Ik vind het heel vervelend dat jij in een situatie als deze zit. Toch blijf ik erbij dat als je als ouder niet netjes iets kan oplossen, netjes bedoel ik pratend, dat je dan van school af mag. Natuurlijk mag je kritisch zijn en vragen stellen, maar dat kan op een normale manier.
Maar dat is wat ik probeer te zeggen. Dat kan niet altijd op een normale manier. Als je als ouder zijnde nou nergens aan meewerkt vind ik het nog weer wat anders. Maar wat als school de dingen niet goed doet? Want als ik het nu moet oplossen met alleen maar praten, komen we nergens. School is star en weet alles beter, maar luisteren doen ze niet. En wat dan? Hulp van buitenaf schiet totaal niet op, overleg hier, overleg daar, nog eens overleggen, 'nee, sorry, ik weet nog niets, het is nog even afwachten.' etc etc. Ik heb helemaal niet veel eisen in dit specifieke geval, ik wil alleen dat er geluisterd wordt en naar mijn kind gekeken wordt. School maakt zich overal druk om, behalve om mijn kind. En zomaar van school gaan, gaat helaas niet, dus we zullen het ermee moeten doen. Maar als ik vorige week niet als een dolle stier tegen ze tekeer was gegaan, zaten we nog steeds op dezelfde plek. En dat ga ik volhouden tot ze eindelijk luisteren naar wat ik zeg en niet egoïstisch hun eigen plan trekken.
Dat kan hier ook hoor maar dat zou vast als heel populair gezien worden en daar is dit topic niet voor
Daar heb je gelijk in Er loopt wel een topic over bij schoolkinderen en pubers. Er gaat natuurlijk een heel verhaal aan vooraf. Het normale praten doen we al sinds afgelopen November. En nu is de maat vol.
Mijn onpopulaire mening is dat ik het @Beheer momenteel zo vreselijk onbeschoft vind en hartstikke ondankbaar. Een topic sluiten omdat ze niet tegen kritiek kunnen en het ze te heet onder de voeten wordt komt behoorlijk amateuristisch over. Word ik nu gebanned?
Overigens, ben ik echt rete nieuwsgierig naar alle geheimen hahaha 1 van Mn ‘slechte’ eigenschappen Gelukkig heb ik zo afleiding als ik zoontje van achool ga halen
Die zijn zo geheim die weet ik zelfs niet verder is het denk ik zo spannend niet. Ik had enkel wat extra knopjes tot mijn beschikking.
Hmm ik weet het niet hoor Nja ach doet er verder ook niet toe haha soms is t heeeerlijk de radertjes te laten speculeren
Als we nu met z'n allen heel hard gaan stoken op een ander subforum, dan is beheer misschien wel daar zo erg op gefocust dat we stiekem een populair topic kunnen openen. De truc van afleiding
Ik zal het flesvoeding topic wel even een topic starten dat ze slecht voor hun kind zorgen omdat ze geen borstvoeding geven Deze doet het altijd leuk Ik geef zelf ook lekker flesvoeding