Wbt het topic over dat overleden jongetje; vreselijk, een nachtmerrie voor zn ouders. Hier ook een paar jaar geleden gebeurd, en daar zijn echt geen woorden voor. Dat ze niet verzekerd waren kan ik me enigzins voorstellen, maar dat er dan ook geen geld voor is binnen de familie vind ik wel erg. Fijn dat er nu zoveel mensen hebben geholpen! Wat ik wel vreemd vind, en dat heeft echt niks met onderwerp zelf te maken, dat het topic zomaar mag blijven staan. Ik herinner me andere topics met deze strekking en die werden binnen no time verwijderd, omdat het gewoon niet is toegestaan. Vraag me dus af waarom het beheer dit laat staan
Ik heb geschreven dat ik die ouders van dat vriendinnetje niet snap en dat mag ik best schrijven. Want ze heeft de 2e keer laten zien dat ze het prima zelf kon. Heb niet stilgestaan bij kinderen die om medische redenen wellicht nooit zindelijk worden ( wat betreft het verschonrn op school) en heb daarover mijn excuus aangeboden aan Manque . Maar daar ging die regel over dat ik ouders niet snap niet over, want daar bedoelde ik puur de ouders van dat vriendinnetje mee.
Prima, ik ben er alweer overheen. Werd er gisterenavond even knap chagrijnig van, maar het is al goed.
Wij hebben onze zoon ook meteen laten bijschrijven na geboorte. Ik vond het logisch om dat meteen in 1x te regelen, samen met de zorgverzekering enzo. Maar kennelijk zit de uitvaartverzekering niet bij iedereen in het systeem?
Wij hebben inderdaad geen uitvaartverzekering. Ik heb nog niet op 'plaats reactie' gedrukt maar hoor de toetsenborden al gaan "waatt , geen verzekering!?! OMG!" Lol.
Ik weet niet hoe het in Frankrijk is, maar hier is zo'n verzekering niet zo duur, hoor. Dus misschien wel het overwegen waard om iets af te sluiten? Ik geloof dat wij voor ons gezin 18 euro per kwartaal kwijt zijn voor een basisbegrafenis en 500 euro vrij spenderen p.p. Lijkt mij toch fijn om op zo'n moment niet teveel na te hoeven denken over geld en regelwerk.
Wij ook. Bij de oudste was ze 2 maanden ofzo toen ik haar bij liet schrijven. Ik vond het ook helemaal geen fijn gevoel om het te doen maar ja, je hebt het zelf niet voor het zeggen en die kosten wil je er echt niet bij hebben. De jongste heb ik volgens mij in de kraamweek al bij laten schrijven. Omdat ik zelf bij de oudste al een heel naar gevoel had bij het verzekeren snap ik best dat ouders er niet aan willen denken maar doe het alsjeblieft toch!
Nee misschien heb ik wat te weinig inlevingsvermogen ofzo.. Maar ik vind het bijvoorbeeld ook echt super overdreven om flauw te vallen als er bloed wordt geprikt maar dat gebeurt mij zelf ook. (Bij mezelf, anderen prikken heb ik geen moeite mee) Toch vind ik het onnodig en stom. Maar dat is dus het verschil tussen mijn mening en mijn gevoel..
Het kost idd helemaal niet zoveel. Volgens mij betalen wij iets van 100 per jaar ofzo voor het gezin. Dat weegt echt niet op tegen de kosten die je hebt als je niet verzekerd bent.
Is ook zo hoor, het is er gewoon nog niet van gekomen. Moet ook zeggen dat ik nog geen moment heb gehad dat ik savonds een biertje pak, op de bank plof en zeg: "lieverd, zullen we zo eens gezellig overlijdingsverzekeringen vergelijken?"
Ik sta niet ingeschreven, ben gelukkig getrouwd en mochten we ooit uit elkaar gaan koop ik een woning en verblijf ik in de tussentijd bij mijn moeder of in mijn huidige woning. Dat 10-tje per maand loopt behoorlijk op als ik pas over 25 jaar ga scheiden.
Mijn impopulaire mening dan (niet specifiek op jou hoor): in Nederland blijkt een uitvaartverzekering een logische stap «want het zal je maar gebeuren». Maar als ik zeg dat ik geen tbm zou willen zijn omdat ik voor mijn financiële toekomst niet afhankelijk wil zijn van mijn man, dan ben ik een doemdenker en krijg ik als reactie «ik kies ervoor om in het nu te leven»...
Maar is alleen een inschrijving daar genoeg voor dan? Ik dacht dat je ook echt continue (iedere maand) moest reageren op woningen om bovenaan een wachtlijst te komen. Of verschilt dat per woningbouw dan?
Wij hebben ook voor iedereen een verzekering dus ook mijn dochter. Ik snap dat totaal niet, een verzekering hoort bij alles rondom je leven waar he verzekerd voor bent. Behalve als je super rijk ofzo bent. Ik hoor het de laatste tijd vaker dat mensen niet verzekerd zijn en dat er geld gevraagd word. Zo duur is een verzekering niet en het kan je zomaar overkomen de dood.