Boodschappen meenemen naar Scandinavië

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door nelta, 11 jun 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Van de zomer gaan we naar Zweden en Oslo.
    Nu zijn we al eens eerder naar Noorwegen geweest en ik kan me herinneren dat de boodschappen toen vrij duur waren daar. Geldt dit voor Zweden ook?

    We hebben waarschijnlijk nog wel wat ruimte over in de auto. Welke (houdbare) dingen zijn handig om mee te nemen?
     
  2. Eva2011

    Eva2011 Niet meer actief

    Ze hebben de Aldi, Lidl en andere goedkopere supermarkten, ik vind het prijsverschil wel meevallen, niet extreem duur behalve drank, dat koop je in staatswinkels ipv in de supermarkt.
    Drink je graag een biertje of wijntje, neem dan wat eigen mee... De rest zou ik me niet zo druk om maken.
     
  3. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Ja bier en wijn nemen we idd mee. Al zullen er vast wel Zweedse speciaalbiertjes komen; hobby van man.

    En luiers?
     
  4. Eva2011

    Eva2011 Niet meer actief

  5. tuc

    tuc Niet meer actief

    Zweden ben ik nog nooit geweest. Wel in Denemarken en daar werden we ook voor gewaarschuwd dat het afschuwelijk duur zou zijn. Ik vond het best meevallen. Ja alcohol is niet te betalen daar,en groenten en fruit zijn iets duurder dan hier. Maar het feit dat er zo weinig verse groente verkrijgbaar is vond ik vervelender dan de prijs.
     
  6. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    In Noorwegen waren fruit en groenten destijds (9 jaar terug) ook duur, maar ja dat kunnen we toch niet echt meenemen. Dus dat kopen we gewoon daar.
     
  7. Gigii

    Gigii Actief lid

    18 apr 2014
    416
    272
    63
    Noorwegen is Idd duur. Zweden valt wel mee. Luiers zijn bij de Coop best wel goedkoop vind Ik. Zoals Eva t ook al zei. Maar niet de boodschappen. Die kun je beter bij Willys of mocht er en Lidl in de buurt zijn daar halen.

    Nemen jullie de boot? Drank Ik best goedkoop op de boot. Stena line bedoel Ik dan.
     
  8. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Ik dacht de colorline (Kiel - Goteborg).
    Maar fijn dat Zweden meevalt, Oslo zitten we maar 2 dagen en daar kunnen we volgens mij ook niet koken.
     
  9. Gigii

    Gigii Actief lid

    18 apr 2014
    416
    272
    63
    Welcome to My Town :)
    Kiel-Göteborg is stena line. Kiel-Oslo colorline :thumup:
     

Deel Deze Pagina