Niet origineel ? Haha ik hoor het voor het eerst! Leuk idee. Verder weet ik niet of het roze of blauwe muisjes gaan worden en zie het niet zitten dit in m'n kraamweek te doen..
@Secretangel we gaan het eerst proberen met alle andere technieken. Wil het niet gaan we de druppels proberen. De ene zweert erbij en andere helpt het niks lees ik online. Het is lastig. 's nachts gaat het beter met haar. Het is vooral overdag.
Hier ook wel redelijk geslapen, wel met oordoppen. Ik heb gewoon geboortekoekjes besteld om te trakteren. 120 stuks in een doos, per stuk verpakt. Lekker makkelijk. Lig alweer aan het CTG, en hoop vurig dat ik vanmiddag met man op terras kan zitten
Jeetje! Hier eerst gisteravond op de bank in slaap gevallen. Werd om 1 uur wakker. Toen naar bed gegaan. Tussendoor wel paar keer wakker maar nu pas echt echt wakker! Mooie lange ruk gemaakt dus! Vandaag weer verder met de tas. En vooral met nog meer genieten.
Jeetje! Hier eerst gisteravond op de bank in slaap gevallen. Werd om 1 uur wakker. Toen naar bed gegaan. Tussendoor wel paar keer wakker maar nu pas echt echt wakker! Mooie lange ruk gemaakt dus! Vandaag weer verder met de tas. En vooral met nog meer genieten.
Gewoon jullie laaste dagje samen thuis toch? Bijzonder om te weten! Succes met inpakken van je tas, en genieten vandaag! Maak nog een paar mooie buikfoto’s/filmpjes.
Spannend hoor Krijg ik toch nog gelijk dat je eerder mama bent dan ik. Tenzij er vannacht gekke dingen gebeuren
Ligt een beetje aan de situatie morgen. Maar morgen werken we in ieder geval al een klein beetje aan de geboorte. 19:30 moet ik heen om te kijken of er nu wel wat verweking/ontsluiting is zo ja en alles is verder goed kom ik di terug om te bevallen. Zo nee word er een ballon geplaatst. Ook dan mag ik nog voor de nacht naar huis als ik wil. Mits verder alles ok is uiteraard. Dus morgen word wel spannend! En di hoop ik echt te gaan bevallen.
Ja het is meestal niet zo dat als je wordt ingeleid je meteen die dag ook bevalt. Bij mij duurde het 2 dagen. Kreeg tabletjes ipv een ballon. Bij mij werd zelfs gezegd dat het een week kon duren. Maar dat is meer om geen verwachtingen te scheppen denk ik. Maar het blijft spannend. Gewoon mamma zijn binnen nu en een paar dagen ❤️
Ik heb zwangerschaps diabetes inderdaad. En spuit insuline (voor de nacht) met name de insuline is de grootste reden van inleiding. De placenta gaat minder goed werken.