Mama's die gaan voor een 2e kindje Deel 2!

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Meisje93, Oct 27, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Yesera

    Yesera Fanatiek lid

    Jan 18, 2012
    3,916
    2,293
    113
    Ik zag de mail ook, maar had net vorige week een hele lading kleding besteld....
     
  2. 123abc

    123abc Actief lid

    Dec 2, 2015
    455
    221
    43
    NULL
    NULL
    @TiToTam Ja we hebben wat tijdelijke plekjes. Niet ideaal natuurlijk, maar hebben in ieder geval onderdak. Hopen dat er snel een woning voor ons beschikbaar komt!
    Geen idee hoe lang de visums nog duren. Australië is niet zo snel ;) we hopen snel te kunnen..

    @Manana Ja soms is het ff met nesteldrang lastig ;) maar je kunt er niks aan veranderen dus kan het ook wel weer snel naast me neer leggen. Uiteindelijk heeft zo'n baby vooral papa en mama nodig natuurlijk :)

    @Meisje93 jeetje vervelend zeg! Hoop dat je door er zo vroeg bij te zijn het een beetje kunt beperken!

    @Yesera Ziet er idd niet fijn uit! Goed dat je toch gebeld hebt hoor. Ze maken maar tijd voor jullie ;)
     
    Manana likes this.
  3. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    Mar 21, 2015
    32,071
    14,402
    113
    oeh spannend. Gaat dan denk ik niet langer meer duren!
    Jammer dat ze niet wilde strippen. Waarom niet?

    Ja klopt. Ben bang dat ik snel de zorg uit moet.
    Als ik deze pijnklachten hou of erger wordt. Ga ik het niet lang vol houden.
    Wil ik niet eens. Wil na de bevalling wel pijnvrij zijn.

    @123abc hopelijk vinden jullie snel een geschikte huurwoning.

    @TiToTam ik ben vrij vroeg met therapie begonnen. Maar had gewoon moeten stoppen met werken in de zorg. Hierdoor heb ik het naar mijn idee verknald. Na de bevalling ook alleen maar doorgelopen met pijn.
    Veel te hard voor mezelf.
    Echt fijn dat jij snel weer klachtenvrij was. Ik hoop dat dat ook nog een keer mag gebeuren bij mij.

    @Manana welke oefeningen/work outs doe jij?

    zo jik hebt heerlijk geshopt! Koop daar eigenlijk nooit wat.
    Zal eens op de site kijken.

    @Yesera dat ziek er zeker naar uit! :(
    Fijn dat jullie nu dinsdag terecht kunnen.
     
  4. Kelly84

    Kelly84 Fanatiek lid

    Jul 16, 2015
    1,217
    352
    83
    Female
    @Yesera het gaat goed hier hoor, alleen heel erg druk. Een 2 jarige rond te hebben lopen en een baby die alleen maar bij je wil zijn is best pittig. Baby zit nu regelmatig in de draagdoek, zodat ik wat meer met de oudste kan doen.

    @Joyce2013 wat vervelend dat de oudste snachts ook wakker is zeg. Hier slaapt ze gelukkig overal doorheen, alleen komt de jongste iedere 3 uur, dus ik slaap ook niet meer dan 2 uur achter elkaar.. Maar ik ga vaak wel tussen de middag naar bed als de oudste ook gaat.
    Gelukkig in Mn kraammand van Mn ouders 3x huishoudelijke hulp gehad dus die heeft woensdag ons hele huis geboend dat is echt top!! Komt over 2 weken weer, heerlijk!

    @Meisje93 jeetje nu al last van je bekken dat is echt vervelend!! En indd gewoon snel naar een fysio en oefeningen doen.
    Jammer genoeg gaat het niet over tijdens je zwangerschap maar als het maar niet erger wordt.

    @Rainbow88 ah jeetje hij zit nog, nou hopelijk heeft het gefrummel van de vk iets gedaan en komt hij snel! Heeeeeel veel succes in ieder geval alvast!

    @123abc zo WoW dat is pittig allemaal tijdelijke woningen.
    Je hebt nu al wel een tijdelijk huis?

    @deesjuh ah jeetje hopelijk wordt hem een operatie bespaart!!
     
  5. 123abc

    123abc Actief lid

    Dec 2, 2015
    455
    221
    43
    NULL
    NULL
    @Kelly84 Nee we zitten nu nog in ons appartement. Moeten hier 13 juli uit. Dan 3 weken een vakantiehuis van onze koper (super lief!) en dan 3-4 weken in huis van vrienden.. en daarna nog niks ;)
     
  6. Manana

    Manana Fanatiek lid

    May 3, 2017
    2,477
    1,420
    113
    Female
    @Yesera jeejtje dat ziet er echt naar uit :( Goed dat je eerder contact hebt gezocht meid! Begrijpelijk van je man! Zou ieder ouder wel doen denk ik. Ik hoop echt dat ze hem kunnen helpen. Dit ziet er echt niet fijn uit voor zo'n klein mannetje...

    @Meisje93 ik doe de workouts van babyfit by amy op youtube: https://www.youtube.com/playlist?list=PLMHMyl3oeyh00NqGBY-Y4WxPRInh9s5ul4 Ze heeft ook verschillende strekoefeningen.

    Ik koop daar ook bijna niks voor mezelf, maar voor baby's en kinderen hebben ze wel hele leuke en betaalbare kleding :)

    @123abc dat is waar :) Hopelijk vinden jullie snel een geschikte woning
     
  7. Manana

    Manana Fanatiek lid

    May 3, 2017
    2,477
    1,420
    113
    Female
    Ik ben een beetje te ver gegaan met mijn nesteldrang vandaag en voel het in mijn rug en bekken :confused: AAUUUUWWW!!! Maar de kledingkasten zijn uitgeruimd en zien er weer netjes uit en de bovenverdieping en badkamer zijn ook weer lekker schoon (met de hulp van ml) :) Morgen mezelf een beetje proberen in te houden :oops:
     
  8. Kelly84

    Kelly84 Fanatiek lid

    Jul 16, 2015
    1,217
    352
    83
    Female
    @Yesera jouw post even over het hoofd gezien maar jeetjr groot gelijk dat je gelijk contact hebt opgenomen zeg! Dit ziet er echt eng uit.. En groot gelijk wat je man zegt hoor, je mag je indd nu niet weg laten sturen!
     
  9. Joyce2013

    Joyce2013 Fanatiek lid

    Oct 28, 2013
    4,339
    2,818
    113
    Female
    Medior secretaresse
    Noord-Holland
    @Manana ja probeer inderdaad overdag ook even een middag slaapje te doen. Oudste slaapt ook nog graag dus tussen 1 en 3 is het echt even bijtanken voor iedereen.
    Soms doe ik inderdaad toch wel veel, maar heb het gevoel dat het wel gaat.

    @Yesera het ziet er inderdaad naar uit, fijn dat jullie afspraak vervroegd is. En inderdaad je niet af laten wimpelen.

    @Kelly84 ja het lijkt echt de spanning te zijn van de nieuwe situatie. Hopelijk gaat hij snel weer doorslapen. Wauw heerlijk die huishoudelijke hulp, hier moet ik ook weer aan de bak eigenlijk. Maar doe het nog maar even rustig aan.
     
    Yesera likes this.
  10. Yesera

    Yesera Fanatiek lid

    Jan 18, 2012
    3,916
    2,293
    113
    Ja eerste bezoek waren we blij dat het niks ernstigs was volgens hun en vonden we aankijken prima. Maar hij heeft nu onophoudelijk die intrekkingen en ze worden meer en erger, ja dan is het gewoon klaar. Voor wat we nu zien belemmert het hem niet in zijn groei, maar het kan niet goed voor hem zijn om 24 uur per dag moeite te moeten doen om te ademen. En ondanks dat heeft hij ook echt momenten dat het zo'n vrolijk en alert mannetje is. Die willen we gewoon vaker zien! En niet een verdrietig worstelend kleintje. Dus samen gaan we ons niet weg laten sturen. Ook gaan we aangeven dat we willen dat het dossier overgedragen wordt aan de kinderarts van onze oudste. We vinden het gewoon echt fijner om beide jongens bij dezelfde arts onder controle te hebben.

    Fijn dat het bij jullie goed gaat. Combinatie baby en peuter lijkt me idd lastig. Draagzak is echt een uitkomst. Ik draag de kleine ook heel veel. Vaak slaapt hij dan ook binnen een paar minuten. Wil jouw oudste ook nog veel getild worden? Dat lijkt me wel moeilijk als je de baby ook in de draagzak hebt.
     
  11. Kelly84

    Kelly84 Fanatiek lid

    Jul 16, 2015
    1,217
    352
    83
    Female
    Groot gelijk dat jullie dat willen hoor bij dezelfde arts, geeft gewoon een fijn gevoel en helemaal als hij jullie bij de oudste ook al goed geholpen heeft!! En wat je ziet op de foto hoort gewoon niet, en daar moet gewoon wat aan gebeuren,

    Nou de oudste wil indd ook soms gedragen worden of al is het maar een knuffel.
    Dus ik probeer de draagdoek ook wel even af te laten of uit te leggen dat mama nu even niet kan tillen omdat ze de baby vast heeft, al is dat soms lastig te begrijpen.
    Ze kan met ons erbij natuurlijk zelf achterui de trap af en doet dat eigenlijk ook altijd behalve sochtends en dan til ik haar en dan zegt ze als we beneden zijn gelijk eh Nenie (baby) en wijst naar boven zo van mama ga je nu even de baby halen, heel lief. Ze is gelukkig echt gek op haar zusje.

    (Zo de eerste nachtvoeding zit er weer in, we gaan weer slapen tot de volgende Haha)
     
    123abc likes this.
  12. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    Mar 21, 2015
    32,071
    14,402
    113
    @Kelly84 dat lijkt me dan wel zwaar ja. Groot gelijk om 's middags nog even naar bed te gaan.
    Oh wat handig! Lijkt me erg fijn als iemand even je huis aan kant maakt.

    Hoop het ook niet dat het erger gaat worden.
    Daarom toch maar op tijd aan de bel getrokken. Anders ga ik weer te ver over mijn grenzen heen.

    @Manana dankje! Ga zo eens kijken. Link doet het nu even niet denk.
    oei, maar zo te lezen heb je ook behoorlijk wat gedaan gisteren.
    Vandaag indd even rustig aan gaan doen.
     
    Kelly84 likes this.
  13. TiToTam

    TiToTam Bekend lid

    Feb 8, 2017
    699
    400
    63
    Female
    Wat een goed cadeau @Kelly84! Heerlijk dat je huis gedaan wordt!

    @Yesera dat ziet er echt naar uit! Schrik er echt van, zoon had zelfs met pseudokroep niet zulke heftige intrekkingen. Goed dat je snel een afspraak hebt nu en idd laat ze maar een plan maken nu!

    Oei @Manana rustig aan dan nu he! Lastig inschatten altijd hoe ver je kunt gaan, kan dat moment nog goed voelen en dan toch later de rekening krijgen.
     
    Kelly84 likes this.
  14. Yesera

    Yesera Fanatiek lid

    Jan 18, 2012
    3,916
    2,293
    113
    Die intrekkingen zoals op de foto heeft hij gelukkig niet meer gehad, maar ik blijf het zien. Bij het in bad gaan, bij huilen, bij gapen, bij niezen, bij spartelen met armen en benen etc. wordt het erger. Maar het is continue licht zichtbaar. Blijf astma in mijn hoofd houden, dus dat ga ik dinsdag weer aankaarten. Hij heeft ook zo'n last van de warmte. Ligt dag en nacht in alleen een luier en toch is zijn temp tussen 37.3 en 37.7. Buiten is het nu een stuk minder warm en benauwd dan in huis en daar is hij dan ook een stuk rustiger. Loop nu rondjes met hem in de draagzak in de achtertuin :D

    @Manana: hoe gaat het? Afgestraft voor teveel doen of viel het mee?

    En alles nog rustig bij @Rainbow88 en @milou1991?
     
  15. Manana

    Manana Fanatiek lid

    May 3, 2017
    2,477
    1,420
    113
    Female
    Hier toch echt afgestraft voor teveel doen. Pijn is nog aanwezig en ben de hele dag niet vooruit te branden... Heb A. Om 7 uur naar bed gebracht en ben zelf op de bank in slaap gevallen... Vandaag ook niks bijzonders gedaan, behalve de oefeningen van de fysio en 3 wasjes draaien. Ga me de volgende keer toch proberen wat in te houden :rolleyes:

    @Yesera fijn dat die intrekkingen iig minder worden. Buiten is idd een stuk koeler dan binnen. Lekker samen van genieten ;)

    @Kelly84 wat een geweldig cadeau zeg! Lijkt me heerlijk :)
     
    Kelly84 likes this.
  16. Rainbow88

    Rainbow88 Fanatiek lid

    Jan 13, 2014
    3,648
    305
    83
    Jep voorlopig nog heel rustig :confused:
     
  17. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    Mar 21, 2015
    32,071
    14,402
    113
    Hopelijk komt de kleine man snel!!

    @Manana hoe gaat het nu?
    Nog steeds veel pijn?

    @Yesera ben heel erg benieuwd wat de kinderarts gaat zeggen.
    Zijn die intrekkingen een symptoom van astma?
     
  18. Manana

    Manana Fanatiek lid

    May 3, 2017
    2,477
    1,420
    113
    Female
    Aahh kan iig echt niet lang meer duren hoor! Geniet nog ff van je buik ;)

    Gaat beter. Heb geen pijn meer, maar mijn energie is ver te zoeken :rolleyes:


    ben de laatste babywasjes aan het draaien en vraag me nu af of ik ze toch niet moet gaan strijken :rolleyes:? Ga zo de babykamer wat opruimen. Morgen komt de kraamzorg langs. Ml heeft het plankje daar opgehangen en heeft er een bende van gemaakt :o: verder proberen wat rust te pakken :)

    Wil van de week nog langs ikea als dat kan om een aantal bakjes en zo'n hang systeem met bakjes/vakjes voor de kledingkast van de baby halen, om het wat overzichtelijker te maken. Daarna rest de kast en de babykamer inrichten and we are ready for the baby :D

    Daarna ga ik mij richten op de rest van de woning en het inpakken van de vluchttas :roflmao::oops:
     
  19. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    Mar 21, 2015
    32,071
    14,402
    113
    @Manana fijn dat je geen pijn meer hebt!
    Uhm je zou toch een dagje rust nemen?

    Maar succes iig met de laatste dingetjes! :)
     
  20. Manana

    Manana Fanatiek lid

    May 3, 2017
    2,477
    1,420
    113
    Female
    Dankje! Vond gisteren meer dan genoeg. Word echt gek als ik niks doe :oops: maar ik neem nu vaker een pauze en probeer wat meer naar mijn lichaam te luisteren. Ik geniet nu ook van mijn pauze met thee en koekjes :p Ml is met A. naar het strand, dus extra rust in huis :)
     

Share This Page