Welkom!! @Dielle, wow ik kijk naar je banner en je bent gewoon al de 1e 3 maanden zo goed als voorbij gaat snel! Hoe voel je je?
Hihi ja ik ben 5 dagen voorruit gezet bij de termijnecho Gaat zeker snel. Ik voel me goed. S'avonds vaak nog wel wat minder maar minimaal. Soms voel ik al wat plopjes dat ik denk huh zou het nu al? Maar denk mijn darmen maar kan niet wachten tot ik het getrappel ga voelen.
Oh wat heerlijk dielle! Ik had dat ook die plopjes. Altijd afgevraagd of t toch de beweging of gedoe v baby was dat k voelde. Met 16 weken was t zeker toen voelde ik echt die elastiekjes
Hé meiden, hoe gaat het? Hier zit de avondvierdaagse er weer op. De week is voorbij gevlogen. Inmiddels op cd 12.. dus maar weer gestart met de ovulatietesten. Hopen op een wonder deze ronde
Oh de avondvierdaagse , die hebben wij op de 25ste, ga ik voor het eerst doen met mijn oudste! Ik zit op dag 6, zo spannend!!!!
@Dielle wat goed en fijn dat de NIPT test uitslag goed is. Toch wel weer een opluchting. Is die nipt trouwens iets standaards geworden of krijg je dat alleen bij medische indicatie? ik kan me herinneren dit gehad te hebben bij onze jongste. Maar op eigen keus en kosten toen.
Het is een test die beschikbaar is voor iedere zwangere en idd de kosten a 175 euro zijn voor jezelf en wordt niets van vergoed. Deze DNA test is wel stuk betrouwbaarder dan de nekplooimeting van vroeger. Ik heb bij mijn 3 kids deze testen nooit gedaan maar was stuk jonger . Ben nu 36 jaar dus toch meer risico op bijv een kindje met Down dus wilde deze keer ietsjes meer zekerheid. Zekerheid heb je nooit 100% maar toch iets meer dan wanneer je de test niet doet.
Oké, dus nog steeds hetzelfde als 2 jaar terug. Ik snap wel dat je nu zoiets had om het juist wel te doen. Had ik dus bij m'n laatste zwangerschap ook. Niet zozeer vanwege m'n leeftijd, maar meer omdat je dan weet waar je aan toe ben en eventueel je andere kinderen op kan voorbereiden.
Fijne goede uitslag van de test. Altijd een geruststelling. Hier dag 7 overtijd. Heb niet het idee dat ik zwanger ben maar ook niet dat de rode duvels voorbij gaan komen. Misschien een maandje overgeslagen?