Man wilt graag voor nog een kindje gaan...

Discussion in 'Zwanger worden' started by PasensiOema, Jun 10, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. PasensiOema

    Apr 22, 2017
    75
    32
    18
    Female
    Even voor de duidelijkheid. 10 dagen, geteld vanaf de eerste dag van menstruatie.
     
  2. Flamingooo

    Flamingooo Niet meer actief

    Dan nog is de kans zeer aanwezig! Als je een eisprong volgens het boekje hebt is hij op dag 14. Nogmaals, zaad kan 5-7 dgn overleven. Stel je eisprong is een dag eerder en je hebt seks op dag 10 zit er maar 3 dagen tussen.

    Dus echt als je geen tweede kindje wilt nu. Gebruik anticonceptie!
     
  3. PasensiOema

    Apr 22, 2017
    75
    32
    18
    Female

    Heb een cyclus van 40-45 dagen na me bevalling. Dus test nog wel een aantal keer negatief met ovulatietesten.

    Maar ben dus inderdaad opzoek naar een A-C, vandaag ook mijn afspraak vandaag bij de dokter.
     
  4. Biny

    Biny VIP lid

    Feb 10, 2011
    17,556
    5,653
    113
    Female
    Ik hoor vooral veel maren in je verhaal....

    Ja maar dit, ja maar dat...


    Als je geen 2e kindje wil dan moet je geen onveilige sex hebben...en nee ook niet op de dagen dat het 'zogenaamd' kan... als je geen kind wil dan kan je gewoon absoluut geen onveilige sex hebben

    Als je wel onveilige sex hebt, dan moet je niet zeuren...

    succes bij de HA vandaag
     
  5. PasensiOema

    Apr 22, 2017
    75
    32
    18
    Female

    Veel maar?? Ik geef reageer op wat er geschreven word. Wel zo handig om een volledig beeld te krijgen, vind je niet.

    Daarnaast weet niet ik wat er overkomt bij jou als zeuren, maar is ook gewoon een optie om de topic niet (meer) te volgen lijkt mij. Ben jij ook van het gezeur af.
     
    HaNa540 likes this.
  6. Biny

    Biny VIP lid

    Feb 10, 2011
    17,556
    5,653
    113
    Female
    met de maren bedoel ik dat je elke keer een excuus lijkt te hebben als iemand zegt dat het niet veilig om een paar dagen voor je ei pas te stoppen met onbeschermd sex of überhaupt onbeschermd sex te hebben

    -want je gebruikt testen
    - je hebt een lange cyclus

    naar mijn idee ben je op die manier aan het goed praten waarom je wel onbeschermde sex zou kunnen hebben...


    Als je geen kind wil moet je dat gewoon niet doen, nooit.
     
  7. PasensiOema

    Apr 22, 2017
    75
    32
    18
    Female

    Zoals ik al eerder vermeldde.. wel zo fijn dat er een volledig beeld wordt geschetst. Excuses en goed praten is hier niet aan de orde, maar ach dat is jou idee. Zal het ook daarbij laten.


    En als ik al aangeef dat ik naar de huisarts ga voor A-C dan wilt dat toch zeggen dat ik er iets aan doe om geen onbeschermd seks te hebben, of zie ik dat nou verkeerd.

    Ieder geval, bedankt voor je reactie, mening en idee. Nog een fijne dag verder.
     
    HaNa540 likes this.
  8. ambertje1105

    Feb 20, 2015
    66
    52
    18
    Female
    NULL
    NULL
    Maar stel je zou nu zwanger worden dan heb je toch nog ongeveer tot dat je kindje 2 is alle tijd voor je kindje ? Je bent ook nog 9 maandjes zwanger hè
     
  9. PasensiOema

    Apr 22, 2017
    75
    32
    18
    Female

    Als het zo zou zijn dan zal ik natuurlijk alles doen om het kindje te geven wat hij/zij nodig heeft. Zal denk ik het gevoel wel nog steeds hebben dat ik mijn ouder kindje tijd/aandacht ontneem (schuldgevoel naar me kindje toe). Zal het niet aborteren of denken aan adoptie.

    Wat mij ideaal lijkt is dat me kindje bijna 3 jaar is (wil rond zijn tweede jaar beginnen). Dan heeft hij ruim twee jaar kunnen genieten van mama en papa. En wij natuurlijk ook van alles wat ouderschap met zich meebrengt. Financieel zou het geen probleem zijn, huis ook niet. Maar denk meer aan me kindje dat ik al heb.
     
  10. ambertje1105

    Feb 20, 2015
    66
    52
    18
    Female
    NULL
    NULL
    Het gaat helemaal goedkomen Meis. Ik ben zelf ook heel snel ongepland voor de tweede keer mama geworden. Ik raakte opnieuw zwanger toen mijn zoontje 10 maanden was en het is echt heel leuk nu hij is bijna 3 en zij is anderhalf en ze zijn de dikste vrienden van elkaar. Het gaat echt wel goedkomen
     
  11. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief


    Ik merkte 2 dingen dat was dat ik meer zin had in zoetigheid, en rond de menstruatie ( ik bloede nagenoeg niks) 1/2 dagen hoofdpijn.
    Ik heb aanzienlijk meer gesnoept maar naar 2/3 weken ben ik weer streng voor mezelf geweest en meer gezonde dingen gepakt in plaats van bros en marskwa gewicht ben ik niet aangekomen
     
  12. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    Hoe was het bij de huisarts?
     
  13. PasensiOema

    Apr 22, 2017
    75
    32
    18
    Female
    Lief dat je het vraagt. Zij heeft een aantal opties opgenoemd en daar de voor en nadelen over verteld. De kyleena spiraal lijkt toch het best bij mij te passen gaf de dokter aan, omdat het weinig hormonen heeft en hierdoor dus (als het goed is) geen gedoe met mijn borstvoeding betreft.

    Wanneer ik mijn menstruatie weer heb moet ik langsgaan om het te plaatsen. Ik vind het VRE-SE-LIJK spannend! Maar het is even niet anders.
     
  14. PasensiOema

    Apr 22, 2017
    75
    32
    18
    Female

    Als ik soortgelijke verschijnselen krijg dan zal ik ook echt streng moeten zijn voor mezelf. (Ben enorm veel gaan snoepen tijdens en na me zwangerschap, vooral in de nacht!). Maar dat zal wel moeten lukken, gewoon de knop om.
     
  15. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    Ik had hem laten
    ik had de spiraal laten verwijderen ivm wens voor een 4 e kindje echter hebben we op hèt moment een enorme switch onze oudste zoontje moet voor verscheidenen onderzoeken (dyslexie) en is daardoor erg huilerig!
    Ik heb dus toch gisteren opnieuw de spiraal laten plaatsen!
    Ik ben blij zo heb ik rust erin en kan ik er 100% voor Mn zoontje zijn
     
  16. Starry

    Starry VIP lid

    Sep 6, 2007
    6,101
    623
    113
    Female
    Rotterdam
    Mijn man zou ook nog wel een kindje in ons gezin erbij willen maar ik absoluut niet dus we vrijen alleen met condooms en anders niet! Zeker nadat we begin mei 1 keer onveilig hadden gevreeën en ik de dag erna de morning after pil heb ingenomen en alsnog zwanger bleek te zijn (het is gelukkig fout gegaan vrij snel na de positieve test) maar onze situatie is heel anders, onze dochter is geboren met een hartafwijking en is pas sinds een maand thuis na 5 operaties aan haar hartje. Ik durf een zwangerschap gewoon niet meer aan. En ja ik moet aan de anticonceptie maar omdat ik drager ben met een zeer verhoogde kans op trombose is er maar zeer weinig en heb ik nog niet de tijd gehad om me erin te verdiepen. Mijn man kan zich er wel bij neerleggen maar toch probeert hij het af en toe nog wel ;)
     
  17. Serendipity2

    Serendipity2 Niet meer actief

    Hij kan het wel willen maar jij bent degene die kort geleden nog bevallen is en niet hij. Je hebt gelijk dat je nog even wil wachten, minstens een jaar zou ik zeggen. Vanwaar zijn haast? Het is iets wat je met zn 2en doet. Als hij echt van je houdt gaat hij niet zo raar doen met ' uit de mood' toestanden en blabla. Blijf bij jezelf en bij hoe je hierin staat. Vermijd discussies en ga zo snel mogelijk aan de pil en slik deze op de juiste manier elke dag rond hetzelfde tijdstip. Hoeft hij niet eens van te weten jij zegt alleen dat jullie beter eerst even een jaartje kunnen oefenen:) Hij 'oefent' maar al te graag hoor.
     

Share This Page