiddag nog naar de bioscoop gegaan, hahaha. Afbellen kan idd altijd nog
Ik kwam hier kijken of je al bevallen was, maar nee! Meis toch. En dan ook nog zo veel doen, knap hoor. Ik ben al wel bevallen. Twee weken geleden. Ik was ingeleid en het ging als een speer. Twee uur heftige weeën en 10 minuten persen en hij was er. Ook minimale schade maar 2 klein scheurtje. Ik kom later deze week kijken hoe of wat. Zit toch maar niets te doen tijden bv.
Alles perfect! Mannetje doet het super. Geboren met 38.5 en hij woog 3670. Was wel wat afgevallen de eerste 4 dagen maar bij dag 6 zat hij boven zijn geboorte gewicht. En slapen, tja, om de drie uur wilt hij bij me drinken. En dat hele proces duurt ongeveer een uur of meer. Dus als ik 2 uur per keer slaap, dan is het veel. Maar ik weet dat dir niet eeuwig duurt. Ik baker hem wel in de Paco want hij is super onrustig. Wordt wat later. Nou, succes nog en ik kom snel weer even kijken.
@bevallen, de vorige ben ik ingeleid en zat mijn man gewoon op de bank op zijn telefoon. Pas tijdens het persen mocht hij erbij komen. Wij hadden ook van te voren gezegd absoluut niet te kijken maar toen de vk aangaf dat het hoofdje te zien was waren we beiden toch wel nieuwsgierig dus hop de spiegel erbij. Moet zeggen dat dit mij wel hielp met persen om dat hoofdje steeds verder te zien komen. Ik weet nog dat mijn man elke keer zei dat ik niet op mn hoofd moest persen want die werd helemaal rood. Na 3x had ik gezegd dat hij zn mond moest houden en anders maar weer op de bank moest gaan zitten. Verder was ik heel lief hoor @Diazz Wat vervelend dat je weer in het ziekenhuis ligt! Hopelijk mag je snel naar huis. Ik ben even een trotse mama hoor! Vorige week hebben we een groot bed gekocht voor onze dochter maar ze wou elke keer in het ledikant slapen. Vannacht heeft ze er voor het eerst ingeslapen!